ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

staria
Мнения: 2787
Регистриран на: 04 окт 2008 19:12
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот staria » 12 фев 2009 11:58

slavia_forever написа:Пожелавам на феновете на Локо Пд, да създадат тема, със заложен исторически очерк, който да е обезпечен, с традции, успехи и непреходност. Може последната тема, във форум Славия, да е от преди 11 дни, но за разлика от количествения измерител, на изписани глупости и "шоу спектакли" (за пример - форум Локо Пловдив), голямата част от темите в Белия форум, има заложен смисъл и сериозност. За съпоставка, това явление се наблюдава и по отношение на голямата цялост, на така прехвалената "гигантски" брой публика, например на Локомотив Пловдив. Така че, моят съвет е, не винаги да броим, иначе не толкова огромното количество хора, а повече да търсим и синтезираме, есенцията в квалитета и качеството, на същите! Както е видно, във форум Локо Пловдив и един човек, при това от друг отбор, е в състояние, да направи Локо Пловдив, един от най-четените форуми. Във форум Славия, в голямата си цялост, няма безмислено шоу, тафтология и "надплюваници", тъй като както е видно, в него присъства контингент, изграден и възпитан, в духа Славистките ценности, а именно - морал и цивилизовано поведение, спрямо останалите контингенти. Славистите за мен (отново изключвайки себе си), са традиционно, най-интелигентната и издържана част, от привържениците на спортни събития в България, което е въпрос на гордост, морал и чест! :idea: :!:


1. Към модераторите: Защо трябва да търпим още психично болния фен на ботев представящ се за славист?
2. Към "интелигента" фен на славия: вади един тест за интелигентност и да мерим средните стойности на феновете. Ще ти напомня една българска поговорка: Не питай старило(т.е. фен славия), а питай патило.
3. Не дразни лъва, за да не направим форума на славия най-големия кенеф.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот slavia_forever » 12 фев 2009 15:33

staria написа:
slavia_forever написа:Пожелавам на феновете на Локо Пд, да създадат тема, със заложен исторически очерк, който да е обезпечен, с традции, успехи и непреходност. Може последната тема, във форум Славия, да е от преди 11 дни, но за разлика от количествения измерител, на изписани глупости и "шоу спектакли" (за пример - форум Локо Пловдив), голямата част от темите в Белия форум, има заложен смисъл и сериозност. За съпоставка, това явление се наблюдава и по отношение на голямата цялост, на така прехвалената "гигантски" брой публика, например на Локомотив Пловдив. Така че, моят съвет е, не винаги да броим, иначе не толкова огромното количество хора, а повече да търсим и синтезираме, есенцията в квалитета и качеството, на същите! Както е видно, във форум Локо Пловдив и един човек, при това от друг отбор, е в състояние, да направи Локо Пловдив, един от най-четените форуми. Във форум Славия, в голямата си цялост, няма безмислено шоу, тафтология и "надплюваници", тъй като както е видно, в него присъства контингент, изграден и възпитан, в духа Славистките ценности, а именно - морал и цивилизовано поведение, спрямо останалите контингенти. Славистите за мен (отново изключвайки себе си), са традиционно, най-интелигентната и издържана част, от привържениците на спортни събития в България, което е въпрос на гордост, морал и чест! :idea: :!:


1. Към модераторите: Защо трябва да търпим още психично болния фен на ботев представящ се за славист?
2. Към "интелигента" фен на славия: вади един тест за интелигентност и да мерим средните стойности на феновете. Ще ти напомня една българска поговорка: Не питай старило(т.е. фен славия), а питай патило.
3. Не дразни лъва, за да не направим форума на славия най-големия кенеф.

1.И докато модераторите наблюдават изписаното от мен, ще се натъкнат например, на моите искрени благопожелания, към феновете на Локо Пд, за все по-добри публикации във форума, традиции, успехи и непреходност. Все пак, аз не съм им пожелавал, ако изпаднат в "Б" група, да влязат с игра, нали?! :idea: :!:
2. Изхождайки от ника ти и творческите ти постижения, най-малко тук, няма да те питам теб, а ще питам "патило" :lol: .
3. Да направите форума на Славия "кенеф", със сигурност вярвам, че ще се справите. Не знам обаче, дали ще съомеете, да направите нещо по-градивно, като например вашия форум по-четен (ако не съществувам аз тук), с нещо позитивно, като например, можете да използвате теми, като традициите на Локо Пд, как станахте шампиони, как влязохте в "А" група, или колко много потенциал, е заложен в многобройните ви фенове и форумни деятели. :idea: :!:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот plovdivram » 12 фев 2009 16:04

