ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот Red_Neck » 10 сеп 2017 23:59

ralka_levskarka написа:
helic написа:а не виждам какво се впечатлявате, че всички ни скачат. така е било, така и ще бъде! Още повече, че в нашия отбор сега играят и футболисти като Обертан и Гомес. Е срещу кого друг да си покажеш хъса и магариите, ако не срещу подобни.

Щото е дразнещо, като имаш претенции за голям отбор, няма да го играеш к*рва.

Говорейки за к*рви, ... напоследък вие ни "пускате" по три тека най-често, та .....

Коментирай мача, съдията, треньорския подход.... стига си търсила под вола теле!

Неделев и той ли да се чувства виновен, че я ритна към вратата?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
joring
Мнения: 825
Регистриран на: 14 юли 2010 13:41
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот joring » 11 сеп 2017 00:00

Ако свирчото беше подминал такива ситуации в ощърб на сините, щеше да има пак такъв рев, но нали ги е пожалил, значи всичко е точно и няма проблем.
Believe in better
[offtopic]Най-много мразя расизма и циганите :mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот ralka_levskarka » 11 сеп 2017 00:02

Съдията, ако искаше да подпре Левски щеше да даде дузпа за играта с ръка на играча на Ботев. Така че палете.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот ralka_levskarka » 11 сеп 2017 00:03

Red_Neck написа:
ralka_levskarka написа:
helic написа:а не виждам какво се впечатлявате, че всички ни скачат. така е било, така и ще бъде! Още повече, че в нашия отбор сега играят и футболисти като Обертан и Гомес. Е срещу кого друг да си покажеш хъса и магариите, ако не срещу подобни.

Щото е дразнещо, като имаш претенции за голям отбор, няма да го играеш к*рва.

Говорейки за к*рви, ... напоследък вие ни "пускате" по три тека най-често, та .....

Коментирай мача, съдията, треньорския подход.... стига си търсила под вола теле!

Неделев и той ли да се чувства виновен, че я ритна към вратата?

Коментирала съм мача, не ме грее, че си кьорав.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3651
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот DarkPsy » 11 сеп 2017 00:05

ralka_levskarka написа:Съдията, ако искаше да подпре Левски щеше да даде дузпа за играта с ръка на играча на Ботев. Така че палете.


Хахахахахаха.....айде лягай си :) Не ги разбираш нещата.

Потребителски аватар
Remi Gaillard
Мнения: 99
Регистриран на: 22 юли 2013 18:17
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот Remi Gaillard » 11 сеп 2017 00:07

Corwin написа:Сега се прибирам от мача, смятам малко телеграфно да напиша няколко неща:

1. Равностоен мач, можеше да е както 2:1, така и 1:2, 0:0, 0:2. В сините футболисти си личеше много умората от мача с Лудогорец (аз бях предвидил, че ако не бием, ще е заради това). Това беше минусът на отложения мач.
2. Сашо Любенов загроби отбора, но не мисля, че можем да го виним повече, отколкото той сам се вини в момента. Човекът е взет за трети/четвърти вратар и на петия мач е титуляр.
3. Тази загуба щеше да дойде някога, малко е кофти, че е точно срещу Ботев, но пък те както винаги се хвърлиха срещу нас и победиха. Не трябва да се правят трагедии, струва ми се, че освен първите 10-15 минути, все пак стояхме по-добре от Ботев, а и имахме по-чистите положения.
4. Честита победа на Ботев!
5. За трета поредна година ми прави впечатление, че домакините се опитват да подобрят условията в сектора за гости (от същински тротоар вече поне малко прилича на трибуна). И за пореден път беше осигурена вода, когато си купуваш билет. Каквото и да си говорим, всички страдаме от мачове в Коматево, вместо на Колежа (където на днешния мач щеше да има сигурно 10 000 души), но организационно Ботев се старае да направи всичко възможно за гостите си.


Влезнах (логнах се) единствено и само за да те поздравя за коментара...

На тази база е истинска мъка и за нас... искаме си стадиона, ама .... :( :( :(

Относно мача, след гола бяхме умряли и късмета ни покри... признавам си го... ако главата (незнам на кой беше) или гредата на Обертан беше влязла мача щеше да е друг...

Без да се натрапвам, за мен дузпа имаше... или по-скоро - би била отсъдена, ако това положение беше в полза на нечий друг отбор....

Хайде със здраве...
Майката на Иванчо му дава 50 стотинки за закуска и той ги изял...

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот ralka_levskarka » 11 сеп 2017 00:07

DarkPsy написа:
ralka_levskarka написа:Съдията, ако искаше да подпре Левски щеше да даде дузпа за играта с ръка на играча на Ботев. Така че палете.


Хахахахахаха.....айде лягай си :) Не ги разбираш нещата.

Лягай си ти. Явно не знаете значението на подпиране от съдията. Подпиране е това, което се прави за Лудогорец. Като искаш да помогнеш на даден отбор му даваш я дузпа, гониш противников и такива ми ти. Аре.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот nib » 11 сеп 2017 00:11

хах нямало дузпа

https://www.vbox7.com/play:f081fe6049&start=9
Последна промяна от nib на 11 сеп 2017 00:24, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот 1982 » 11 сеп 2017 00:22

joring написа:Ако свирчото беше подминал такива ситуации в ощърб на сините, щеше да има пак такъв рев, но нали ги е пожалил, значи всичко е точно и няма проблем.


Чакам с интерес тези карикатури на журналисти - Русев и Грънчаров, дали ще реват 1 седмица как Левски е подпрян или ще си трайкат ...... щото в обратната ситуация оревават света.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3831
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - Левски (София) / 20:00 / неделя /

Мнениеот ivo55 » 11 сеп 2017 00:26

Какво го коментирате тоя мач. Очевидно една част от от играчите в синьо спряха да играят второто полувреме. Ама не по някое време да са се уморили, а просто спряха да играят. Обертан и Гомез според мен им е много тъпо, защото имат опит и веднага са усетили, че нещо става. И двата гола са потресаващи. При втория защитниците ходеха, повтарям: ходеха! И чакаха.
Бас хващам, че зад тая работа седи същия кръг, дето източи левски с А сектор. Кръга #КойТотонев


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта