Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот balef » 15 юли 2016 00:29

Литекс не е ЦСКА !
Няма как Левски -Литекс да е дерби !!!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3831
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот ivo55 » 15 юли 2016 00:30

Я се разберете с Тепсиев, че той казва едно, ти лъжеш друго.
А че съдът се бил занимавал да доказва че левски - 1914 е автентичен е голяма глупост...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5220
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот koisa » 15 юли 2016 00:47

Левски доказа в съда и спечели всичко. Съдът сам няма да се наеме да доказва каквото и да било. :lol: А ти продължавай да четеш сайтчетата на микренския гном и да "доказваш" с малоумните им статии как всички са фалшиви като вас. Освен да предизвикаш неистов смях и съжаление друго няма да постигнеш. Е, да ще се заблуждаваш жестоко, но това е вродена черта при припознавачите. :mrgreen:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
doniobbb
Мнения: 170
Регистриран на: 18 юни 2013 02:57
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот doniobbb » 15 юли 2016 00:56

На мен лично ми е тъпо, че повече няма да има истинско "Дерби"... :roll:

Потребителски аватар
lokofan
Мнения: 304
Регистриран на: 31 авг 2009 21:32
Skype: hotboy938
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот lokofan » 15 юли 2016 01:20

Аз само да питам...Оркестъра на микренското джудже ще го припознаете ли и него, че те вървят комплект?

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот HardWork » 15 юли 2016 01:24

koisa написа:Левски доказа в съда и спечели всичко. Съдът сам няма да се наеме да доказва каквото и да било. :lol: А ти продължавай да четеш сайтчетата на микренския гном и да "доказваш" с малоумните им статии как всички са фалшиви като вас. Освен да предизвикаш неистов смях и съжаление друго няма да постигнеш. Е, да ще се заблуждаваш жестоко, но това е вродена черта при припознавачите. :mrgreen:

Ти си припознавач, фенче на ФК Лафчис! :mrgreen: :twisted:

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот Angoff » 15 юли 2016 01:47

Тези дето носеха фланелки с надпис - АЗ МРАЗЯ ЦСКА днес се загрижили за ЦСКА , щамповайте си направо фланелки с надпис ЛИТЕКС НЕ Е ЦСКА и ги носете гордо ... феновете на ЦСКА решават , кой отбор е ЦСКА а не тези дето се страхуват от ЦСКА .
На 23 ще разберете и оздравители и моралисти и най-вече сините онанисти , колко хора стоят зад отбора и си го обичат.

Левски играе в Европа , дори не губи а стига до Х но уви ЦСКА е тук и победи Интер (Милано) макар и в контрола и пак е водеща новина ... ама вие вече свикнахте да сте на опашката !
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

Потребителски аватар
mironi88
Мнения: 1802
Регистриран на: 23 дек 2008 17:17
Местоположение: навсякъде с ЦСКА
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот mironi88 » 15 юли 2016 08:08

В мъката си по любимия отбор бях си помислил, че ще е хубаво от сектор "Б" да бойкотират мачът им с Литекс-Етрополе. И виж ти, идеята не е било само моя. Дано се сбъдне.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот Altarf » 15 юли 2016 08:18

mironi88 написа:В мъката си по любимия отбор бях си помислил, че ще е хубаво от сектор "Б" да бойкотират мачът им с Литекс-Етрополе. И виж ти, идеята не е било само моя. Дано се сбъдне.

Толкова зло, колкото собствените ни фенове ни правят, никой друг не ни е правил. Историята ще измете ненужните. Впрочем вече ги измете. Стой си сърдит вкъщи и плачи пред устава на фалиралото АД. Ние сме на стадиона.

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Бойкот на дербито с фалшивото ЦСКА

Мнениеот Altarf » 15 юли 2016 08:20

McLovin написа:
кристи3 написа:Ихаа, явно сме ЦСКА, щом се изписаха 22 страници с мнения за 0 време.

И още нещо - не знам защо сте решили, че историята върви с някакво юридическо формирование.

Може и гей парад да сте. За него също се изписаха толкова страници за кратко време.
Така е, историята върви с каквото решиш. Прав си. За това и си Наполеон и никой нищо не може да ти каже!

Историята е факти за минали събития. Не може да бъде ничие притежание. Не може да се прехвърля или наследява.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: goltupan, LoveAndPeace, miro_rz и 31 госта