/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21554
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот metodito » 04 апр 2018 11:53

OGI1914RZ написа:
metodito написа:
OGI1914RZ написа:... Преднината в точките на припознатите се дължи на късмет,....



И, тука ме загуби...

Изображение

Не разбрах с кое не си съгласен... С много късмет+съдийски аванти,Литекс спечели почти всичките си мачове от началото на пролетния дял.Взеха максимум точки, дори в мачове в които играха по слабо от нас, в мачовете които загубихме .Това искам да кажа.По друг начин казано, представянето на двата отбора,не съответства на броя точки спечелен от изиграните мачове.


Помисли малко, защо имат 20 вкарани гола повече от нас? Защитата им не е по-слаба от нашата, титулярите не се сменят всеки мач, имат можещ треньор, който не е от вчера, играят с мисъл за победа. Друго? Е, в Европа ще ги видим. Но и във футбола и в живота, късмет няма току-така - трябва да се потрудиш. И аз мога да ти изредя мачове, в които сме "имали късмет" - с Етър гредата, с Берое пропуските им, един гол, вкаран с рамо, един автогол, всички те са ни донесли реални точки.

Един от тези случаи - автогола срещу "Ботев" - аз не го наричам късмет. Мачът си беше за нас. Късмет щеше да е да изкопчат точка. Е, справедливостта възтържествува - с гол или автогол, ние заслужавахме победата. И тя дойде. Разбираш ме какво искам да кажа, предполагам.
Последна промяна от metodito на 04 апр 2018 11:59, променено общо 1 път.

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Serafim » 04 апр 2018 11:58

Колкото ги е покрил късмета или са побутнати, толкова и ние си пропиляхме евентуални точки с лека ръка. Победите с клизма над Ботев, Локо и Верея, равенствата с Витоша, Берое и Етър, загубата от Славия и Ботев... В мачовете, в които Роси си мислеше, че ще спечели с лекота и тренировъчно темпо, понеже другите са някакви аборигени, бе наказал жестоко.

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот vvessel » 04 апр 2018 12:21

Serafim написа: В мачовете, в които Роси си мислеше, че ще спечели с лекота и тренировъчно темпо, понеже другите са някакви аборигени, бе наказал жестоко.

Точно на това разчитам.
След като Роси изяде няколко шамара би трябвало да се стегне, да стегне и отбора и да вземем поне половината мачове които ни остават плюс купата. Изобщо не сме толкова слаби колкото някои се опитват да ни изкарат. От Берое играхме по-силно, с тирето мача беше равностоен. С Етър имаше подценяване и груби грешки. Сега вече грешки не трябва да има и е точното време да покажем, че сме отбор. Че сме ЛЕВСКИ!!

THE G.A.M.E
Мнения: 50027
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 апр 2018 13:17

drvasko98 написа:Сега ще те питам честно и да ми отговориш поцифрово. Как точно ще вземем третото място?
Ами не съм пророк. И отдавна не залагам на мачове.
Което обезсмисля това, да се правя на голям познавач.
Имам мнение, а то е, че да, ще завършим на 3-то място.
Смятам и че ще спечелим Купата.
Сега, защо смятам така... Футболът е нелогична игра.
От последните три мача реално трябваше да сме със 7 т. ама както писах, футболът често не отговаря на това, което става на терена.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Player » 04 апр 2018 13:21

THE G.A.M.E написа:
Player написа:Колега, защо тогава не чакаме с всеки края на сезона? Трябва ли да се чака, като нещата очевадно не се получават. Връзката между Левски и Роси не се получава. Няма химия, така да го сравня. Когато нещата не вървят между две страни се разделят. И няма нужда да се чака края, за да се препотвърди, че нищо няма да се получи.
Ами целта е Евротурнири.
Все още сме в тая зона, тя не е избягала.


