ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Лудогорец
161
41%
Равен
70
18%
Победа за Левски
95
24%
На кой му пука за този мач
62
16%
 
Общо гласове: 388

kubrat
Мнения: 248
Регистриран на: 27 яну 2014 11:24
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 18.00

Мнениеот kubrat » 11 май 2018 18:11

TristaNNN написа:
kubrat написа:Не става дума за конкретните футболисти, а за модела в селекцията. Според мен качеството на зимната ви селекция вече беше добро. Но ето- Гомес си тръгва- имаш Иван Минчев като свободен агент. Нападателите не вкарват- селектираш от втора бразилска с нужния профил, как други отбори го правят сполучливо. Имаш 10 скъпи халфа- редуцираш ги да 6-7 и със спестените пари купуваш някой с профила на Кешеру или Сверчок..

Я, колко лесно ставали работите. :lol:

Що, ти мислиш, че Киро е гениален мениджър ли? Работите стават по-лесно, ако не хабиш половината сили да лъскаш ябълката. Взехте футболисти играли в Англия и с велики бащи за да вдигате шум, а реално "в olx ги има същите за 30 лв."

Ние сме Левски
Мнения: 65
Регистриран на: 22 юли 2012 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 18.00

Мнениеот Ние сме Левски » 11 май 2018 18:11

Айде пак темата с юношите. Безкрайно ли ще въртите тая плоча? Кои ще са тези юноши дето ще изправят и носят Левски на гръб? На мач на юношите ходили ли сте скоро и там дали има повече от двама що годе прилични? Искате да сме като Славия ли с 11 българи, тотално безобразна пародия на футбол ама били взели купата уааау... Искате да играем втора седмица и тирета и шалвари да ни бият с по 5 гола разлика хмм съмнява ме. Видях ви преди години как подкрепяхте Мисяк, Цоневи, Краев във втората 6 ца, 400 човека на Герена. Айде стига сте говорили тъпотии и елате на стадиона за позиция ебати и ревльовците безподобни.

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 18.00

Мнениеот vvessel » 11 май 2018 18:13

bsz1916 написа:При толкова много капацитети и " треньори " във форума , може да бъдете спокойни че дори Роси да си тръгне , има кой да го замести . По - сложен е въпросът тези които не харесват Спас Русев и го призовават да се маха , дали ще успеят да погасят дълговете и да издържат отбора .

Спас, обществена тайна е, че са го поканили доброзорно да вземе Левски , ако иска да вземе Виваком. Много хора са против него заради неясно минало и мръсни пари, но да кажат кой в България е забогатял честно. И аз не го харесвам покрай Милен Велчев и далаверите му, но държавата е създала такива условия, че пари за футбол дават само такива като него. Няма държавна политика за данъчни облекчения, ако спонсорираш спорта, затова тук основно се препират пари и се лъска имидж.
В мутренска държава по мутренски :evil:

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9418
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 18.00

Мнениеот mikata » 11 май 2018 18:13

Цялата група:

Митрев, Кръстев, Белаид, Найденов, Горанов, Паулиньо, Ривалдиньо, Вутов, Белмонт, Прохазка, Нашименто, Папазов, Кабрал, Яблонски, Панайотов, Рошу, Юруков, Обертан, Ст. Иванов, Костов
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

kopernikus
Мнения: 98
Регистриран на: 01 юни 2016 12:30
Skype: nedangelow

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 18.00

Мнениеот kopernikus » 11 май 2018 18:13

На "Левски" му трябва обезателно победа в Разград за да затвърди третото място и да не разчита на помощ от другаде. Не мисля, че "Лудогорец" ще подходи лежерно към срещата и Херо ще играе с резервен състав. За "Лудогорец" това е престижен мач и възможност да привлече вниманието към клуба си на още някой-друг осиротял фен от страната. Разград и околностите нямат възможноста да осигурят такива, защото там болшинството от населението е чуждоговорящо и симпатизира или на Фенербахче, или на Галатасарай или Бешикташ.
Фаворит в двубоя за мен си остава "Лудогорец" защото имат много по-обигран състав и по-качествени футболисти. Предимствата на "Левски" са, че в момента са с гръб към стената и няма вече накъде и e възможно разградчани да излязат с голямата кошница на шампиони, нещо което може да им изиграе лоша шега.
Така че давам твърда победа за сините!
___________________________________________________________________________________________________
Нa стадион Българска армия Ганчев се провикна към червените си клакьори: АЗ ША ВЪ ИЗДЪРЖАМ!
Комунягата, който преди сърбаше в шкембеджийницата свинската пача, прибави към менюто си аспержи и трюфели и стана аристократ.
из "История на прехода"

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 18.00

Мнениеот helic » 11 май 2018 18:17

vvessel написа:
bsz1916 написа:При толкова много капацитети и " треньори " във форума , може да бъдете спокойни че дори Роси да си тръгне , има кой да го замести . По - сложен е въпросът тези които не харесват Спас Русев и го призовават да се маха , дали ще успеят да погасят дълговете и да издържат отбора .

Спас, обществена тайна е, че са го поканили доброзорно да вземе Левски , ако иска да вземе Виваком. Много хора са против него заради неясно минало и мръсни пари, но да кажат кой в България е забогатял честно. И аз не го харесвам покрай Милен Велчев и далаверите му, но държавата е създала такива условия, че пари за футбол дават само такива като него. Няма държавна политика за данъчни облекчения, ако спонсорираш спорта, затова тук основно се препират пари и се лъска имидж.
В мутренска държава по мутренски :evil:

извинявай, ама малко ангро ми се виждат някои от приказките
Можеш ли да ми посочиш държава в Европейския съюз с данъчни облекчения, ако спонсорираш спорта.
Те сега перат пари, ако им предоставят такива облекчения тогаз ще видиш какво значи пране на кинти................
Държавата би следвало да има друга по-проста функция във футбола - да гарантира че изродите в агитките и по стадионите няма да ги има.

rane
Мнения: 1800
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 18.00

Мнениеот rane » 11 май 2018 18:19

Ние сме Левски написа:Айде пак темата с юношите. Безкрайно ли ще въртите тая плоча? Кои ще са тези юноши дето ще изправят и носят Левски на гръб? На мач на юношите ходили ли сте скоро и там дали има повече от двама що годе прилични? Искате да сме като Славия ли с 11 българи, тотално безобразна пародия на футбол ама били взели купата уааау... Искате да играем втора седмица и тирета и шалвари да ни бият с по 5 гола разлика хмм съмнява ме. Видях ви преди години как подкрепяхте Мисяк, Цоневи, Краев във втората 6 ца, 400 човека на Герена. Айде стига сте говорили тъпотии и елате на стадиона за позиция ебати и ревльовците безподобни.


Всъщност, те май точно това заслужават. Да стане така, че Левски да заиграе поне 5 сезона само с българи в състава си и задължително българин треньор. Като видят, че от 5 сезона, поне 3 ще ги завършим във втората 8-а, ще сме предимно с отрицателна голова разлика, участие в ЕКТ я видим веднъж, я не, тогава и само тогава ще разберат в каква грешка са.

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 18.00

Мнениеот vvessel » 11 май 2018 18:32

helic написа:
vvessel написа:
bsz1916 написа:При толкова много капацитети и " треньори " във форума , може да бъдете спокойни че дори Роси да си тръгне , има кой да го замести . По - сложен е въпросът тези които не харесват Спас Русев и го призовават да се маха , дали ще успеят да погасят дълговете и да издържат отбора .

Спас, обществена тайна е, че са го поканили доброзорно да вземе Левски , ако иска да вземе Виваком. Много хора са против него заради неясно минало и мръсни пари, но да кажат кой в България е забогатял честно. И аз не го харесвам покрай Милен Велчев и далаверите му, но държавата е създала такива условия, че пари за футбол дават само такива като него. Няма държавна политика за данъчни облекчения, ако спонсорираш спорта, затова тук основно се препират пари и се лъска имидж.
В мутренска държава по мутренски :evil:

извинявай, ама малко ангро ми се виждат някои от приказките
Можеш ли да ми посочиш държава в Европейския съюз с данъчни облекчения, ако спонсорираш спорта.
Те сега перат пари, ако им предоставят такива облекчения тогаз ще видиш какво значи пране на кинти................
Държавата би следвало да има друга по-проста функция във футбола - да гарантира че изродите в агитките и по стадионите няма да ги има.

Ами не мога да ти кажа в коя държава какви облекчения има, но знам че има, а тук само се отлага този закон. Май нещо само за олимпийските спортисти приеха , ако не се бъркам. Само си помисли, ако нямаш финансова изгода би ли се набутал в тая кал да спонсорираш футболен отбор в България. Да те псуват по стадиона, да те замерват, да се занимаваш с корумпирани съдии и рекет от хулигани. И ако не играе отбора ти в Европа със сигурност си на минус. Много отбори така си заминаха. А един известен съвсем скоро, но по мутренска схема го "възкресиха". Сещаш се ;)

bsz1916
Мнения: 2515
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 18.00

Мнениеот bsz1916 » 11 май 2018 18:33

vvessel написа:
bsz1916 написа:При толкова много капацитети и " треньори " във форума , може да бъдете спокойни че дори Роси да си тръгне , има кой да го замести . По - сложен е въпросът тези които не харесват Спас Русев и го призовават да се маха , дали ще успеят да погасят дълговете и да издържат отбора .

Спас, обществена тайна е, че са го поканили доброзорно да вземе Левски , ако иска да вземе Виваком. Много хора са против него заради неясно минало и мръсни пари, но да кажат кой в България е забогатял честно. И аз не го харесвам покрай Милен Велчев и далаверите му, но държавата е създала такива условия, че пари за футбол дават само такива като него. Няма държавна политика за данъчни облекчения, ако спонсорираш спорта, затова тук основно се препират пари и се лъска имидж.
В мутренска държава по мутренски :evil:

Това вероятно е така - Спас Русев сам си призна преди време че " обстоятелствата го принудили да се заеме с Левски " . Но преди него така наречените " собственици " натрупаха над 20 милиона дългове . Не зная дали на тези които го призовават да си ходи , им харесва повече случилото се с БИВШИЯ ЦСКА . И дали са си избрали отбор , който да ПРИПОЗНАЯТ .

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец (Разград) - Левски (София) , Събота от 18.00

Мнениеот helic » 11 май 2018 18:37

vvessel написа:
helic написа:
vvessel написа:
bsz1916 написа:При толкова много капацитети и " треньори " във форума , може да бъдете спокойни че дори Роси да си тръгне , има кой да го замести . По - сложен е въпросът тези които не харесват Спас Русев и го призовават да се маха , дали ще успеят да погасят дълговете и да издържат отбора .

Спас, обществена тайна е, че са го поканили доброзорно да вземе Левски , ако иска да вземе Виваком. Много хора са против него заради неясно минало и мръсни пари, но да кажат кой в България е забогатял честно. И аз не го харесвам покрай Милен Велчев и далаверите му, но държавата е създала такива условия, че пари за футбол дават само такива като него. Няма държавна политика за данъчни облекчения, ако спонсорираш спорта, затова тук основно се препират пари и се лъска имидж.
В мутренска държава по мутренски :evil:

извинявай, ама малко ангро ми се виждат някои от приказките
Можеш ли да ми посочиш държава в Европейския съюз с данъчни облекчения, ако спонсорираш спорта.
Те сега перат пари, ако им предоставят такива облекчения тогаз ще видиш какво значи пране на кинти................
Държавата би следвало да има друга по-проста функция във футбола - да гарантира че изродите в агитките и по стадионите няма да ги има.

Ами не мога да ти кажа в коя държава какви облекчения има, но знам че има, а тук само се отлага този закон. Май нещо само за олимпийските спортисти приеха , ако не се бъркам. Само си помисли, ако нямаш финансова изгода би ли се набутал в тая кал да спонсорираш футболен отбор в България. Да те псуват по стадиона, да те замерват, да се занимаваш с корумпирани съдии и рекет от хулигани. И ако не играе отбора ти в Европа със сигурност си на минус. Много отбори така си заминаха. А един известен съвсем скоро, но по мутренска схема го "възкресиха". Сещаш се ;)

футбола е бизнес в днешния свят. Като не умееш да го правиш бизнеса, ставаш за смях или фалираш.
Рекет от хулигани - ами да се намеси държавата, ето това е нейна функция.
Другото са умения (бизнес такива) + нужната доза късмет.
Ако Лудогорец примерно не бяха имали нужната доза късмет ( и първата година срещу чорбата, и 2013та срещу нас) по мое мнение нямаше да ги обсъждаме в момента изобщо като отбор.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта