Започна открита война на Тонев (и тези зад него) и Батков

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Hrabar
Мнения: 1183
Регистриран на: 26 мар 2008 10:05
Контакти:

Re: Започна открита война на Тонев (и тези зад него) и Батков

Мнениеот Hrabar » 08 окт 2013 21:54

Captain Stottlemeyer написа:
Hrabar написа:.....П.П. Тази вечер научихме стойността на задължениеята на ПФК"Левски"АД. Научихме го лично от Тодор Батков. Те са в размер на 41(четиридесет и един) МИЛИОНА лева. Това по думите на самият Тодор Батков. Поясни и периода в който се е натрупало задължението "...в последните 8 години". Този потресаващ факт обяснява защо ПФК"Левски"АД все още няма публикуван финансов отчет.


Ти потресаващо малоумен ли си, или да!? .... :roll:

http://2008fins.hit.bg/pfk_levski_otchet_2008.pdf

Ето ти един, който изрових за 1 минута в интернет, барабар с одиторския доклад. Не смятам да отделям повече от ценното си време за неграмотници като теб, дето само са чували (а може би не са и чували) за Закона за счетоводството и по-специално за частта му, която касае АД. :lol:


Не, не съм малоумен. Този финансов отчет е от времето, когато все още имаше някакъв мозък във вече изкуфялата ти от старческа деменция глава. Нямам намерение да ти изнасям лекции по счетоводство.
"Искам да подчертая, че заради преминаването в ЦСКА станах такъв футболист. Този отбор ме научи на всичко в играта." Димитър Якимов
http://www.youtube.com/watch?v=YceBkLcF4E8

Потребителски аватар
T&T
Мнения: 1902
Регистриран на: 22 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: Започна открита война на Тонев (и тези зад него) и Батков

Мнениеот T&T » 08 окт 2013 22:26

Captain Stottlemeyer написа:
Hrabar написа:.....П.П. Тази вечер научихме стойността на задължениеята на ПФК"Левски"АД. Научихме го лично от Тодор Батков. Те са в размер на 41(четиридесет и един) МИЛИОНА лева. Това по думите на самият Тодор Батков. Поясни и периода в който се е натрупало задължението "...в последните 8 години". Този потресаващ факт обяснява защо ПФК"Левски"АД все още няма публикуван финансов отчет.


Ти потресаващо малоумен ли си, или да!? .... :roll:

http://2008fins.hit.bg/pfk_levski_otchet_2008.pdf

Ето ти един, който изрових за 1 минута в интернет, барабар с одиторския доклад. Не смятам да отделям повече от ценното си време за неграмотници като теб, дето само са чували (а може би не са и чували) за Закона за счетоводството и по-специално за частта му, която касае АД. :lol:


Бърз преглед на числата от 2008 година показва, че към края на годината Левски има непогасени заеми за над 12 милиона лева. Изобщо не бих се учудил в годините на финансова криза 2009-2012 клубът да е натрупал още повече задължения/най-вече към собственика си/, предвид факта, че не бяха осъществени големи трансфери, а и нямаше големи успехи в Европа от които да постъпят свежи пари. Виж ако можеш да изровиш нещо актуално/2011 или 2012/ и тогава с удоволствие ще поговорим на професионален език.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

XARHTNA
Мнения: 257
Регистриран на: 19 сеп 2008 12:15
Контакти:

Re: Започна открита война на Тонев (и тези зад него) и Батков

Мнениеот XARHTNA » 08 окт 2013 23:07

След последните няколко събития можем да си честитим стъпването на Газпром в Левски!

1242
Мнения: 237
Регистриран на: 20 апр 2013 19:57
Контакти:

Re: Започна открита война на Тонев (и тези зад него) и Батков

Мнениеот 1242 » 08 окт 2013 23:18

baicho написа:Време е да нахлуем и да нашамарим футболистите , в други балкански държави това помага, едни Сараево биха футболистите си че отпаднаха от някакви анимационни герой а тук нашите звезди с по 15 к заплати Кевин Бру и тем подобни герои от банановите републики само разхождат синята фланелка.
НАПРЕД И НЕКА ЗНАЯТ ЧЕ ТОВА Е ЛЕВСКИ И НЕ МОЖЕ НИКОИ ДА СЕ ПОДИГРАВА С ОТБОРА И ТО ТОЧНО НА НЕГОВАТА 100 ГОДИШНИНА.

Това е мъжка постъпка. Днес беше дадено началото на спасението на Левски.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9201
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Започна открита война на Тонев (и тези зад него) и Батков

Мнениеот Soulen » 09 окт 2013 00:24

Е той Тонев е човек на Бойко, а Борат също е просто пионка. Той движи парите на Чорни и реално все още Чорни си е собсттвеник ;)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Започна открита война на Тонев (и тези зад него) и Батков

Мнениеот onegavon » 09 окт 2013 09:16

Искам да ви припомня, че Борат спомена цифрата16,8млн лв. задължения на Левски към негови фирми.Това беше малко преди да дойде Иво Тонев.По едно време имаше някакво изкупуване на задължения направени от Батковите фирми от Хората и трябваше той да им прехвърли акциите.Това се говореше преди повече от година след падането на ГРОБ вече настъпи пълен хаос.

Сега ме напушва смях , като си спомня как Синьо сърце ни обясняваше ,че правилния път бил този на Левски-голям кръг съмишленици с въможности да подпомагат и впоследствие да вземат собствеността.Само, че нещо прехода се проточи и като гледам как устремно вървите натам откъдето ние се връщаме не съм оптимист за вашия управленчески модел.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Започна открита война на Тонев (и тези зад него) и Батков

Мнениеот sin4ec » 09 окт 2013 19:19

onegavon написа:Искам да ви припомня, че Борат спомена цифрата16,8млн лв. задължения на Левски към негови фирми.Това беше малко преди да дойде Иво Тонев.По едно време имаше някакво изкупуване на задължения направени от Батковите фирми от Хората и трябваше той да им прехвърли акциите.Това се говореше преди повече от година след падането на ГРОБ вече настъпи пълен хаос.

Сега ме напушва смях , като си спомня как Синьо сърце ни обясняваше ,че правилния път бил този на Левски-голям кръг съмишленици с въможности да подпомагат и впоследствие да вземат собствеността.Само, че нещо прехода се проточи и като гледам как устремно вървите натам откъдето ние се връщаме не съм оптимист за вашия управленчески модел.

Дали моделът е успешен, ще видим. Така или инак като финанси той действа, но като футбол-засега не. А вие не се връщате отникъде, вие просто сте приключили курса. Щом Лупи се разпорежда там, а вие подсмърчате наоколо, ситуацията е ясна!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Започна открита война на Тонев (и тези зад него) и Батков

Мнениеот onegavon » 09 окт 2013 20:04

Ами мина доста време откакто уж сте с нови собственици, ама нещо резултати няма от ден на ден затъвате.Казах ти и преди с тия скрити откупувания не ви е чиста работата.
Какви финанси бе пич вие вие толкова грешни пари потрошихте то не беше Опоку ,Сюлейман и сие завъртят се и айде освобождавате ги с неустойки.Борат чу ли го за сетември 410 хилки фонд РЗ.Вие в икономически план сте най- зле работещия футболен клуб.Повярвай ми аз съм икономист.Ние също не бяхме цвете за мирисане ,ама нашите боклуци поне направиха някой друг фамозен трансфер за доста кинти като тези на Зику и Мораес.Вие сте перманентно на загуба последните години откъм трансфери.Ние поне се опитваме нещо да променим при вас си е все същия мутренски модел и няма изгледи да се промени.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Започна открита война на Тонев (и тези зад него) и Батков

Мнениеот sin4ec » 09 окт 2013 22:14

onegavon написа:Ами мина доста време откакто уж сте с нови собственици, ама нещо резултати няма от ден на ден затъвате.Казах ти и преди с тия скрити откупувания не ви е чиста работата.
Какви финанси бе пич вие вие толкова грешни пари потрошихте то не беше Опоку ,Сюлейман и сие завъртят се и айде освобождавате ги с неустойки.Борат чу ли го за сетември 410 хилки фонд РЗ.Вие в икономически план сте най- зле работещия футболен клуб.Повярвай ми аз съм икономист.Ние също не бяхме цвете за мирисане ,ама нашите боклуци поне направиха някой друг фамозен трансфер за доста кинти като тези на Зику и Мораес.Вие сте перманентно на загуба последните години откъм трансфери.Ние поне се опитваме нещо да променим при вас си е все същия мутренски модел и няма изгледи да се промени.

