Няма вече вечно дерби.ЦСКА умря!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Няма вече вечно дерби.ЦСКА умря!(vol 2)

Мнениеот Кашчей » 12 сеп 2016 19:00

iliev72 написа:
Кашчей написа:
Teo написа:Даниеле, обичам ЦСКА, защото аз съм ЦСКА.


Това означава ли, че и ти си фалирал вече :roll:

[offtopic]Не :) Че си дърт и изкуфял ! Бегай да си лекуваш склерозата ![/offtopic]


То се видя кой какъв е, и видяното не е в твоя полза! След като не знаеш, че Дора Милева е постоянен синдик (беше такъв), а и несъстоятелността се обявява от съда, а не от синдика..абе юрист, като Бобо си и ти!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Haris
Мнения: 51
Регистриран на: 15 юни 2008 10:31
Контакти:

Re: Няма вече вечно дерби.ЦСКА умря!(vol 2)

Мнениеот Haris » 12 сеп 2016 19:05

iliev,май не си на годините който се представяш.След толкова много клишета май си на не повече от 18!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Няма вече вечно дерби.ЦСКА умря!(vol 2)

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 12 сеп 2016 19:12

ilmo написа:в насоченото към мен ограмотяване е посочен като източник на електронния речник вестник Вечерни новини от 1958 година - прочетете това, което поствате

Всъщност, електронният речник е базиран върху Речника на българския език на БАН (откъдето е и въпросният пример), но за Вас очевидно е трудно да схванете това. :o Разбирам, че с присъщите на сегашното младо поколение мързел и инат (не зная, кое от тези две "качества" преобладава при Вас) дори не сте си направили труда да потърсите други примери (каквито има доста в интернет). Както и да е, великият комбинатор е казал: "Проблемът на давещите се е проблем на самите давещи се." Дори да имах желание, не бих могъл да Ви помогна, а и този граматически спор взе да ми доскучава... 8-)
По темата: Древните привърженици на "Лацио" са казвали "De mortuis aut bene, aut nihil". Следователно:
[offtopic]...[/offtopic]
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 12 сеп 2016 19:15, променено общо 2 пъти.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Няма вече вечно дерби.ЦСКА умря!(vol 2)

Мнениеот saffron » 12 сеп 2016 19:13

Някой припознавач да каже цска тире софия на кое место е в ранкинга на уефа?
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22966
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Няма вече вечно дерби.ЦСКА умря!(vol 2)

Мнениеот NOMER14 » 12 сеп 2016 19:14

NOMER14 написа:Значи е истина, защото заключиха темата за Възраждането на Цска. :roll:

Темата продължава да е заключена.

ivaka
Мнения: 1216
Регистриран на: 09 апр 2009 11:41
Контакти:

Re: Няма вече вечно дерби.ЦСКА умря!(vol 2)

Мнениеот ivaka » 12 сеп 2016 19:16

Имам въпрос или по-скоро това е въпросът на един приятел.
Той се казва КАЛОЯН, според логиката на някои червени припознавачи, дали от утре може да се нарече ЦАР КАЛОЯН?
Имената съвпадат и по същата логика Калоян, като едното нищо може да е ЦАР КАЛОЯН!
И още един въпрос.
Как може нещо, което се е пръкнало през 2016г. да е спечелило нещо през 50-те, 60-те, или дори каквото ида е от преди да се пръкне?
Има един начин, но той е все неприложим, защото се нарича правоприемство, а ЦСКА-София /София/1948, 2016, няма нищо общо с ПФК ЦСКА АД.
Ако имаше щеше да има да плаща едни 50 млн., от които едни 11 млн. на България и на целокупния български народ.
Нямаш дългове, нямаш титли и история.
Искаш си историята, плащаш си парите.
Ние левскарите не сме по-абдали от цесекарите, та сме си опънали дирниците да плащаме дългове.
Това е истината, минахте метър с парите, сега ще носите на майтап и никога повече няма 31-та да стане 32-ра, и купите на страната завинаги ще останат 20.
Фалит за едно дружество означава същото, каквото за хората значи смърт!

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Няма вече вечно дерби.ЦСКА умря!(vol 2)

Мнениеот Groucho » 12 сеп 2016 19:18

За мен един клуб не загива с фалита на дружеството. Не знам дали Ганчев ще прави нещо по осигуряване на някаква приемственост, но ако УЕФА догодина или по-догодина пусне ЦСКА-София(София) в евротурнирите с натрупания клубен коефициент от ЦСКА, ще приема, че това е легитимния наследник на Червените и дерби има. Вкарат ли ги в жребия с друг коефициент, си остават просто прекръстен и преместен Литекс. Този сезон Левски има дерби само със Славия и няколко по-интересни мача срещу други 4-5 отбора, сред които е и ФК Лупи, да се свети името на г-н Ганчев.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10926
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Няма вече вечно дерби.ЦСКА умря!(vol 2)

Мнениеот ivan56 » 12 сеп 2016 19:19

Haris написа:iliev,май не си на годините който се представяш.След толкова много клишета май си на не повече от 18!


[offtopic]Може и на повече да е, ама е милиционер :lol:
А предвид това, че там IQ им е на санитарният минимум, типични приказки на милиционер :mrgreen:[/offtopic]
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: Няма вече вечно дерби.ЦСКА умря!(vol 2)

Мнениеот alexdb » 12 сеп 2016 19:24

Единственото за което ме е яд, че последните няколко мача ни биха. Иначе вече вечното дерби е история.
Краен резултат 188 мача във всички турнири 78 победи за Левски, 47 равни и 63 загуби - голова разлика 268:251.
Това е. :lol:

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Няма вече вечно дерби.ЦСКА умря!(vol 2)

Мнениеот saffron » 12 сеп 2016 19:29

Groucho написа:За мен един клуб не загива с фалита на дружеството. Не знам дали Ганчев ще прави нещо по осигуряване на някаква приемственост, но ако УЕФА догодина или по-догодина пусне ЦСКА-София(София) в евротурнирите с натрупания клубен коефициент от ЦСКА, ще приема, че това е легитимния наследник на Червените и дерби има. Вкарат ли ги в жребия с друг коефициент, си остават просто прекръстен и преместен Литекс. Този сезон Левски има дерби само със Славия и няколко по-интересни мача срещу други 4-5 отбора, сред които е и ФК Лупи, да се свети името на г-н Ганчев.

Уефа няма да припознае коефицента на старото цска , нито това на литекс . За уефа това е нов тим , без емблема и история . Свърши се ! Тая година борбата е за "първата" и еветуално трупане на коефицент за в бъдеще ако се класират и ако уефа въобще ги допусне до евротурнирите .
Последна промяна от saffron на 12 сеп 2016 19:31, променено общо 1 път.
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: darkblue67 и 26 госта