Левски няма да разчита на Цачев ?!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
delpi
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 ное 2008 13:46
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот delpi » 13 май 2010 22:17

Blue_Lion написа:...Единственото което не ми харесва при Гонзо е,че не станаха нещата Илиан Илиев да води Левски,или така поне беше афиширано в медийте,явно поради някакви личностни дразги между двамата !...


Ами нормално да не станат нещата с Илиев. Той човека не го каза директно, но го намекна. Ясно е,че ако беше дошъл щеше да е треньор под чехъл. Каквото му се каже това щеше да прави, който играч му се купи той щеше да играе...
Аз ако трябва да избирам, предпочитам 300 пъти Гонзо да се разкара и да дойде Илиан, но няма как да стане. Гонзо ако иска да продължава да доказва колко голям левскар е... фланелката с номер 9 е свободна!!!
Дядовците мандри обираха, внуците телефони крадат...

Hristomil kostov
Мнения: 5
Регистриран на: 19 фев 2009 17:13
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот Hristomil kostov » 15 май 2010 12:37

левскар съм и живея в англия.неодобрявам гонзо и ако в действително ясен петров наложи някакви си анонимници от пловдив за сметка на сините таланти плюс ядро от опитни футболисти тежко и горко на левски.абе тоя гонзо не вижда ли как го правят в барса,арсенал,берое.

левскар07
Мнения: 924
Регистриран на: 02 окт 2008 19:14
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот левскар07 » 15 май 2010 15:14

Нямм впечатления за Цачев. На колко години е вече. Щото един футболист на 18 ненавършени, ако не играе периодично в първия състав, на 19-20 да е титуляр и да попада в полезрението на нац. селекционер, ще си остане вечно ... млада надежда. Примери колкото щете, особено в Левски.
Дай Боже да не съм прав.

Потребителски аватар
sostenere
Мнения: 378
Регистриран на: 13 май 2010 16:11
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот sostenere » 15 май 2010 16:15

левскар07 написа:Нямм впечатления за Цачев. На колко години е вече. Щото един футболист на 18 ненавършени, ако не играе периодично в първия състав, на 19-20 да е титуляр и да попада в полезрението на нац. селекционер, ще си остане вечно ... млада надежда. Примери колкото щете, особено в Левски.
Дай Боже да не съм прав.


Миналата година вкара хеттрик на Спартак Варна и вместо след това да му дават още повече шансове, не го пускаха да играе... лятото взеха Ортега :?: :?: :?: , а него го пратиха в Пирин, където в началото докато разчитаха на него вкара два важни гола на Литекс и Славия и после пак спряха да разчитат на него ... Голяма грешка на ръководството на Левски поне според мен ...
Животът ми без Левски е безмислен
животът ми без Левски е провал
Левски е това, което имам
Левски е моят идеал !

Потребителски аватар
1v3rs0n
Мнения: 6
Регистриран на: 19 ное 2008 19:52
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот 1v3rs0n » 22 май 2010 00:19

В това момче има доста хляб просто този полу сезон след 2 та гола на литекс и славия се контузи след а тъпото беше че го върнаха за да му кажат че не разчитат на него и 2 ро Гонзо къв почна да го раздава ПРОФЕСИОНАЛЕН СКАУТ ??? Гонзо е уникален винаги ще ми е на сърцето но само като играч
Ванката трябва да играе в 1 вия обор задължително защото може да си сложи сичките "нападатели" които имаме в задния джоб и е по млад от тях и е по бърз и има на каде доста повече да се развива от йовов,Еньо(RESPECT), Антонов/Андонов не можах да му науча името и маи няма и да се мъча ... :evil:
Искрено пожелавам на Г-н Ганьo като се прибере в тях всички столове да ги няма, да няма каде да седне ДА ДОИДЕ В СЕКТОР Б НА К**А ДА МИ СЕДНЕ !!!
ЛЕВСКИ ДО СМЪРТА И СЛЕД ТОВА !!!

Потребителски аватар
emilio
Мнения: 331
Регистриран на: 24 мар 2008 17:17
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Левски няма да разчита на Цачев ?!

Мнениеот emilio » 22 май 2010 10:39

1v3rs0n написа:В това момче има доста хляб просто този полу сезон след 2 та гола на литекс и славия се контузи след а тъпото беше че го върнаха за да му кажат че не разчитат на него и 2 ро Гонзо къв почна да го раздава ПРОФЕСИОНАЛЕН СКАУТ ??? Гонзо е уникален винаги ще ми е на сърцето но само като играч
Ванката трябва да играе в 1 вия обор задължително защото може да си сложи сичките "нападатели" които имаме в задния джоб и е по млад от тях и е по бърз и има на каде доста повече да се развива от йовов,Еньо(RESPECT), Антонов/Андонов не можах да му науча името и маи няма и да се мъча ... :evil:



Той е 1,70 и не можа да се наложи в Пирин :!: Стига толкова :evil:
ЛЕВСКИ не е
фланелката с нечие
име на гърба,
ЛЕВСКИ не е плаката
на стената, ЛЕВСКИ
не е шала на
ръката ....... ЛЕВСКИ е
в ДУШАТА

http://vbox7.com/play:208c07ec


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: suni и 21 госта