Ти сам потвърждаваш: пари има и ще има при нас. Зику и Мораес ги продаде румънеца и при вас влезнаха стотинки. Ние сме на загуба-факт! Но пак ги има парите. А вие сте затънали до...колко ги каза Гришата, че не помня?
ЦСКА е във фалит. И ти го знаеш и разбираш перфектно.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

fiesta
Мнения: 306
Регистриран на: 31 май 2012 21:52
Контакти:

Re: Започна открита война на Тонев (и тези зад него) и Батков

Мнениеот fiesta » 09 окт 2013 22:39

sin4ec написа:
onegavon написа:Ами мина доста време откакто уж сте с нови собственици, ама нещо резултати няма от ден на ден затъвате.Казах ти и преди с тия скрити откупувания не ви е чиста работата.
Какви финанси бе пич вие вие толкова грешни пари потрошихте то не беше Опоку ,Сюлейман и сие завъртят се и айде освобождавате ги с неустойки.Борат чу ли го за сетември 410 хилки фонд РЗ.Вие в икономически план сте най- зле работещия футболен клуб.Повярвай ми аз съм икономист.Ние също не бяхме цвете за мирисане ,ама нашите боклуци поне направиха някой друг фамозен трансфер за доста кинти като тези на Зику и Мораес.Вие сте перманентно на загуба последните години откъм трансфери.Ние поне се опитваме нещо да променим при вас си е все същия мутренски модел и няма изгледи да се промени.

Ти сам потвърждаваш: пари има и ще има при нас. Зику и Мораес ги продаде румънеца и при вас влезнаха стотинки. Ние сме на загуба-факт! Но пак ги има парите. А вие сте затънали до...колко ги каза Гришата, че не помня?
ЦСКА е във фалит. И ти го знаеш и разбираш перфектно.


Ако в "Левски" ги имаше парите защо вчера Батков говореше колко са заплатите на месец в отбора, че отбора му дължи 41 милиона лева лично на него. И че той ще си подаде оставката.
Последното с подаването на оставката е най-интересното. Ти, като собственик на две фирми, можеш ли да си подадеш оставката? За да не те затормозявам ще ти отговоря. Можеш, но чак след като уредиш всички сметки с всички, които са имали вземане-даване с тези две фирми. И тази процедура се нарича "обявяване на фалит", а не "подаване на оставка"! Така че фразата "... ще си подам оставката" е доста показателна какъв е Батков в "Левски". И то е, че е един малоумен управител, който в момента закопава отбора! Това, че истинският собственик оставя управителя му да го окраде и показва нелоялност, като се опита да продаде това, което не е негово, са допълнителни теми за разговор, които нямат връзка с това дали в момента в "Левски", има или няма пари.
Другите две неща, които той каза вчера, и съм ги написъл по-горе, сочат към явно поставяне на продажна цена на дадено търговско дружество. В случая то е "Левски". Също така сочат, на кого да се дадат тези пари. А при положението, в което се намира "Левски", този опит за продажба сочи към опит да се набавят пари от страна на Батков, а не от наличието им в него. Последното нещо, което затваря кръга на тезата, че в "Левски" в момента няма пари е, че Батков назначава и уволнява още в "Левски". Пример за това е глупавото назначаване на Сухия за треньор, без да има юридическа възможност за това. Това сочи, че Батков още управлява (вече малоумно) "Левски". И в комбинация с това, че иска да го продава, когато положението е най-зле, значи Тодор Батков, а заедно с него и "Левски", нямат пари.
Така че да твърдиш, че в "Левски", в момента, има пари, е несъстоятелно. В "Левски" е имало пари, може и да има и в бъдеще, но сега няма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 13 госта