Тази зона ударно бяга ако не забелязваш! Добре че Витоша направи равен, че в момента щяхме да сме 4-ти! Но ето петъка идва и това най-вероятно ще стане тогава. Лампичката кога ще светне за някои хора. То бива да има баламурници, дето му вярват на този, ама това вече е идиотия след последните 3 мача.
Тук ми дават някакви статистики как този бил в топа на треньорите в Италия. Еми ако това е така, значи нашите треньори са вдигнали много нивото и италианците пасти да ядат. Почти всеки наш който го хване, го прави смешен. Ама то не е изненада, като им гледам национала и другите отбори. Тези си играят играта от преди 30 години някъде. За тях времето е спряло. И някои заблудени слепци, вярват, че този ще ни направи някой друг успех в ЛЕ?!? По голям шанс има да взема билетче от лотарията и да спечеля милион :)

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот Player » 04 апр 2018 13:30

THE G.A.M.E написа:
drvasko98 написа:Сега ще те питам честно и да ми отговориш поцифрово. Как точно ще вземем третото място?
Ами не съм пророк. И отдавна не залагам на мачове.
Което обезсмисля това, да се правя на голям познавач.
Имам мнение, а то е, че да, ще завършим на 3-то място.
Смятам и че ще спечелим Купата.
Сега, защо смятам така... Футболът е нелогична игра.
От последните три мача реално трябваше да сме със 7 т. ама както писах, футболът често не отговаря на това, което става на терена.


И как така, футболът е нелогична игра, че с това ама хич не съм съгласен. Шампиони и медали обират слабите ли, а силните са в дъното на класирането ли? В ШЛ все едни и също стигат до април месец. Как пък късмета или нелогичната игра не им обръща гръб година след година и да стигне там някой отбор я от Молдова или Уелс например. Може Македония или Латвия. Нали е нелогична, трябва да се случва статистически, ама пак са Байерн Барса, Реал и ко. Клишета за тези дето търсят оправдание са това. Нека да преодоляваме вратаря и да уцелваме вратата пък да видим колко е нелогична. Като не уцелваш вратата, няма нищо нелогично да не биеш. Като не правиш положения или не отправиш дори удар - как логично да биеш?

komandini
Мнения: 265
Регистриран на: 19 ное 2010 09:44
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот komandini » 04 апр 2018 14:46

Роси е ясно че не става за Левски. Не може да мотивира играчите. Играем допотопен футбол, нещо като мъката при Митов и Топчо. Дори смея да кажа че при Топчо имаше опит за нападателна игра и повече хъс. При Митов нещата бяха много зле и нямахме никаква идея какво да правим в средата на терена, където се разчиташе на индивидуалнстта на Бурабия. Точно както каза един колега, от средата на есенния полусезон се разбра че Роси няма да постигне нищо. Стиганхме едно ниво с добра защита и голове от статични положения и след това ниско за Левски ниво започнахме да вървим надолу. Върха беше изгонването на Мапуку и Рошу. Да и на Рошу не се бъркам. Италианския заядливко е оценил себе си много високо но аз и много други го оценяваме на обратния полюс. Не може и няма как да може Левски да играе с Монтана от Б група в София за 1 на мъка! Няма как Левски да се мъчи срещу Витоша Бистрица и юношите на Славия. Да изпуска решен мач с Ботев. Да се подиграва с феновете си като докара мача с Гълъбово до продължения. Да загуби от Берое насред София. Да се мъчи да докара до Х двата играни мача с ГМОто. Просто Русев си държи на думата но в случая това е пагубно за отбора. Аз искам Ясен Петров или някой доказан сърбин като Муслин или Окука. 100% нещата ще са по-добре, най-малкото защото знаят къде ще попаднат и са запознати с това какво е Левски!

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот onegavon » 04 апр 2018 17:59

Много съм любопитен какво щяхте да представлявате с Аврам Грант?

Апропо , като пишете, че няма кой да дойде читав на мястото на Роси не е вярно.
Я Спас да обяви пак едни такива яки параметри на заплащане пък да видите дали няма да дойде някой солиден треньор.Имам предвид от класата на Грант.Помните ли имаше и един французин кандидат съвсем приличен. При Спас не вярвам такива като Топчо и Сухия повече да припарят до Герена. По- скоро пак ще док ра някой европеец и няма да е сърбин или бошняк.

THE G.A.M.E
Мнения: 50027
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 апр 2018 18:15

Player написа:Тази зона ударно бяга ако не забелязваш!
Нищо не забелязвам. Писах, че пророците са в Библията.
Ще коментирам като дойде финалът на Първенството.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 50027
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: /анкета/ Делио Роси

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 апр 2018 18:17

Player написа:И как така, футболът е нелогична игра, че с това ама хич не съм съгласен.
Ами нелогичо е да изспуснеш дузпа, ама ние пропуснахме 2 в последните 3 мача. Нещо, което ни коства точки.
Нелогично е да ти вкарат без положение и с карамболи, както го направиха пребоядисаните, ама стават такива работи.
Т'ва е положението.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта