Спас Русев си тръгва от Левски ?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9418
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот mikata » 22 фев 2017 13:57

Сега Китайците ще видят пълен стадион и ще ни станат спонсор ;)
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот sslevski » 22 фев 2017 13:58

Чао Спаскооооо.Никога не се завръщай в любимия Левски.Завинаги ще останеш синия Лупи и сивия кардинал в българските среди.
Ти ще бъдеш запомнен основно с прзните си обещания.Няма да липсваш нито на нас нито на клуба.Твоите намерения не са били никога чисти и ако се направи одит съм сигурен,че не са погасени никакви суми ,просто от трън та на глог.
СБОГОМ Спасе........... :) :) :) :) :)
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот sslevski » 22 фев 2017 14:00

mikata написа:Сега Китайците ще видят пълен стадион и ще ни станат спонсор ;)

Не знам ама Левски ще стане по - силен от всякога.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9418
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот mikata » 22 фев 2017 14:02

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
парци
Мнения: 1284
Регистриран на: 12 дек 2013 22:09
Контакти:

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот парци » 22 фев 2017 14:08

Bradat-brat написа:Поредния "Сламен човек" наложен в даден отбор, по съображения, които нямат нищо общо с футбола. Дали е Русев в "Левски", дали е Марешки в "Локомотив" или Чандъров в "Ботев" схемата е една и съща. Трябва да се тушира определено напрежение и за това се избират хора, които властта е облагодетелствала и те трябва да върнат някой лев под формата на собственост или спонсорство. Това става във футбола защото там все още има фенска маса, която би потърсила сметка, защо изчезва отбора и. Ако, в началото на 90-те години, при унищожаването на българската икономика и преобразуване на дружествата във футбола в акционерни, някой беше обявил официално, че това е края на "Левски", "ЦСКА", "Локо" било то София или Пловдив, "Ботев", "Берое" и т.н. здрава глава нямаше да остане на раменете на големите демократи и пребойдисани комуняги. Защото българина така и не се усети, че го лишават от всичко, но отбора си той щеше да защити. Сега ни е...т един по един и ни наричат лумпени и пр., настройват ни един срещу друг, а те цъфтят и връзват. Стъпи ли политик на футболен мач и особено ако се прави на благодетел, който води поредния "собственик" трябва да бъде убит с камъни по главата, особено, ако тя е тиква!

Не само по стадионите трябва да се изтребват, а навсякъде, където си подадат главите.
Изображение

Потребителски аватар
Синият Болярин
Мнения: 659
Регистриран на: 17 апр 2010 17:42
Контакти:

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот Синият Болярин » 22 фев 2017 14:17

Petar Simeonov написа:Спас Русев не е дал и един лев от джоба си за Левски , така че с него и без него все тая... Хубавото в цялата история е , че най-после Левски ще се върне на изконните си собственици - тези , които са го създали неговите привърженици ! Без назначения на партията , без значение от нейното име ! Сега всичко зависи от нас ! Привържениците на Левски никога не са изоставяли любимият си отбор в беда.Никога и не са разчитали на партията майка да плати сметката.Убеден съм , че ако всички сме единни ще преодолеем фалита.Призовавам Ви да не се поддавате на провокациите на ченгетата от ДС и така наречените "журналисти" , които виждам , че успяват да ни противопоставят един на друг ! Аз съм член на тръст "Синя България" , акционер съм в клуба ( миноритарен ) и ми е изключително неприятно да гледам как привърженици на Левски са нападат помежду си ! Според мен тези , които нападат тръста не са запознати с дейността на организацията или с нейните ценности.Всички на стадиона в събота и "Само Левски" !

И аз съм член на "Синя България", но не съм убеден, че е толкова хубаво собствеността да мине в ръцете на тръста. Ако следиш по-отблизо какво се случва в него, трябва да си наясно, че преди 2 години бе превзет от НКП с организирано гласуване и в момента има ролята на казионна организация. Да се дадат акциите на тръста е все едно да се дадат на гугутковци, младежи и останалите престъпници. Ако четеш постовете в скритата група във FB, някои отворковци, които от години се канят да управляват клуба почнаха да дават на задна.

Иначе Спас Русев никога не е имал желание да се занимава с Левски. Просто бе изнуден от определени хора и сега използва ситуацията да се отърве от клуба. Парите идват основно от Виваком, където Русев е най-големият акционер, така че реално даваше нещо, макар и индиректно. Въобще не съм оптимист.

Потребителски аватар
japi
Мнения: 27
Регистриран на: 02 апр 2009 09:50
Контакти:

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот japi » 22 фев 2017 14:19

Ха.. дано да остане отбор до събота...Сега топ-тренера може и той демонстративно да подаде оставка.
Общите срам и некадърност по-лесно се преглъщат...

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот Jordan1914 » 22 фев 2017 14:27

Нека покажаме,че сме Левски,нека когато момчетата излязат в събота,да чуят ревът на синия лъв,да разберат за пореден път,че ние сме зад тях,защото и на тях,не им и лесно!Всичко е в нашите ръце,няма собственици,няма чужди акционери,всичко е в наши ръце!Нека им покажем,че дори и срещу малките отбори ние сме с тях,защото ние сме синя кръв,ние сме амбиция,ние сме живот,нека напълним стадиона и нека покажем,че го можем!САМО ЛЕВСКИ!!!

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот ЕМИЛ » 22 фев 2017 14:28

Прекрасен ден за Левски .

В събота трябва да сме на стадиона .

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот sslevski » 22 фев 2017 14:31

Левски над всичко и всички!!!
За чиста и свята република!!!
Без Лупи,без Спаско и без странни незнайни и знайни мафиоти.
Вън хората ,които не милеят за Левски.
Ако толкова милееше за Левски и ги сравнява с Челси.Да беше подходил по модела на Абрамович.
Идва и изсипва милиони и започва леко и бавно нагоре.
Ако очаква обратния модел.Е такъв отбор в какъвто и да е спорт не съществува....
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 49 госта