Гонзо взима таран от Турция за заместник на Еньо?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Гонзо взима таран от Турция за заместник на Еньо?

Мнениеот tatusindo » 19 май 2010 16:34

zap_lv написа:Какво му има на Емил Ангелов-Бабангида,ако не беше той Мъри нямаше да стане толкова добър треньор иЛевски щеше да отпадне рано рано от Европа ,още от началото на великия сезон за Левски,Бабангида отбеляза голове и се превърна в гол майстор на Левски в Купата на УЕФА.Спомнете си колко мачове от този турнир са спечелени с един гол разлика,99% от тези голове бяха на Емил Ангелов,а и не е толкова стар та да му викате пенсия.Ако се окаже истина очаквам Левски да повтори успеха си от 2006 година.

Нищо му няма на Емил Ангелов, но според мен трябва да се спре с тая жалка стратегия да се връщат футболисти които са дали много на Левски но дотук!!! Не бива само да се връщат и накрая да се оказват ненужни както са сега Топчо, Мечо и Кривия(мой любимци). Мисля че е време да се потърсят свежи имена, пък ако ще и да не са още доказали се футболисти,но поне да играят с хъс,както между другото го прави и Кривия - може да не е вече в предишната форма но човека се раздава във всеки мач,всяка минута за всяка топка! Най-добре е да се даде шанс на младите- Боян Табаков, Иван Цачев.Докога тези младежи ще бъдат вечните надежди на Левски??? Гонзо да вземе малко да се замисли вместо да ми връща застарели футболисти да даде шанс на младоците!!!
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
tatusindo
Мнения: 9052
Регистриран на: 19 май 2010 14:00
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Гонзо взима таран от Турция за заместник на Еньо?

Мнениеот tatusindo » 19 май 2010 16:40

haralampi написа:по-добре Емил Ангелов от колкото Еньо или Антонов

Ами не съм съгласен- на дървото Антонов му дадоха шанс-не става, но според мен Еньо не бива да го махат-най-малкото защото играе всеки мач със хъс и сърце за Левски-но просто Гонзо се изплаши да не стане по-голям любимец от него и го забъркаха в някакви скандали,които са присъщи за някакви селски отборчета-дължал му пари,не знам си какво.
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
tony_sf
Мнения: 19
Регистриран на: 19 май 2010 08:48
Skype: levski2025
Контакти:

Re: Гонзо взима таран от Турция за заместник на Еньо?

Мнениеот tony_sf » 19 май 2010 17:44

по добре да вземем млади от школата вместо да трупаме стари играчи.Бъдещето е в младите.

OBI4AM LEVSKI
Мнения: 1112
Регистриран на: 24 ное 2008 14:04
Контакти:

Re: Гонзо взима таран от Турция за заместник на Еньо?

Мнениеот OBI4AM LEVSKI » 19 май 2010 18:15

Абсолютно НЕНУЖЕН трансфер!По-добре Иса,Табаков,Киров...поне имат време за развитие!Бабангида даде каквото можа-КАКВОТО БИЛО-БИЛО!!!...

Bobeca
Мнения: 23
Регистриран на: 18 май 2010 21:12
Контакти:

Re: Гонзо взима таран от Турция за заместник на Еньо?

Мнениеот Bobeca » 19 май 2010 21:00

Трансферната ни политика е жалка. Като няма пари поне млади да се развиват а не като задънена улица да се натирват левскари и после да се прибират когато едва ходят. Колкото до Бабангида виждам че има 11 гола за 43 мача в Денизли, което за силно първенство като турското показва, че си е голаджия. А и е на 29 години, което си първа младост в сравнение с отбора ни... Голяма мъка ще е докато има начело такива некадърници


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта