ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) 0:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Какво очакваме от мача на годината за Левски

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Serafim
Мнения: 5252
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот Serafim » 16 май 2018 12:41

Много напрежение, налят гипс, сополи, непредизвикани грещки в нашите и накрая победа с 0:1 в класически Роси стил. Митрев ще спи в църква преди срещата. А най-жалкото е, че след това ще трябва да игаем още един такъв мач. :) Ако въобще стигнем до бараж, де. :lol:

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот bsz1916 » 16 май 2018 13:05

sslevski написа:Победа за Левски 0:2.
Въпроса ми е заслужава ли си да си върнем Стивън Петков или да го оставим на ловчанлии,които почти си осигуриха подписа му?

Снощи Стивън Петков каза нещо съвсем друго - че намерението му не е да напуска Ботев , а Държавата .

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5195
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот koisa » 16 май 2018 13:31

Поредната тренировка, нищо особено и важно! Вчера Красимир Иванов каза, че бюджета не зависи от участието ни в Европа. Явно и този вариант е предвиден. :oops:
Последна промяна от koisa на 16 май 2018 14:41, променено общо 1 път.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Serafim
Мнения: 5252
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот Serafim » 16 май 2018 13:38

koisa написа:Поредната тренирвока, нищо особено и важно! Вчера Красимир Иванов каза, че бюджета не зависи от участието ни в Европа. Явно и този вариант е предвиден. :oops:


С оглед на това, че не мислят да се разделят с никой от основните играчи, а входящите трансфери да са един-два, то няма наистина основние бюджета да зависи от едни евентуални 400 хил евра от участие в ЛЕ. :lol: Тези негови думи според мен ми звучат по-скоро като пожелание, а не нещо, в което задължилтено вярва. След като и двете страни с половин уста казаха, че ще има разговори дали ще има развод или брака ще продължи, всичко зависи от това. Според мен ако ще търсят друг треньор, то условието ще е да се запази по-голямата част от отбора, а не да се вземат 6-7 нови и още толкова напуснали. Това ще е контрапродуктивно, защото цяла година се говори, че се гради и няма никаква ползва от това да се започва с нов отбор всяка година. Може би и това ще е основната причина да остане Роси, ако не се намери друг кандидат, готов да работи с този състав, с минимални промени.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот TristaNNN » 16 май 2018 14:42

Отиваме в Стара Загора и побеждаваме с колкото ни е нужно. Отборът показа в последните мачове, че сгъстеният цикъл не пречи на физическата издръжливост, та в това отношение съм много спокоен. 2-0 за любимия Левски ми звучи като логичен завършек на това гостуване.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
BL1914
Мнения: 57
Регистриран на: 23 фев 2016 09:53
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот BL1914 » 16 май 2018 15:05

Mirosvel написа:
Ozzimozzi написа:Поредна тренировчица преди заветния бараж. Лека победа за гостите!


Прав си! Този мач вече се е играл! За непросветените ще бъда по конкретен: мачът отдавна е уговорен! Трябва да си голям идиот да не го сториш!!


Хахахаха, колега, звучиш смешно. Колкото беше уговорен финала за купата миналата седмица, колкото беше уговорен баража с Верея на Герена миналата година, колкото беше уговорен финала с Черно Море, колкото беше уговорен финала с Берое 2013г., колкото беше и уговорен мача със Славия пак тогава. Излагате се хора. Хайде малко по-сериозно. :!: :!: :!: :!:
България има природни богатства, България има народ несломим, България има от всичко по-малко, но само един Левски футболен тим!

Sole
Мнения: 4568
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот Sole » 16 май 2018 15:20

Mirosvel написа:
Ozzimozzi написа:Поредна тренировчица преди заветния бараж. Лека победа за гостите!


Прав си! Този мач вече се е играл! За непросветените ще бъда по конкретен: мачът отдавна е уговорен! Трябва да си голям идиот да не го сториш!!

То е ясно,без да е уговорен мача или без организация със съдиите Левски ръка не може да вземе!
Иначе при честен двубой : напълно логичен успех за Верея!

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот LSFC 1914 » 16 май 2018 15:36

modor написа:Мачкаме :mrgreen:


:lol: :lol: :lol: Успя да ме разсмееш. ;)

Според мен Пророка от Римини ще стигне до героично равенство :) и след това на баража ни чака поредната мъка. :arrow:

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот hydetoshi » 16 май 2018 16:09

Вероятността Левски да не се класира за бараж е нула. Не знам защо изобщо се обсъжда този въпрос. Дори при загуба от Верея Левски ще си останат трети. Берое няма да победи ЦСКА-София. Ще е тъпо,ако стане така и просто няма да стане. Така че спокойно! От друга страна фактът,че се подлага на съмнение победата на Левски над Верея е меко казано притеснителен. Ако в Левски ги е страх от Верея,значи трябва да се взимат някакви радикални мерки.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: ППЛ: Верея (Стара Загора) - Левски (София) , Неделя от 20:00

Мнениеот шивача » 16 май 2018 16:12

На баража дано се паднете с Черно Море, ще пада смях :)
Народа иска зрелище и ще го получи :!:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Muaddib и 40 госта