slavia_forever,
искам да ти кажа, че мога да се съглася с теб по отношение на това, което казваш, че без теб форума на Локо Пловдив ще бъде по-малко интересен... ДА!!! Но само донякъде!!! И веднага ти казвам защо?!! Защото единственото нещо, което правиш е да пускаш провокативни мнения и теми, с които целиш наистина безсмислено заяждане, което иначе упорито отричаш!!! Не само отричаш, но и търсиш оправдание за действията си в някакви истории за провокирали те фенове на Локомотив Пловдив, което твърдение на фона на всички ежедневни, ежечасни, ежеминутни и т.н... обиди, които се сипят във ВСЕКИ ЕДИН БЪЛГАРСКИ ФОРУМ един-спрямо-друг направо си звучи смешно!!! т.е. ако твърденията ти отговарят на истината ти си НАЙ-ТЪНКООБИДНИЯ ФОРУМИСТ В ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!!! Аз лично обаче смятам, че не е така... НЕ ТИ НЕ СИ ТЪНКООБИДЕН... Просто търсиш ОПРАВДАНИЕ за действията си!!! ДЕЙСТВИЯ, които определено са ЦЕЛЕНАСОЧЕНИ... Интересното е че цялата ти ОБОСНОВАНОСТ, за която толкова много претендираш се свежда до някакви два документа от пловдивския и кюстендилския съд, с които ти и още няколко хора си мислят, че показват или доказват неща, които са НЕВИЖДАНИ за българската футболна история!!! ОК.. В това няма нищо лошо... Може и да имаш право... Но въпроса тук е друг!!! Защо точно Локо Пловдив си избрал за своя цел?!! Както вече на няколко пъти ти споменах футболната история на България помни доста такива подобни като "казуса 2001-ва"... Е?!! ФАКТА, че ти не си направи и най-малкото усилие да провериш дали това е така показва САМО ЕДНО!!! И то е че ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО, КОЕТО ТЕ ИНТЕРЕСУВА Е ДА СЕ Е*АВАШ С ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ!!! ОК!!! И това си е твое право... НО ПОНЕ НЕ ПРЕТЕНДИРАЙ, ЧЕ ГО ПРАВИШ ОБОСНОВАНО И ВОДЕН ОТ НЯКАКВО ЧУВСТВО ЗА СПРАВЕДЛИВОСТ!!! Факта, че САМ ПРИЗНАВАШ, че не знаеш за други такива подобни сливания и административни влизания в "А" група означава, че МНЕНИЕТО, което даваш НЕ Е БАЗИРАНО НА НИЩО ДРУГО освен на ЛИЧНОТО ТИ ОТНОШЕНИЕ към Локомотив Пловдив... а това вече СЕРИОЗНО хвърля съмнение върху ЧУВСТВОТО ТИ ЗА ДОБРОНАМЕРЕНОСТ, което едва-ли не се опитваш да ни внушиш!!!


п.с. признавам предварително всички правописни грешки, които евентуално съм направил, което не пречи ти все пак да ми ги покажеш де!!!
Последна промяна от plovdivram на 12 фев 2009 16:23, променено общо 1 път.
Изображение

staria
Мнения: 2787
Регистриран на: 04 окт 2008 19:12
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот staria » 12 фев 2009 16:12

slavia_forever написа:
staria написа:
slavia_forever написа:Пожелавам на феновете на Локо Пд, да създадат тема, със заложен исторически очерк, който да е обезпечен, с традции, успехи и непреходност. Може последната тема, във форум Славия, да е от преди 11 дни, но за разлика от количествения измерител, на изписани глупости и "шоу спектакли" (за пример - форум Локо Пловдив), голямата част от темите в Белия форум, има заложен смисъл и сериозност. За съпоставка, това явление се наблюдава и по отношение на голямата цялост, на така прехвалената "гигантски" брой публика, например на Локомотив Пловдив. Така че, моят съвет е, не винаги да броим, иначе не толкова огромното количество хора, а повече да търсим и синтезираме, есенцията в квалитета и качеството, на същите! Както е видно, във форум Локо Пловдив и един човек, при това от друг отбор, е в състояние, да направи Локо Пловдив, един от най-четените форуми. Във форум Славия, в голямата си цялост, няма безмислено шоу, тафтология и "надплюваници", тъй като както е видно, в него присъства контингент, изграден и възпитан, в духа Славистките ценности, а именно - морал и цивилизовано поведение, спрямо останалите контингенти. Славистите за мен (отново изключвайки себе си), са традиционно, най-интелигентната и издържана част, от привържениците на спортни събития в България, което е въпрос на гордост, морал и чест! :idea: :!:


1. Към модераторите: Защо трябва да търпим още психично болния фен на ботев представящ се за славист?
2. Към "интелигента" фен на славия: вади един тест за интелигентност и да мерим средните стойности на феновете. Ще ти напомня една българска поговорка: Не питай старило(т.е. фен славия), а питай патило.
3. Не дразни лъва, за да не направим форума на славия най-големия кенеф.

1.И докато модераторите наблюдават изписаното от мен, ще се натъкнат например, на моите искрени благопожелания, към феновете на Локо Пд, за все по-добри публикации във форума, традиции, успехи и непреходност. Все пак, аз не съм им пожелавал, ако изпаднат в "Б" група, да влязат с игра, нали?! :idea: :!:
2. Изхождайки от ника ти и творческите ти постижения, най-малко тук, няма да те питам теб, а ще питам "патило" :lol: .
3. Да направите форума на Славия "кенеф", със сигурност вярвам, че ще се справите. Не знам обаче, дали ще съомеете, да направите нещо по-градивно, като например вашия форум по-четен (ако не съществувам аз тук), с нещо позитивно, като например, можете да използвате теми, като традициите на Локо Пд, как станахте шампиони, как влязохте в "А" група, или колко много потенциал, е заложен в многобройните ви фенове и форумни деятели. :idea: :!:


Айде да ги подкараме подред, например как станахме шампиони. Кажи какво нередно има там? Според мен, станахме по най-прекрасния начин, като победихме всички отбори в групата, за да не може никой да каже "ние бяхме по-добри".
Ние си имаме четен форум, там ти не можеш да стъпиш. Този е затова, да се заяждаме с нискоинтелигентни фенове на славия/ботев.
За традициите на Локомотив говори факта, че на първия мач игран в историята на А група срещу ТВП (днешния Черно Море) са присъствали 12000 души. Като знам как нещастници като теб и необразовани папагали повтарят глупости от рода на "малък железничарски клуб за когото никой дотогава не бил чувал", се питам от къде се взеха тези хора? Сигурно всичките 12000 са били служители на пловдивските железници, имали са почивен ден и са умирали от скука.....
По въпроса за многобройните фенове ти се чудя на акъла, защо повдигаш точно ти въпроса, когато винаги(даже и в Б група) сме били сред топ4 посещаван отбор в България.
За влизането ни в А група ще ти дам жокер: по-същия начин, както любимците ти от ботев през 1951 година.

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот drughi » 12 фев 2009 16:25

Не му обръщайте внимание на тоя слабия форевар той е ЛУД какво то и да му говорите той си знае неговата плоча и това е. Комплексар и откачалка от всякаде.Аз искам друго да кажа.ЗАЩО МОДЕРАТОРИТЕ допускат хора като него и още 2-3 елемента от фенове на ботеф да пишат и да ни дразнят в нашите теми.Преди малко влезнах в една тема на ботяф и попитах колко ще паднат днеска от румънците и тяхния модератор веднага ми го истри.Значи за едни може за други не? АЙДЕ МОЛЯ ВИ СЕ ГЛЕДАЙТЕ СИ ПО СЕРИОЗНО РАБОТАТА И НЕ ДОПУСКАЙТЕ ПРОВОКАТОРИ В НАЩИ ТЕМИ. :ugeek:
Изображение

