Реал Сосиедад - Реал (Мадрид) 18.09.2010 23:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
McMarto
Мнения: 197
Регистриран на: 27 май 2010 11:39
Контакти:

Re: Реал Сосиедад - Реал (Мадрид) 18.09.2010 23:00

Мнениеот McMarto » 21 сеп 2010 16:26

Ква е тая загуба от Левски 5:0 O.o

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал Сосиедад - Реал (Мадрид) 18.09.2010 23:00

Мнениеот bojkyy » 21 сеп 2010 17:01

McMarto написа:Ква е тая загуба от Левски 5:0 O.o

Преди години, в София. Всъщност е 5:4 не 5:0, през 76
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15597
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал Сосиедад - Реал (Мадрид) 18.09.2010 23:00

Мнениеот fcb_bg » 21 сеп 2010 20:59

bojkyy написа:
fcb_bg написа:
Хайде, давай! Да видим какво имаш предвид под избиване на комплекси! :)

Като имаш предвид всички коментари в тази тема, темата за покрива на стадиона, темата за размяната на Кака и Майкон, в темата за мача срещу Аякс, там за картофите и торта, всички неща исписани за Моуриньо, за Алкоркон, за осмина финала. Не помня някой да ви се подиграва за загубата от Левски 5:0 и от знайни и незнайни войни ;)


Хахаха, спри се бе, човече! Хептен я подкара през просото! :shock: Примери ми дай, конкретни примери! Нали ти казах, че искам да видя какво имаш предвид за избиване на комплекси! Нали така ме нареди? ;) Да не казвам, че пък в темата за покрива нямам 1 мнение. :? И къде бутна победата на Левски? Ъ-ъ-ъ? Каква изобщо е логиката?!?!?!
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал Сосиедад - Реал (Мадрид) 18.09.2010 23:00

Мнениеот bojkyy » 21 сеп 2010 22:26

Тва за загубата от Левски го дадох като пример, че никой от наще не се подиграва за това. А вие за Алкоркон не спирате ;)
Виж въпросните теми и ще разбереш, не си заслужава заради теб да се ровя из темите ;)
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15597
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал Сосиедад - Реал (Мадрид) 18.09.2010 23:00

Мнениеот fcb_bg » 21 сеп 2010 22:36

bojkyy написа: Тва за загубата от Левски го дадох като пример, че никой от наще не се подиграва за това. А вие за Алкоркон не спирате ;)
Виж въпросните теми и ще разбереш, не си заслужава заради теб да се ровя из темите ;)


На колко години си, извинявай?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал Сосиедад - Реал (Мадрид) 18.09.2010 23:00

Мнениеот bojkyy » 22 сеп 2010 00:57

fcb_bg написа:
bojkyy написа: Тва за загубата от Левски го дадох като пример, че никой от наще не се подиграва за това. А вие за Алкоркон не спирате ;)
Виж въпросните теми и ще разбереш, не си заслужава заради теб да се ровя из темите ;)


На колко години си, извинявай?

Влез и провери, пише си ;)
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал Сосиедад - Реал (Мадрид) 18.09.2010 23:00

Мнениеот MORSKI » 22 сеп 2010 01:47

fcb_bg написа:
Съжалявам, пич, допуснах, че намекваш, че аз пиша злобни коментари. И хайде стига вече сте ме определяли, като злобен и комплексиран, само защото не ви харесва мнението ми и си го отстоявам. И не знам, откога трябва да съм регнат, за да "са ми квалитетни" мненията, но знам, че и Лорда не те кефеше, как разпалено коментираше нещата и отнесе бана! Май, ти беше мод по едно време тук, може и още да си, и ти му вдигна червения картон. Аз и в друг сайт си опонирам с модератор - фен на Реал Мадрид. Много е фешън - като не му харесва нещо и дава дилийт на поста ми. Само, където не си е позволил още да ми връчи банана, защото съм разгласил на всеослушание, че той е модератор и щом е решил да пише активно във форума, това автоматично го прави обикновен потребител и няма никакво право да "раздава правосъдие".

П.С. Досега заради Bojkyy си губих времето за да докажа, че чете евангелието както си искате, но не можах да открия темата в която с някого обсъждаха феновете на барселона. По памет : " Те като нямат новини в техния форум идват тук и се дразнят..."; "Компексирани са, защото ние сме по-великия отбор с повече титли", такива неща. Имаше някъде и мнения за Меган, че само разтягал локуми, ала-бала, но май заради някои трябва да започна да правя скрийшотове, за да доказвам, че те не са такива за каквито се изкарват!


Това, което го говориш е много отностително... Че ти можеш да напишеш- смърт за Реал Мадрид и да го мислиш и да смяташ, че не е провокация и проява на комплексираност, понеже това желаеш, а след това да се чудиш защо си баннат! (не говоря за теб, а относително- да не вземеш да се засегенш нещо :mrgreen: ).Всяко едно нещо има как да се изкаже- всяко едно мнение/... Има си правила и заядливото изказване и злобните коментари не се толерират ;) Ти може да не ки казваш с такъв умисъл, но те така звучат! Ако си писал за мача с Алкоркон в тема за мач с Бетис да речем това си е всичко друго, но не и добронамерено мнение ;) Може да не искаш да го приемеш, но е така... Сега аз ако вляза във вашия форум и почна да нареждам Барса и да се заяждам- казвайки как сте паднали от Еркулес, колко слаби сте били... Това е мое мнение, но е заядливо и бана е задължителен... В противен случаи с право ще ми скочат барселонистите! Сега разбираш ли ;)
Лорда си залсужаваше бана, не му го дадох аз, друг колега беше, но той не беше заради това което пишеше относно Реал! Като човек се имаше за по-силен и правилно мислещ от другите, за вечно прав, позволяваше си да обижда и да нарежда, да се заканва... И т.н....
Още съм модератор и в този ред на мисли, ако бях такъв какъвто се опитваше да ме изкараш- отдавна да не пишеш в този форум! Но аз ценя чуждото мнение, стиога да е изказано по нормален начин и да е аргументирано... Не като това - голлл Тамудо например... А това за модератора в другия форум ме разсмя :mrgreen: Как така това, че е мдоератор не можел да пише активно и го правело потребител :mrgreen: Това са глупости :mrgreen: Или поне в нашия форум не е така ;)
Иначе грях ти на душата, ако отречеш, че доста барселонисти влизат тук и се заяждат :? :o

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Реал Сосиедад - Реал (Мадрид) 18.09.2010 23:00

Мнениеот megan fox » 22 сеп 2010 14:08

bojkyy написа:
McMarto написа:Ква е тая загуба от Левски 5:0 O.o

Преди години, в София. Всъщност е 5:4 не 5:0, през 76


Само да отбележа, че тази загуба с 5:4 от Левски е за КНК, а резултата не е фиксиран от игра, а след изпълнение на дузпи! - една много важна подробност. ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал Сосиедад - Реал (Мадрид) 18.09.2010 23:00

Мнениеот bojkyy » 22 сеп 2010 14:50

megan fox написа:
bojkyy написа:
McMarto написа:Ква е тая загуба от Левски 5:0 O.o

Преди години, в София. Всъщност е 5:4 не 5:0, през 76


Само да отбележа, че тази загуба с 5:4 от Левски е за КНК, а резултата не е фиксиран от игра, а след изпълнение на дузпи! - една много важна подробност. ;)

Всъщност не ;)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fyT-UM1QCDo[/youtube]
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Реал Сосиедад - Реал (Мадрид) 18.09.2010 23:00

Мнениеот megan fox » 22 сеп 2010 14:59

Сериозно ли загубата е от игра?! :o :shock: Бях чел за този мач и инфото, което бях чел казваше, че мача е свършил 2:2, и че Левски са победили с дузпи. Иначе мача наистина си е за КНК, в това поне спор няма. :)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост