Къде се скъса нишката?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12965
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Къде се скъса нишката?

Мнениеот Eminem » 21 окт 2013 17:24

баткоф ВЪН!

Потребителски аватар
Кировец II
Мнения: 518
Регистриран на: 07 дек 2012 18:29
Skype: **

Re: Къде се скъса нишката?

Мнениеот Кировец II » 21 окт 2013 17:29

delpi написа:
amstel_beer написа:
фифи перото написа:http://topsport.ibox.bg/comment/id_462252543

„Сините" юноши, които могат да върнат левскарския дух на „Герена"

Пропуснал е най-талантливия след Вутов - Божидар Краев. 8-)


Може би защото е по-малък го няма в този списък. Иначе си прав, че той е следващия Вутов.

Хора оставете децата да си изживеят детството. Нека обръснат по веднъж мустака пък тогава ги редете за големи и най-важното развиващи се таланти. :lol:
"Докато отлагаме - животът отминава."
Луций Аней Сенека

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Къде се скъса нишката?

Мнениеот delpi » 21 окт 2013 20:57

Кировец II написа:...
Хора оставете децата да си изживеят детството. Нека обръснат по веднъж мустака пък тогава ги редете за големи и най-важното развиващи се таланти. :lol:


Не знам как да ти го обясня, но има някой неща при младите футболисти, които се виждат още от детска възраст...
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Потребителски аватар
Stahlgewitter
Мнения: 4332
Регистриран на: 16 сеп 2013 19:46
Местоположение: Sofia Bulgaria
Контакти:

Re: Къде се скъса нишката?

Мнениеот Stahlgewitter » 21 окт 2013 21:22

delpi написа:
Кировец II написа:...
Хора оставете децата да си изживеят детството. Нека обръснат по веднъж мустака пък тогава ги редете за големи и най-важното развиващи се таланти. :lol:


Не знам как да ти го обясня, но има някой неща при младите футболисти, които се виждат още от детска възраст...

Те не разбират от футбол.Ти очакваш да "видят" качества.
Изображение

restless
Мнения: 176
Регистриран на: 18 юни 2009 13:04
Контакти:

Re: Къде се скъса нишката?

Мнениеот restless » 21 окт 2013 21:42

mtaraduda написа:Нишката я къса един човек с мустаци и това ще е така докато си траем. Знам, че някои хора от другия ни форум четат и тук и затова ще го напиша кратко и ясно: така, както хората които съблякоха Петев го направиха като представители уж на публиката на Левски, на сектор Б даже и някакъв говорител излезе да го каже това нещо, та сега тези същите, като каймака на сектора, като представители на публиката, на сектор Б да подкрепят и поведат акцията против Батков, ако имат морала за това естествено.

При положение, че за театъра с петев са взели пари от Батков...

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: Къде се скъса нишката?

Мнениеот емо73канар » 21 окт 2013 22:38

Тевез,ще ти отговоря на въпроса,макар,че очаквам след отговора ми да ме нахранят доста.Нещата които ги знам са от първа рака.Ето какво се случва с вашите юноши,след като стигнат на крачка от първият отбор.Братовчед ми премина през всички гарнитури,заедно с Георги Петков,и когато бяха готови да заиграят при мъжете,ги повикали и им поискали от Петков 4000 хил. лв. , а от братовчед ми 6000 хил. :oops: :oops: :oops:

Потребителски аватар
tzvetan_tee
Мнения: 802
Регистриран на: 19 окт 2011 23:39
Контакти:

Re: Къде се скъса нишката?

Мнениеот tzvetan_tee » 21 окт 2013 23:51

емо73канар написа:Тевез,ще ти отговоря на въпроса,макар,че очаквам след отговора ми да ме нахранят доста.Нещата които ги знам са от първа рака.Ето какво се случва с вашите юноши,след като стигнат на крачка от първият отбор.Братовчед ми премина през всички гарнитури,заедно с Георги Петков,и когато бяха готови да заиграят при мъжете,ги повикали и им поискали от Петков 4000 хил. лв. , а от братовчед ми 6000 хил. :oops: :oops: :oops:

Че това коя година е било бе? :) И Гошо Петков не е юноша на Левски :) :)
КОГАТО СИН ГРЪМ УДАРИ, ЧЕРВЕНОТО ЕХО ЗАГЛЪХВА....

Blue&Honour
Мнения: 110
Регистриран на: 08 окт 2013 17:14
Контакти:

Re: Къде се скъса нишката?

Мнениеот Blue&Honour » 22 окт 2013 10:39

Пичове, школата ни е пълен ташак.

minchev_1951
Мнения: 772
Регистриран на: 26 май 2013 14:24
Контакти:

Re: Къде се скъса нишката?

Мнениеот minchev_1951 » 22 окт 2013 10:42

tzvetan_tee написа:До преди 2-3 години, всяка една детско-юношеска формация на Левски беше на първо място в своята група. Знаеше се, че при всеки набор първото място е за Левски, а останалите се борят за второто. Ставаше въпрос за тотална доминация. Какво стана с всичките тези момчета? Защо не стигнаха до първия отбор и защо с всяка изминала година, започват да отстъпват позиции? Къде се скъса нишката?
Все пак, след фиаското от онзи ден, аз призовавам да се даде шанс на малкото млади, които показаха, че имат качества. Дори да не са готови, предполагам всички фенове ще ги подкрепим безрезервно. Момчета, които знаят какво е ЛЕВСКИ, които са мачкали цска и знаят какво значи това! Писна ми да държа сметка на смешници, на които не им пука за ЛЕВСКИ, като Туре, Бру, Блажевич и компания...
Трябва да се даде шанс и безрезервна подкрепа на Борислав Цонев, Христо Попадийн, Антонио Вутов, Пламен Тонев Илиев. Да се реабилитира и Пламен Илиев на вратата. Трябва да се намери и централен бранител от школата!!!

-----------------Пламен Илиев--------------------
Попадийн--------Х----------Х-------------Х-------
-----------------------------------------------------
-------------Цонев------Гаджев-----------------
П.Илиев----------Вутов------------Родригез--
----------------------------------------------------
--------------------Генков---------------------

Препоръчвам и на всеки да изгледа това видео, с думи на Тити Папазов - След Левски - Лацио 0:4

.......................................................................................


Ти, добре ли си? В кой мач Блажевич пази лошо на вратата? За кой от головете на ЦСКА беше виновен вратаря?
В кой мач, след като е вкарал гол, Родригес е започнал да играе за отбора? Предпочиташ този егоист да остане на "Герена"?

minchev_1951
Мнения: 772
Регистриран на: 26 май 2013 14:24
Контакти:

Re: Къде се скъса нишката?

Мнениеот minchev_1951 » 22 окт 2013 11:05

Кировец II написа:
delpi написа:
amstel_beer написа:
фифи перото написа:http://topsport.ibox.bg/comment/id_462252543

„Сините" юноши, които могат да върнат левскарския дух на „Герена"

Пропуснал е най-талантливия след Вутов - Божидар Краев. 8-)


Може би защото е по-малък го няма в този списък. Иначе си прав, че той е следващия Вутов.

Хора оставете децата да си изживеят детството. Нека обръснат по веднъж мустака пък тогава ги редете за големи и най-важното развиващи се таланти. :lol:

..............................


Зависи кой и как работи с децата по света и у нас. На колко години веднъж излиза в България млад и качествен футболист?
Я виж как са работили едно време хората. Май по-рано са си бръснали мустаците едно време?:

" Най-млад футболист на световни финали: Норман Уайтсайд, на възраст 17 години и 41 дни в мача Северна Ирландия — Югославия на СП '82.
Най-млад футболист, отбелязал гол на световни финали и след това спечелил световната купа: Пеле, когато е на 17 години и 239 дни, в мача между Бразилия и Уелс на СП '58. "

Някой ще каже, "Ама тогава са били други времената." И това е вярно, но още по-вярно е, че ние вървим много след "времената". Не само във футбола.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта