ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

btr
Мнения: 143
Регистриран на: 08 окт 2009 22:07
Контакти:

Re: Имаше ли дузпа?

Мнениеот btr » 16 окт 2016 19:24

и аз са извинявъм! а в Бургас имъши ли дузпе за вечно ривящитие?
а земете се мирнете вече бе? две години без тоя мач немаше кво да питате и да си блеете на воля! факта, че бехте 5-6 хиляди (най-много от всичките ви игрички тоя сезон!) показва, че по-голема легитимация няма как да направите на червените. :twisted: :twisted:

orlando7
Мнения: 1861
Регистриран на: 29 юли 2012 10:56
Skype: 55tveu
Контакти:

Re: Имаше ли дузпа?

Мнениеот orlando7 » 16 окт 2016 19:26

Най-малко аз мога да бъда заподозрян в симпатии към Левски,ама не мога да си кривя душата:Дузпа нямаше! Тя беше изсмукана от палците на големия съдия-Сватбата!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21558
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 15.10.2016 | 16:00

Мнениеот metodito » 16 окт 2016 19:28

drvasko98 написа:Аз искам да питам Методи защо любимецът му цяла есен е най-слабия ни играч, а вчерашният мач беше брутално слаб сред слаби. Единствените ни два мача, в които играта ни вървеше напълно беше като го пратиха при рожбата му.

Кого визираш, колега? Прохазка, Костадинов ...или Гаджев? Ми ако се загледаш, когато играе на титулярната си позиция, Роман отнема много топки. У нас няма статистика за това, но щеше да разбереш за какво говоря. Защо не вкарва голове, ако ме питаш... какво да отговоря?! :| Но не смятам, че има спад във формата му. Ако питаш за Роман. Иначе, ако става дума за един от другите ми любимци - Мечката... и той супер много се бори, но не е във формата, която трябва. Но задачите му са да покрива наистина голям периметър. Докато Роман, когато играе на позицията си, е натоварен само с дефанзивни задачи, Костадинов има по-свободна роля. И покрива огромен периметър.

Относно темата... този мач призна, че тея май-май са ЦСКА. Същият грозен мач, какъвто се провеждаше между ЦСКА и "Левски". Според мен дузпата беше грешка, а не нароочно дадена от съдията. Имаше два червени картона - по един за всеки отбор, несвирени нарушения и в двете посоки и дузпа за нас. Същият грозен мач, какъвто се провежда от Мъри насам (с едно-две изключения). Люпко беше излязъл с предварително изграден сценарий в главата си, който не включваше съдията. А и в този мач, предварителните сценарии са за наивници. Единственото сигурно в този мач, че ще е слаб, какъвто беше в последните десетина години. Ето защо смятам, че това беше ЦСКА - "Левски".
Просто с Литекс винаги правим драматични и кървави голови трилъри.

Стартовият състав бе добър, но с идея за изчакване и покриване на атаките им. Някой да помни някакви рейдове успешни към нашата врата? Впечатляваща игра на Александров. Не го хваля често ама си заслужи. Сашко също много ми хареса, но MVP на срещата без никакво съмнение беше Тунде. 8 от 10 играча ще бият към вратата, един ще се заплете и само един ще подаде. Браво на Аденидже. Можеше да стреля съвсем споккойно и знаейки какво може щеше да вкара, но той избра по-сигурното - подаде! Веско трябваше да бъде заменен на почивката.
Последна промяна от metodito на 16 окт 2016 19:40, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9418
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 15.10.2016 | 16:00

Мнениеот mikata » 16 окт 2016 19:37

За мен най-слабите звена са; десния бек и цялата халфова линия :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Имаше ли дузпа?

Мнениеот ЕМИЛ » 16 окт 2016 19:38

не

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Имаше ли дузпа?

Мнениеот 7 е добро число » 16 окт 2016 19:39

Teo написа:Дузпа имаше, както имаше и втора такава, която сватбата нарочна не я свири и не изгони Минев които беше за два ЧК.


май пак се припозна , навик ви става . хващай рейса за Ловеч :mrgreen:


Изображение
Последна промяна от 7 е добро число на 16 окт 2016 19:43, променено общо 2 пъти.
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

Ozzimozzi
Мнения: 7175
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Имаше ли дузпа?

Мнениеот Ozzimozzi » 16 окт 2016 19:41

Нарисувана дузпа. Йоргачевич се хвана за главата, но не защото го болеше рамото,а защото разбра каква глупост стори.
Много добре си я дал картинката и се вижда, че Преслав стига до топката, след това топката продължи в посоката на движение на крака на Преслав. Йоргачевич закъсня за частица от секундата и фаулира нападателя. Колкото и да се мучи, това е положението.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Имаше ли дузпа?

Мнениеот Teo » 16 окт 2016 19:44

Ozzimozzi написа:Нарисувана дузпа. Йоргачевич се хвана за главата, но не защото го болеше рамото,а защото разбра каква глупост стори.
Много добре си я дал картинката и се вижда, че Преслав стига до топката, след това топката продължи в посоката на движение на крака на Преслав. Йоргачевич закъсня за частица от секундата и фаулира нападателя. Колкото и да се мучи, това е положението.


На това се казва нарисувана дузпа!
Повече няма какво да се каже по темата!

Потребителски аватар
v.r.s.
Мнения: 3481
Регистриран на: 24 ное 2008 18:00
Контакти:

Re: Имаше ли дузпа?

Мнениеот v.r.s. » 16 окт 2016 19:45

Не. Вратарят стга пръв до топката и дори нарушението е срещу него, тъй като във вратарското поле е с предимство . Но от друга страна съдията вероятно остана с впечатление, че нападателят играе пръв и не мисля,че отсъждането е тенденциозно, защото в релно време и аз останах с впечатление, че е дузпа, а вече при повторениятя промених мнението си.

bm1914ls
Мнения: 194
Регистриран на: 28 фев 2011 10:07
Контакти:

Re: Имаше ли дузпа?

Мнениеот bm1914ls » 16 окт 2016 19:46

Срещу Йоргакевич беше извършено нарушение. Картонът за нападателя бе задължителен. Идиотът обаче даде дузпа. По-късно, в последната минута, нарушението беше явно, но малоумникът реши да кара на компенсации. Реферът имаше още няколко фрапиращи пропуска, с които ощети и двата отбора. Например през първото полувреме Кулма така явно си поведе топката умишлено с ръка, че си беше направо за гонене...


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: dimoto1 и 21 госта