Новият треньор на Левски-Ясен Петров

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Nevertheless
Мнения: 286
Регистриран на: 08 юли 2008 22:49
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски?!

Мнениеот Nevertheless » 20 май 2010 14:47

Ясен беше треньор на Морето и като цяло имам добри впечатления от него и винаги ми е бил симпатичен.
Не го почвайте предварително. Даже и след първите 2-3 мача ще е рано да се правят генерални изводи. Едва ли може да се очаква да направи чудеса за много кратко време.
Мога само да пожелая успех на Ясен.

Потребителски аватар
IVAN.CIPRUS
Мнения: 218
Регистриран на: 29 сеп 2009 09:09
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски?!

Мнениеот IVAN.CIPRUS » 20 май 2010 14:54

Да не бързаме със критиките,обидите и предценките.Нека този път оставим треньора да работи спокойно.От критики полза никаква,само ще се внесе смут в неговата работа.Никой не се е родил „голям треньор“,това се постига с много работа и успехи.Ние всички искаме да сме шампиони,носители на купи и да игрем колкото може повече в Европа.За това аз призовавам всички верни ЛЕВСКАРИ да оставим Ясен да работи нормално и спокойно.Дано ,всичко е нормално и всички да се поздравим за успехите постигнати от всички заедно треньори,футболисти и МИЛИОНИ СИНИ ФЕНОВЕ.Успех на Ясен и неговят отбор.
АЗ ЕДИН ОТ НАРОДА , СИН КАТО НЕБОСВОДА.
СЪС ДЕВИЗ ЕДИН НАПРЕД НАГОРЕ .

Потребителски аватар
kambata
Мнения: 1867
Регистриран на: 26 ное 2009 11:46
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски?!

Мнениеот kambata » 20 май 2010 15:03

Ясен е нещо като българския вариант на Радко Достанич. Дано не се повтори тази случка.

Потребителски аватар
rstein
Мнения: 256
Регистриран на: 05 мар 2010 20:21

Re: Новият треньор на Левски?!

Мнениеот rstein » 20 май 2010 15:09

Айде, честит ви нов тренер, Ясен Петров! Много интелигентен, разбира футбола, коментира по разните тв студия компетентно! Помним го с добро от първата му победа с 4-0 над Ботев! Малко е мек, не е волеви и не се налага с воля над играчите, но може да организира и сплотява играчите! Ако Гонзо е зад гърба му може да се получи печеливш дует, подобен на Стоилов-Сираков! Успех на Ясен!

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски?!

Мнениеот kokic1986 » 20 май 2010 15:09

Мале как сте се наплашили от тоя Ратко ... :lol: още дълги години ще се помни тоя човек . Всеки втори коментар е : "само да не е Ратко 2"
СПОКОЙНО!!! няма втори като Ратко .
Нека да дадем шанс на Ясен Петров да покаже какво може , а дали става или не става - времето ще покаже . Сега ние трябва да дадем кураж на Ясен и да работи спокойно .
Абсолютно същи бяха коментарите за Мъри когато пое Левски . Едни викаха - "не сме училище за треньори" , други викаха "от къде го намериха тоя" , тртети викаха "дайте му шанс" . Всеки заслужава шанс - стига да се възползва от него.

Потребителски аватар
sostenere
Мнения: 378
Регистриран на: 13 май 2010 16:11
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски?!

Мнениеот sostenere » 20 май 2010 15:10

JoRoo написа:Да дадеме шанс на Яската. Според мен е достатъчно кадърен. Дано успее и да направи един хубав сезон с ЛЕВСКИ. САМО ЛЕВСКИ!


Е много ясно, ние дадохме шанс на Вуцан, Кокала, Ратко, Гонзо... на този ли няма да дадем шанс.. :lol:
Животът ми без Левски е безмислен
животът ми без Левски е провал
Левски е това, което имам
Левски е моят идеал !

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски?!

Мнениеот Blue_Lion » 20 май 2010 15:27

Много съм скептично настроен към Ясен Петров ! Може и да е добър специалист,но напрежението и атмосферата в клуб като Левски ми се струва,че му е непозната ! Все пак,така или иначе нямаме много избор,нека му дадем шанс да видим кво ще измислят с Гонзо - САМО ЛЕВСКИ !
Изображение

Потребителски аватар
FCH
Мнения: 3273
Регистриран на: 15 авг 2008 10:56

Re: Новият треньор на Левски?!

Мнениеот FCH » 20 май 2010 15:30

Амбициозен от младото поколение треньор... но мекушав характер! Давам му най-много до есента, в по-добрия случай до зимата...
- Локомотив (Сф) - 11.2002 - 09.2004;
- Ботев (Пд) - 10.2004 - 02.2006;
- Черно море и юношески национален отбор - 03.2006 - 06.2007;
- Локомотив (Пд) - 09.2007 - 03.2008;
- Нефтохимик - 06/09.2008...

БАТКОВ СПРИ С БЕЗОБРАЗИЯТА СИ, НАЙ-ДОБРЕ СИ ХОДИ!!!

Потребителски аватар
sostenere
Мнения: 378
Регистриран на: 13 май 2010 16:11
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски?!

Мнениеот sostenere » 20 май 2010 15:32

Blue_Lion написа:Много съм скептично настроен към Ясен Петров ! Може и да е добър специалист,но напрежението и атмосферата в клуб като Левски ми се струва,че му е непозната ! Все пак,така или иначе нямаме много избор,нека му дадем шанс да видим кво ще измислят с Гонзо - САМО ЛЕВСКИ !


Той ако е добър специалист мислиш ли, че най-големия му успех ще е 8 място в първенството и финал в купата на България, а и ще стои кой знае колко време без работа ?
Животът ми без Левски е безмислен
животът ми без Левски е провал
Левски е това, което имам
Левски е моят идеал !

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Новият треньор на Левски?!

Мнениеот Blue_Lion » 20 май 2010 15:38

sostenere написа:
Blue_Lion написа:Много съм скептично настроен към Ясен Петров ! Може и да е добър специалист,но напрежението и атмосферата в клуб като Левски ми се струва,че му е непозната ! Все пак,така или иначе нямаме много избор,нека му дадем шанс да видим кво ще измислят с Гонзо - САМО ЛЕВСКИ !


Той ако е добър специалист мислиш ли, че най-големия му успех ще е 8 място в първенството и финал в купата на България, а и ще стои кой знае колко време без работа ?


Не си спомням с кой отбор какво е постигнал,само че си спомням,че беше определен като един от добрите млади треньори ! На базата на такива впечатления изказвам мнение ! Не смятам,че той е варианта за Левски,ама така и така е той,поне да му се даде шанс за работа,пък като не става всички знаем какво следва - уволнение и май пак Гонзо ще е треньор :shock: ! А може и да бъркаме за него...ще видим ! Тоя дето не му е мястото в Левски е оня евнух Боратков !
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, Plamen_i00, vlong и 65 госта