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот slavia_forever » 12 фев 2009 16:25

plovdivram написа:slavia_forever,
искам да ти кажа, че мога да се съглася с теб по отношение на това, което казваш, че без теб форума на Локо Пловдив ще бъде по-малко интересен... ДА!!! Но само донякъде!!! И веднага ти казвам защо?!! Защото единственото нещо, което правиш е да пускаш провокативни мнения и теми, с които целиш наистина безсмислено заяждане, което иначе упорито отричаш!!! Не само отричаш, но и търсиш оправдание за действията си в някакви истории за провокирали те фенове на Локомотив Пловдив, което твърдение на фона на всички ежедневни, ежечасни, ежеминутни и т.н... обиди, които се сипят във ВСЕКИ ЕДИН БЪЛГАРСКИ ФОРУМ един-спрямо-друг направо си звучи смешно!!! т.е. ако твърденията ти отговарят на истината ти си НАЙ-ТЪНКООБИДНИЯ ФОРУМИСТ В ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!!! Аз лично обаче смятам, че не е така... НЕ ТИ НЕ СИ ТЪНКООБИДЕН... Просто търсиш ОПРАВДАНИЕ за действията си!!! ДЕЙСТВИЯ, които определено са ЦЕЛЕНАСОЧЕНИ... Интересното е че цялата ти ОБОСНОВАНОСТ, за която толкова много претендираш се свежда до някакви два документа от пловдивския и кюстендилския съд, с които ти и още няколко хора си мислят, че показват или доказват неща, които са НЕВИЖДАНИ за българската футболна история!!! ОК.. В това няма нищо лошо... Може и да имаш право... Но въпроса тук е друг!!! Защо точно Локо Пловдив си избрал за своя цел?!! Както вече на няколко пъти ти споменах футболната история на България помни доста такива подобни като "казуса 2001-ва"... Е?!! ФАКТА, че ти не си направи и най-малкото усилие да провериш дали това е така показва САМО ЕДНО!!! И то е че ЕДИНСТВЕНОТО НЕЩО, КОЕТО ТЕ ИНТЕРЕСУВА Е ДА СЕ Е*АВАШ С ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ!!! ОК!!! И това си е твое право... НО ПОНЕ НЕ ПРЕТЕНДИРАЙ, ЧЕ ГО ПРАВИШ ОБОСНОВАНО И ВОДЕН ОТ НЯКАКВО ЧУВСТВО ЗА СПРАВЕДЛИВОСТ!!! Факта, че САМ ПРИЗНАВАШ, че не знаеш за други такива подобни сливания и административни влизания в "А" група означава, че МНЕНИЕТО, което даваш НЕ Е БАЗИРАНО НА НИЩО ДРУГО освен на ЛИЧНОТО ТИ ОТНОШЕНИЕ към Локомотив Пловдив... което вече СЕРИОЗНО пък хвърля съмнение и върху ЧУВСТВОТО ТИ ЗА ДОБРОНАМЕРЕНОСТ, което едва-ли не се опитваш да ни внушиш!!!


п.с. признавам предварително всички правописни грешки, които евентуално съм направил, което не пречи ти все пак да ми ги покажеш де!!!

Не визирай личното ми отношение, при положение, че аз показвам факти, докато твоите факти са например такива: "които аз сам да си проверявам". И защо - за да се самоупровергавам, тъй като ти и никой, не може да го направи?! Като говориш за лично отношение, причината, поради която пиша тук съм я казвал, а ти не я признаваш. При положение, че не исках да пиша тук и налице за това имам 15 пикови теми, които отново аз, имах доблестта да изтрия, като за благодарност засичам, че където и да пиша, ваши фенове ме провокират с обидни реплики и след това казваш, че провокирам аз?! :shock: Говори ми още, да те слушат всички и отново със същите "доказателства" и "аргументи", както и до сега. Явно, иначе не можеш (поне по това, което си показал). Иначе настина, на пръв поглед (не за пръв път го изтъквам), изглеждаш интелигентен човек, но от друга страна - некоректен в кореспонденциите си, по отношение на диалога, с опонент по дадена тема. Монолог можем всички, без аргументи и факти. :idea: :!:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот slavia_forever » 12 фев 2009 16:33

drughi написа:Не му обръщайте внимание на тоя слабия форевар той е ЛУД какво то и да му говорите той си знае неговата плоча и това е. Комплексар и откачалка от всякаде.Аз искам друго да кажа.ЗАЩО МОДЕРАТОРИТЕ допускат хора като него и още 2-3 елемента от фенове на ботеф да пишат и да ни дразнят в нашите теми.Преди малко влезнах в една тема на ботяф и попитах колко ще паднат днеска от румънците и тяхния модератор веднага ми го истри.Значи за едни може за други не? АЙДЕ МОЛЯ ВИ СЕ ГЛЕДАЙТЕ СИ ПО СЕРИОЗНО РАБОТАТА И НЕ ДОПУСКАЙТЕ ПРОВОКАТОРИ В НАЩИ ТЕМИ. :ugeek:

Ами аз мога да отговоря! Защото до голяма степен, не гонят и много от вас. Аз лично (за феновете на Ботев не отговарям), се старая да спазвам правилата тук (до колкото мога). Не съм перфектен, но явно модераторите го оценяват, за да не са ме ограничили и да съм още тук! Ако питаш насрещно обаче, мога да ти посоча, ваш топ 3 за изгонване (които са още тук и аз не питам публично защо, тъй като за момента, се старая да не хленча като вас), но ти не питаш за това. А иначе, всички са ви виновни на вас явно, но черно-белите капаци не ви позволяват да погледнете, например в собствения си двор! :idea: :!:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
plovdivram
Мнения: 2347
Регистриран на: 17 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот plovdivram » 12 фев 2009 17:09

slavia_forever
Не визирай личното ми отношение, при положение, че аз показвам факти,


Ами айде... Дай да видим... Какви са ти твърденията и какви са ти фактите?!

slavia_forever
докато твоите факти са например такива: "които аз сам да си проверявам". И защо - за да се самоупровергавам, тъй като ти и никой, не може да го направи?!


Да разбирам ли, че искаш да ни кажеш, че собственото ти непознаване на историята е причината, която те прави да се смяташ за убедителен? Много несериозно твърдение за човек, който има претенции за СРИОЗЕН дебат!!! Човек, когато иска да го възприемат за сериозен опонент не бива да разчита да научи нещо от опонента си... Той сам трябва да проверява дали позицията, която защитава не се "пропуква" някъде и ако има такива съмнения да ги проверява!!! Все пак тук не сме в "Това го знае всяко хлапе", а ти претендираш за ОБЕКТИВНОСТ!!! Е, как да я притежаваш тази обективност като непознаваш материята, в която иначе упорито си се впуснал в спор!!! Че чак и претенции имаш да бъдеш възприеман сериозно!!! Ами ти поне да си беше проверил оново "жълто есе" 'дето го постна във всяка възможна тема тук.... Ти и него ни го подмяташе като някакъв ФАКТ!!! Ако са ти такива ФАКТИТЕ?!!

slavia_forever
Като говориш за лично отношение, причината, поради която пиша тук съм я казвал, а ти не я признаваш. При положение, че не исках да пиша тук и налице за това имам 15 пикови теми, които отново аз, имах доблестта да изтрия, като за благодарност засичам, че където и да пиша, ваши фенове ме провокират с обидни реплики и след това казваш, че провокирам аз?!


Ами ти замислял ли си се над това, че ти самият провокираш всичкото това отношение?!! Нали се сещаш, че аз ако отида примерно във форума на ЦСКА и направя и 10% от това, което правиш тук ще получа не по-малко и по-цветущи обиди от тези, който ти получаваш тук... Разликата е че ако си ЧОВЕК, който не е приел за МИСИЯ присъствието си в даден форум няма да се задържаш 95% от времето си в този форум, където ще бъдеш псуван и обиждан!!! Да ти кажа следя форумите от 5-6 години, ама форумист като теб не съм срещал... Уж нямаш нищо против отбора, а пускаш постоянно тонове провокативни теми и мнения, които много добре знаеш каква реакция ще предизвикаш и после се чудиш защо?!

slavia_forever
Иначе настина, на пръв поглед (не за пръв път го изтъквам), изглеждаш интелигентен човек, но от друга страна - некоректен в кореспонденциите си, по отношение на диалога, с опонент по дадена тема. Монолог можем всички, без аргументи и факти.


'щом казваш... може и да съм некоректен, макар и да не рабирам в каква точно некоректност ме обвиняваш.... Колкото до ФАКТИТЕ и АРГУМЕНТИТЕ!!! Ами незнам ти какво точно имаш предвид това "Монолог можем всички, без аргументи и факти"... Наистина незнам пич... Аз поне като искам да кажа нещо го правя СИ ИМЕТО СИ и ПРЕД ХОРАТА ... Твърденията си ги ПОДПИСВАМ... Както виждаш сайта, който правим НЕ Е НА НЯКАКВИ АНОНИМНИЦИ?!! По-странно е това, което правят обаче други хора.... Сипят обиди и определения по форуми зад анонимни никове, а нямат смелостта да го направят с имената си пред обществеността!!! Ето ти самият замислял ли си се защо тук си толкова активен да ни убеждаваш, че видите ли ние не сме това, за което се мислим... Ами ОК... Имаш мнение убеден си прав... ами защо тогава го правиш АНОНИМНО?! Нали е много важно за теб всички да разберат, че Локо Пловдив не е това, за което го мислят феновете му... Ами направи нещата по-сериозни... Отиди в някоя медия и започни една инициатива за правилното възприемане на Локомотив Пловдив, 'щото към момента Локомотив Пловдив НАВСЯКЪДЕ се води за наследник на Локомотив Пловдив, а не на Велбъжд... 'щом смяташ, че това е НЕРЕДНО И ВАЖНО ДА БЪДЕ ПОПРАВЕНО съберете си инициативен комитет и се справете с тази "НЕСПРАВЕДЛИВОСТ" /според вас/!!!
Другото е НЕСЕРИОЗНО и НЕЕТИЧНО!!! Казваш бил съм такъв или онакъв, но както виждаш ние имаме някакви твърдения с Ангел, но не се крием да ги заявим... Готови сме да дискутираме "на живо" с всеки, който смята, че не сме прави!!! Сам прецени КОЕ Е НЕКОРЕКТНОТО ПОВЕДЕНИЕ!!!
Изображение

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот slavia_forever » 12 фев 2009 17:37

plovdivram написа:slavia_forever
Не визирай личното ми отношение, при положение, че аз показвам факти,


Ами айде... Дай да видим... Какви са ти твърденията и какви са ти фактите?!

slavia_forever
докато твоите факти са например такива: "които аз сам да си проверявам". И защо - за да се самоупровергавам, тъй като ти и никой, не може да го направи?!


Да разбирам ли, че искаш да ни кажеш, че собственото ти непознаване на историята е причината, която те прави да се смяташ за убидителен? Много несериозно твърдение за човек, който има претенции за СРИОЗЕН дебат!!! Човек, когато иска да го възприемат за сериозен опонент не бива да разчита да научи нещо от опонента си... Той сам трябва да проверява дали позицията, която защитава не се "пропуква" някъде и ако има такива съмнения да ги проверява!!! Все пак тук не сме в "Това го знае всяко хлапе", а ти претендираш за ОБЕКТИВНОСТ!!! Е, как да я притежаваш тази обективност като непознаваш материята, в която иначе упорито си се впуснал в спор!!! Че чак и претенции имаш да бъдеш възприеман сериозно!!! Ами ти поне да си беше проверил оново "жълто есе" 'дето го постна във всяка възможна тема тук.... Ти и него ни го подмяташе като някакъв ФАКТ!!! Ако са ти такива ФАКТИТЕ?!!

slavia_forever
Като говориш за лично отношение, причината, поради която пиша тук съм я казвал, а ти не я признаваш. При положение, че не исках да пиша тук и налице за това имам 15 пикови теми, които отново аз, имах доблестта да изтрия, като за благодарност засичам, че където и да пиша, ваши фенове ме провокират с обидни реплики и след това казваш, че провокирам аз?!


Ами ти замислял ли си се над това, че ти самият провокираш всичкото това отношение?!! Нали се сещаш, че аз ако отида примерно във форума на ЦСКА и направя и 10% от това, което правиш тук ще получа не по-малко и по-цветущи обиди от тези, който ти получаваш тук... Разликата е че ако си ЧОВЕК, който не е приел за МИСИЯ присъствието си в даден форум няма да се задържаш 95% от времето си в този форум, където ще бъдеш псуван и обиждан!!! Да ти кажа следя форумите от 5-6 години, ама форумист като теб не съм срещал... Уж нямаш нищо против отбора, а пускаш постоянно тонове провокативни теми и мнения, които много добре знаеш каква реакция ще предизвикаш и после се чудиш защо?!

slavia_forever
Иначе настина, на пръв поглед (не за пръв път го изтъквам), изглеждаш интелигентен човек, но от друга страна - некоректен в кореспонденциите си, по отношение на диалога, с опонент по дадена тема. Монолог можем всички, без аргументи и факти.


'щом казваш... може и да съм некоректен, макар и да не рабирам в каква точно некоректност ме обвиняваш.... Колкото до ФАКТИТЕ и АРГУМЕНТИТЕ!!! Ами незнам ти какво точно имаш предвид това "Монолог можем всички, без аргументи и факти"... Наистина незнам пич... Аз поне като искам да кажа нещо го правя СИ ИМЕТО СИ и ПРЕД ХОРАТА ... Твърденията си ги ПОДПИСВАМ... Както виждаш сайта, който прави НЕ Е НА НЯКАКВИ АНОНИМНИЦИ?!! По-странно е това, което правят обае други хора.... Сипят обиди и определения по форуми зад анонимни никове, а нямат смелостта да го направят с имената си пред обществеността!!! Ето ти самият замислял ли си се защо тук си толкова активен да ни убеждаваш, че видите ли ние не сме това, за което се мислим... Ами ОК... Имаш мнение убеден си прав... ами защо тогава го правиш АНОНИМНО?! Нали е много важно за теб всички да разберат, че Локо Пловдив не е това, за което го мислят феновете му... Ами направи нещата по-сериозни... Отиди в някоя медия и започни една инициатива за правилното възприемане на Локомотив Пловдив, 'щото към момента Локомотив Пловдив НАВСЯКЪДЕ се води за наследник на Локомотив Пловдив, а не на Велбъжд... 'щом смяташ, че това е НЕРЕДНО И ВАЖНО ДА БЪДЕ ПОПРАВЕНО съберете си инициативен комитет и се справете с тази "НЕЗПРАВЕДЛИВОСТ" /според вас/!!!
Другото е НЕСЕРИОЗНО и НЕЕТИЧНО!!! Казваш бил съм такъв или онакъв, но както виждаш ние имаме някакви твърдения с Ангел, но не се крием да ги заявим... Готови сме да дискутираме "на живо" с всеки, който смята, че не сме прави!!! Сам прецени КОЕ Е НЕКОРЕКТНОТО ПОВЕДЕНИЕ!!!

1. Ама няма аз да обяснявам и постоянно, заради теб да повтарям едни и същи неща.
2. Некоректен си защото пускаш твърдения, за подобни на вашето сливане с Велбъжд и като насрещен аргумент поставяш ВНИМАНИЕ: "ПРОВЕРИ СИ САМ"! Това е аргументацията ти.
3. По отношение на такива сливания, макар и да предполагам някои неща, когато не мога да ги обоснова напълно, аз публично тук признах, че по въпроса съм недостатъчно компетентен. Но ти твърдейки (и подавайки жокери), се направи на много компетенен и изпадна в аргументална неадекватност и несъстоятелност.
4. Но ти толкова ще си признаеш, че си некомпетентен (дори за неща, които твърдиш), колкото ще признаеш, че феновете на Локо Пд, провокират мен, а не обратното.
5. Бях се зарекъл, да не ти отговарям, поради некоректността ти, като това го считай за бонус и ми бъди благодарен!
6. Аз не искам дебати в медиите. Аз не желая, изобщо да се занимавам с контингента субекти, приближени на отбора Локомотив Пловдив (юридически не му бъркам името и града нали - трябва да сме коректни). Но докато съм провокиран, ще се опитвам да бъда опонент, макар и от тук, от където съм провокиран. Ако на теб ти харесва:
- приеми, че щом няма медиен дебат, Локо Пд, влезе в А група с игра и мъжка, чисто футболна борба.
- приеми, че щом няма медиен дебат, титлата на Локо Пд, е напълно реалистична и честно и почтенно спечелена.
- приеми, че щом няма медиен дебат, феновете на Локо Пд (било то и във форума), се държат цивилизовано и аргументирано, без провокации, псувни, обиди и заплахи.
- приеми, че щом няма медиен дебат, аз съм "такъв" и "онакъв", а ти си коректен човек, с обосновани и аргументирани доводи и факти (които обичаш да излагаш, с подписа си на показ), само където ме пращаш, да си търся същите аз, за да се самоупровергавам :lol: . Ти иначе си начетен човек, на който му куцат аргументите...Ако това ще те разведри, не си единствен такъв. :idea: :!:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

botev champion
Мнения: 401
Регистриран на: 25 яну 2009 18:38

Re: ТЕМИ, ИНТЕНЗИТЕТ НА ПУБЛИКАЦИИ, КАЧЕСТВО НА КОНТИНГЕНТИ

Мнениеот botev champion » 12 фев 2009 17:44

Форевър мисля,че рано или късно ще разбереш,че медицината и въобще науката е безсилна срещу част от субектите в групата определящи се за фенове на доко Пд.


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта