Венци Стефанов с ужасяващи разкрития за наркоманията

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Венци Стефанов с ужасяващи разкрития за наркоманията

Мнениеот ММ1914 » 11 авг 2015 07:25

Стига простотии. Хероинистите, не са на почит в никоя агитка. Спринцовка на стадиона, олигофренско изказване, за над 20 години по стадионите не съм видял нито една. Нашмъркани, напушени, пияни такива да, но спринцовка не съм виждал досега. Дебелия пак говори без да мисли.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Венци Стефанов с ужасяващи разкрития за наркоманията

Мнениеот WPWW » 11 авг 2015 08:48

Венци се опитва да се бори с деменцията, но не се получава. Кой ще тръгне да вкарва спринцовка на стадиона, Венци 100 ги изкарал... А той не е ли човек на един от нарко-босовете Маджо, че тръгнал да говори за наркомания?

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Венци Стефанов с ужасяващи разкрития за наркоманията

Мнениеот soundmax » 11 авг 2015 08:57

Че има не малко боклуци в агитките има, ама това е пълна простотия което се твърди ! Те наркоманите не са със сичкия си, ама не биха тръгнали да се боцкат ей така на обществени места особено като се знае, че снимат камери и фоторепортерите снимат, да не говорим за присъствието на полицаи! Кой каквото е правил, го е правил извън стадиона според мен ....... айде да има един двама перковци да се боцнат на стадиона ама чак пък 100 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: трябва да си доста наивен да повярваш в подобни измишльотини.
БОТЕВ Пловдив

Bradat-brat
Мнения: 328
Регистриран на: 10 мар 2014 15:34
Контакти:

Re: Венци Стефанов с ужасяващи разкрития за наркоманията

Мнениеот Bradat-brat » 11 авг 2015 08:58

Брей, големи капацитети сте бе! Като, че ли сте слепи и глухи и не веждате, не чувате и не разбирате какво става в прословутите агитки. Вместо, просто да замълчите и да се опитате всеки до колкото може да спре тази напаст, Вие всъщност я защитавате, защото тя е опората на това което днес наричате футболната публика и Ви дава самочувствие за голяма посещаемост. Колкото до "бастуните", само ще Ви кажа, че когато те бяха млади на български стадион мач не се провеждаше пред по-малко публика от 8-10 000 души. Сега това е рекорд, за който говорите със седмици. Да, времената са други и развлеченията и удоволствията са много повече от някой мач на седмица, но който включва в тях дрогата е просто боклук, който бих измел, независимо от всички апели за човешки права и прочие.

Gianluca
Мнения: 2
Регистриран на: 01 юни 2015 13:00
Контакти:

Re: Венци Стефанов с ужасяващи разкрития за наркоманията

Мнениеот Gianluca » 11 авг 2015 09:02

Венци е най-големия лаик в българския футбол. И ако не сте го разбрали и още се трогвате от неговите думи - не говори никак добре за вас.
По каквато и тема да говори - по-добре хубаво проверете фактите.

А ето какви са те:
1) От всички присъствали на гласуването за правилото за футболист до 21 години само на Венци му изнася да каже истината? Стига. Просто не е разбрал за какво говорят всички и какво гласува. Силата му е на друго място, нека не напряга мозъка си.
2) За спринцовките - някой някъде видял ли ги е тези спринцовки? От близо 15 години ходя на мачове и не съм виждал такива неща. Други неща не отричам да има, но сте пълни наивници, ако мислите, че някой ще чака мача, за да се бодне... Жокер: Парка зад стадиона вероятно е пълен с отрепки всяка вечер?! Дали тези спринцовки не се трупат с години...

Потребителски аватар
DANS
Мнения: 2797
Регистриран на: 06 юни 2008 13:02
Контакти:

Re: Венци Стефанов с ужасяващи разкрития за наркоманията

Мнениеот DANS » 11 авг 2015 09:04

Човека е експерт в тази област, трябва да се вярва на бившия ортак на Бай Миле!
Наско Сираков: "Ще бъде огромен успех за българския футбол ако ЦСКА вземе точка от Динамо!" ха ха ха :mrgreen:
Link: САМО ЗА ЛЕвСКАРИ!!!!!! ;-)

b1916
Мнения: 145
Регистриран на: 09 юли 2014 13:21
Контакти:

Re: Венци Стефанов с ужасяващи разкрития за наркоманията

Мнениеот b1916 » 11 авг 2015 09:23

Дебелата СИКаджийска свиня да разкрие колко семейства е почернил.Кой му дава поле на изява в медиите на тази престъпна свиня?Дано скоро си намери килър да го отпрати при синът му.Амин.

James Beattie
Мнения: 2458
Регистриран на: 15 ное 2011 19:18

Re: Венци Стефанов с ужасяващи разкрития за наркоманията

Мнениеот James Beattie » 11 авг 2015 09:33

Вратарчето на Славия е най-големия наркоман. Търбуха да каже след мач , колко спринцовки има зад вратата си.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12499
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Венци Стефанов с ужасяващи разкрития за наркоманията

Мнениеот TristaNNN » 11 авг 2015 09:48

Доколкото си спомням, стадион "Славия" разполага с камери, така че дебелият да не реве като вдовица за х*й и да хвърля пошли медийни сензацийки, ами да прати материала от камерите където трябва. В България притежанието и употребата на наркотични вещества са подсъдими, така че ако ще го дава Майка Тереза, да си размърда задника и да съдейства. :evil:
Друг е въпросът, че аз лично не си спомням да съм виждал спринцовки по трубуните, а не е като да не съм походил на мачове. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13870
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Венци Стефанов с ужасяващи разкрития за наркоманията

Мнениеот Pichichi » 11 авг 2015 10:14

Венци е един от най-големите душмани в българския футбол за мен. Нищо добро не е донесъл той на футбола ни само лобира за няколко
смешни футболистчета да станат национали. Гледам сега и наш Карачанаков вече слага в националния. Ама чакай бе той е играл едно полувреме
за Славия ти вече напираш да го продаваш през националния отбор и да правиш пари.
След силния отбор на Левски който мачкашв 93/94/95 г. именно той и неговата Слваия докараха модата на мутренските шампиони.
Т.е. шампион след като имаш "правилна организация". Не приемам точно този човек да учи българите на морал.
Той е вреден дори за Славия. Интервютата които дава и нападките му към другите клубове са единствено смешни за мен, ЦСКА
бил ощетил държавата, ОК така е само че нека отговори как станаха собственици на стадион, автогара и парк. Нима всички такива
сделки с общинската Софийски имоти не доведоха до ощетяване на общината с милиони левове?
А Венци какво точно работи в БФС?


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта