Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Teo » 08 юни 2016 00:28

groti написа:
Teo написа:
groti написа:На мен защо ми изглежда като поредната постановка. Сега парите ще спрат,Левски ще тръгне още по-надолу и ще се появят поредните "спасители" ,като Тототонев,Микренския,Титаните и т.н.


Нз, дали ще ми повярваш, ама в блитц преди около 30 минути качиха новина, че ВБ ви поема и мигновено няма и 1 минута беше изтрита :!:


Че Дъ Скъл си е наш човек (уж) :) Този - нашият футбол просто е трагикомедия. Вие се клонирате,нашите се правят на ощипани моми,ББПП "помага" надлъж и нашир,а националчетата ядат бой кой къде ги хване. Смях в залата


ББ се прави на майка тереза, защото идват предсрочни избори и си стяга колана!

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Кировец » 08 юни 2016 00:47

Нещо яко са се сговнясали нещата, а? :? :mrgreen: Събирайте сили, че Първа лига идва. ;) Серията май ще продължи :? :mrgreen:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Red_Neck » 08 юни 2016 00:59

Кировец написа:Нещо яко са се сговнясали нещата, а? :? :mrgreen: Събирайте сили, че Първа лига идва. ;) Серията май ще продължи :? :mrgreen:


Дано не превтасат финансово, щото ако ги изхвърлят от Пръва лига, ..... ше трябва да праим след година-две .... Втора ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23897
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот delqnski47 » 08 юни 2016 01:03

Кировец написа:Нещо яко са се сговнясали нещата, а? :? :mrgreen: Събирайте сили, че Първа лига идва. ;) Серията май ще продължи :? :mrgreen:

Дано вкарат 5-6 ЦСКА-та в А групата,та да ги пукаме през мач. 8-) .А и ако ни водят на полувремето,на почивката може да менкаме ЦСКА-тата и така по законов ред да искаме анулиране на резултата за второто полувреме. 8-) :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот W84me » 08 юни 2016 01:16

БГ футбола тотално умря! Да закриват тая комедия, че да не се ядосваме...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5214
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 08 юни 2016 01:28

Кировец написа:Нещо яко са се сговнясали нещата, а? :? :mrgreen: Събирайте сили, че Първа лига идва. ;) Серията май ще продължи :? :mrgreen:

При вас щото не са се сговнясали нещата, а? Каква серия, какви 5 лева? Чавдар и Литекс не помня да са имали серия, че да продължава. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

На линия
Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23503
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот Thsmith » 08 юни 2016 01:39

futbolqga написа:Явно няма смисъл да се опитваме да водим диалог. Щом освен Сираков, успя да оплюеш и Мъри, просто си ми ясен.


Аз него си го плюя от до през годините. Ако трябва да сме точни, от 4:4 с берое не съм казал 1 хубава дума за него и имам право да си го плюя и сега.
В това отношение се запъвам като магаре и веднъж нароча ли някого, почти няма сила на земята която да промени мнението ми. Обратното важи с пълна сила.

Иначе предполагам, че всички сте доволни от това което става. Сигурно утре вие ще идете да внесете парите за заплати в касата или да платите и организирате подготовката. Важното беше да се разруши дори малкото което го има, а след това ще се мисли как ще се оправят нещата.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5214
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот koisa » 08 юни 2016 01:49

Thsmith написа:Иначе предполагам, че всички сте доволни от това което става. Сигурно утре вие ще идете да внесете парите за заплати в касата или да платите и организирате подготовката. Важното беше да се разруши дори малкото което го има, а след това ще се мисли как ще се оправят нещата.


Няма нужда от подобни драми и обвиняване на хора от форума!
Искаме да Ви уверим, че Левски е финансово осигурен и стабилен, за да няма спекулации в тази посока!

Ние, като мажоритарни акционери сме осигурили нужните финансови средства за провеждането на пълноценна подготовка, селекция, изплащането на заплати, текущи плащания, изпълнение на задълженията към НАП и др. (за справка само за месец юни сумата надхвърля 900 000 лв.) и ще продължим да изпълняваме задълженията към дружеството отговорно и коректно, както е било досега!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3169
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот wilge » 08 юни 2016 08:37

W84me написа:БГ футбола тотално умря! Да закриват тая комедия, че да не се ядосваме...

Което не се купува с пари, се купува с много пари. Видяхме колко са принципни Бойко, Боби и т.н. При това се пишат левскари. Резултатът: мачовете с Япония и Дания.

THE G.A.M.E
Мнения: 50027
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневната около Левски

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 юни 2016 10:32

На последния Управителен съвет на Левски Тръст „Синя България” отправи критики към работата на управителния съвет и председателя Иво Тонев. Те бяха в девет направления:

1) Прескачане на Управителния съвет на клуба при вземане на важни решения, които са единствено от неговото правомощие

2) Липса на авторитет на Управителния съвет в клуба

3) Липса на авторитет на Управителния съвет сред левскарската общност

4) Невъзможност на Управителния съвет да обясни своите решения

5) Липса на цели, стратегия, отговорност и приет бюджет за новия сезон

6) Неразбиране на модела на управление

7) Липса на достатъчно прозрачност

8) Липса на финансова дисциплина

9) Неприемливо отношение към привържениците на Левски.

Това по всяка вероятност са интригите, които циркулират в публичното пространство и официалните документи. Всичко се случи след извънредно заседание на Управителния и Надзорния съвет, свикано преди това, за да ми бъде устроен „другарски съд”. Подобно заседание без дневен ред и от днес за утре не е свиквано дори в най-тежките моменти за Левски, като настоящия, в който оставка подават спортния директор и членове на Управителния съвет. Повод за „другарския съд” беше изразеното от тръста недоволство относно 1) липсата на позиция на Управителния съвет на Левски по повод треньорската смяна на Стойчо Стоев, която излезе, че е направена въпреки желанието на спортния директор, а това е недопустимо

2) несъгласието ни Левски да бъде финансиран чрез заеми и да задлъжнява както по времето на Тодор Батков. Заемите са вземани без знанието и съгласието на Управителния съвет, каквото е изискването на устава на акционерното дружество

3) настояването за твърда позиция на Левски към БФС по повод готвените административни реформи и служебното връщане в елита на един отбор.

Ето доказателството, че не всичко е било "цветя и рози" в управлението.

Това едно на ръка, всичко това и най-вече маркираното от мен, са доста сериозни обвинения !
Интересно ми е отговорните лица как ще се защитят.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта