ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот Serafim » 18 мар 2018 14:57

Много нерви с тоя терен. Все едно се играе на лед. Но и без това не мисля, че щяхме да изглеждаме много по-добре, предвид философията на Роси.

JustChelsea
Мнения: 1377
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот JustChelsea » 18 мар 2018 14:58

SANSIRO7 написа:
JustChelsea написа:Дам, когато ви бием сме Литекс, когато правим равен или ни биете по случайност сме ЦСКА. Шизофренията ви е в изобилие.

Няма когато и некогато. Заминавай си за Ловеч или Етрополе

Истината боли. ;) Съдийчето много се постара да го докара това 0-0, ама Каранга ограби труда му :)
Последна промяна от JustChelsea на 18 мар 2018 14:59, променено общо 1 път.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

SANSIRO7
Мнения: 2227
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот SANSIRO7 » 18 мар 2018 14:58

Popokatepetal написа:Какво е виновен Роси, че единствения им удар на ония в очертанията на вратата взе че влезе. То даже не беше и удар, ами мангала се опита нескопосано да си спре топката и от рикушета в крака му се отклони във вратата. Знам, че сега всички сме афектирани и не гледаме обективно на нещата, но все пак......

Ти добре ли си. Я да ми кажеш тренираните от любимеца ти футболисти, колко положения създаоха и реализираха
Последна промяна от SANSIRO7 на 18 мар 2018 15:00, променено общо 1 път.

SANSIRO7
Мнения: 2227
Регистриран на: 14 май 2010 16:12
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот SANSIRO7 » 18 мар 2018 14:59

SANSIRO7 написа:
Popokatepetal написа:Какво е виновен Роси, че единствения им удар на ония в очертанията на вратата взе че влезе. То даже не беше и удар, ами мангала се опита нескопосано да си спре топката и от рикушета в крака му се отклони във вратата. Знам, че сега всички сме афектирани и не гледаме обективно на нещата, но все пак......

Ти добре ли си. Я да ми кажеш тренираните от любимеца ти футболисти, колко положения създаоха и реализираха

Потребителски аватар
Черният козел
Мнения: 2559
Регистриран на: 21 окт 2013 19:04
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот Черният козел » 18 мар 2018 14:59

bilyaletdinov написа:
HardWork написа:Отбора показал повече дух и борба победи!

Повече търсихте победата и спечелихте. Аз не виждам как цяла полусезон нямаш да играеш футбол и изведнъж за 2 мача ще играеш феноменално :lol: Нека Синчеца да ми обясни как ще стане тая работа.

Бетанкур за Делянски!

На Делянски потника на Каранга :lol:
Да живее България и нейните колонии Англия,Франция,Америка и част от Русия.

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот Santiago Munezz » 18 мар 2018 15:00

drvasko98 написа:
drvasko98 написа:
Santiago Munezz написа:Играхме за 0-0 и заслужено ни заковаха оранжевите с тоя гол.


Това е единствената разлика между двата отбора в този мач. Единият игра за 0-0, другият за победа, иначе играха еднакво некадърно (не че можеше и по-добре на този терен). Напълно заслужена загуба


Да питам и къде епрословутата велика физическа подготвка. Днес трябваше да си проличи, нали така?

Всички се питаме това.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Serafim
Мнения: 5265
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот Serafim » 18 мар 2018 15:01

Не знам, ама и по трибуните нашите бяха тихи.

kailo
Мнения: 11
Регистриран на: 11 мар 2018 16:37

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот kailo » 18 мар 2018 15:01

SANSIRO7 написа:Големия тактик Роси, може да си ходи вече. Никалва идея в атака, сигурно Меси му трябва.

и Меси и Роналдо да дойдат и тях ще съсипе , както съсипва вече една година Левски, затова Оставка за този накадърник , не случайно е бил 3 години без работа

rainman_p
Мнения: 241
Регистриран на: 17 авг 2010 22:57
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София) / 1:0 FT

Мнениеот rainman_p » 18 мар 2018 15:01

Трябва да забравим възможно по-бързо този мач и да се стегнем, че титлата се изплъзва. Малко повече концентрация и ще бъдем шампиони.

Popokatepetal
Мнения: 676
Регистриран на: 22 апр 2013 22:12
Контакти:

Re: ППЛ: ЦСКА-София (София) - Левски (София)

Мнениеот Popokatepetal » 18 мар 2018 15:01

SANSIRO7 написа:
Popokatepetal написа:Какво е виновен Роси, че единствения им удар на ония в очертанията на вратата взе че влезе. То даже не беше и удар, ами мангала се опита нескопосано да си спре топката и от рикушета в крака му се отклони във вратата. Знам, че сега всички сме афектирани и не гледаме обективно на нещата, но все пак......

Ти добре ли си. Я да ми кажеш тренираните от любимеца ти футболисти, колко положения създаоха и реалираха


Добре съм. Само ти ли не разбра че на такъв терен и Барселона ще има две положения макс. Аман от “специалисти”, не събличали се по физическо, ама с достъп до интернет.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта