Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот ЕМИЛ » 14 дек 2016 19:26

Thsmith написа:lol 18/4 страшен голмайстор :lol:

Е в куц отбор кари Верея колко да вкара ? Сега при нас ще се отпуши 8-)

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот PSvilenov » 14 дек 2016 19:30

Pragmatichen написа:
PSvilenov написа:
sandi74 написа:Момци,за какво ви е селекция и да трошите грешни пари като накрая пак ще сте на 15-20 точки от Лудогорец и още в ранно лято ще сте приключили с ЛЕ ако изобщо издрапате до нея :?: :idea: :!: Не се излагайте :!: :idea:

То това е ясно, въпроса е че имаме надежди за ЛЕ и обиграване на що годе качествен отбор за влизане в групите . Калъфката иначе е ясна още след изгонването на Петрович


Ти това за влизане в групите на ЛЕ сериозно ли го написа или се шегуваш?!?
Моля те, кажи, че се майтапиш :lol:
Левски в това си състояние, с този отбор, с това ръководство, с този собственик и с този треньор не може дори да мечтае за групите на ЛЕ.
Цяло полувреме не можете да вкарате гол на буфера в А група Нефтохимик, при това на Герена и мечтаеш за ЛЕ?
Да обиграете качествен отбор, ок, направете го, но чак групи на ЛЕ?
8-)

Написал съм , че имаме надежди . Поне аз имам . Не съм написал , че положението е цветущо . Превърнахме се в средняци дето феновете се надяваме барем да минем вторият кръг на ЛЕ . Съгласен съм с написаното от теб .

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3169
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот wilge » 14 дек 2016 19:34

Без треньор няма смисъл от трансфери.

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zlatan » 14 дек 2016 19:53

wilge написа:Без треньор няма смисъл от трансфери.


много съм съгласен с теб.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Tommi » 14 дек 2016 20:06

Трябва да се вземат един голаджия и един човек зад него, който да внесе бързина и разнообразие в атака. За тях могат да се освободят заплати от Галин, Орачев, Лукин, Мицански, евентуално и Краев при оферта за него. Шведът и Деса трябва да останат, въпреки големите си заплати. В средата на терена и в защита имаме играчи. Бековете също ще свършат работа за първенството, но след края на сезона може да се помисли за подсилване за евротурнирите.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38943
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот tevez » 14 дек 2016 20:13

По-добре Сукуна от Будинов.
Сега да се насочат към плеймейкър, различен от Гаджев. :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 50027
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 дек 2016 20:14

Викам, тоя Сукуна да не го съдим, преди да сме го видели в поне 4-5 мача.
На този етап, като вземем Адениджи и Нар, и ги сравним с други атакуващи играчи на техните постове в "А" група, ще излезе, че трудно ще има по зле от тях.
Тунде в последните 5 мача изспусна толкова положения, че ако беше един Де Карвальо на негово място, сега щяхме да сме с около 10-на гола в повече.
Така че, щом Сукуна е играл и като крило, е добре дошъл, най-малкото като опция.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2142
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот k20dan4o » 14 дек 2016 20:31

Незнам защо, може би левскарите ще кажат, но Левски в най-голяма степен може да се оприличи като "социален приют" - в смисъл че при тях най-често се наблюдава да трансферират разни футболисти ходещи на гурбет, които след време пак си ги прибират на Герена. А от друга страна кадърните юноши ги изпускат някак. Това не го разбирам.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5216
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 14 дек 2016 20:35

k20dan4o написа:Незнам защо, може би левскарите ще кажат, но Левски в най-голяма степен може да се оприличи като "социален приют" - в смисъл че при тях най-често се наблюдава да трансферират разни футболисти ходещи на гурбет, които след време пак си ги прибират на Герена. А от друга страна кадърните юноши ги изпускат някак. Това не го разбирам.

Кои кадърни юноши сме изпуснали? :roll:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
milen.hristov
Мнения: 9044
Регистриран на: 05 апр 2008 15:09
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот milen.hristov » 14 дек 2016 20:54

Официално, Левски се отказва да е шампион и няма да бъде в следващите 10 години поне. И ще бъде така докато клубът се управлява от хора без каквато и да идея как се става шампион. Левски се превръща смело в отбор на бежанците(с оглед на футболните им умения, нищо чудно и да ги избират от някой бежански лагер), и след нарове, адениджита, десита, курабии ще си има и хакуна матата. Само не е ясно на г-н Русев толкова ли не му пука за отбора чиито собственик е, защото показва колосална незаитересованост от случващото се там.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, miro_rz и 31 госта