ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 02 дек 2020 14:56

Аз предлагам, до края на сезона да викаме за всички противници, за да може и Перес да се махне...а след това, просто по навик, защото така е най-лесно. :twisted:





Няма нищо озадачаващо в коментара. Подготовката може и да е била добра, но колкото и да се подготвям за ядрен физик, очевидно няма как да стана такъв. Същото нещо е и във футбола, подготовката е видима за зрителя, когато говорим за достатъчно силен отбор, способен да покаже постоянство на футболния терен.


Все пак, Зидан е не само един от най-успешните треньори на Реал, но също така, човекът който изгради най-силната защита, която този отбор е имал, поне откакто аз гледам футбол.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Raul7Panev
Мнения: 858
Регистриран на: 31 юли 2018 11:46
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Мнениеот Raul7Panev » 02 дек 2020 15:22

Furious_Monk написа:Все пак, Зидан е не само един от най-успешните треньори на Реал, но също така, човекът който изгради най-силната защита, която този отбор е имал, поне откакто аз гледам футбол.


И най-слабото нападение

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 02 дек 2020 16:04

Е аз не съм виждал треньор, който с подобно на сегашното нападение да е водил особено резултатни отбори.

Всеки един човек заел се с тази професия си има сезони тип "Петък 13". Просто, ако водиш БВБ може да оцелееш, за тези които не вярват, да питат Клоп или Симеоне.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=soaC32E6KXY[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33314
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Мнениеот 1914.1902 » 02 дек 2020 17:30

Furious_Monk написа:Аз предлагам, до края на сезона да викаме за всички противници, за да може и Перес да се махне...а след това, просто по навик, защото така е най-лесно. :twisted:


Ще викаме и затова, време е и той да си тръгне, ще вземе да докара още бразилци през януари.
Зидан единственото, което прави в момента е да затруднява следващия треньор като е вкарал играчите в изключително слаба форма. Бездействията на Перес показват, че той е съпричастен с това нещо и е готов да отпаднем още в групите на ШЛ, в нашия турнир.
Кажете ми наистина кой треньор е отпадал в групите на ШЛ с Реал Мадрид и кой треньор е започвал толкова слабо сезона? Не може да изброим загубите на Зидан през този сезон, те са изключително много, а да кажете кога е бил последния силен мач на този отбор? После ми се сърдите като го сравня с Верея, ами точно такъв тим сме в момента.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 03 дек 2020 00:06

Но пък и кой треньор е водил отбора по време на пандемия и без подготовка?


Последният силен мач на отбора бе срещу Интер, само преди седмица.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Мнениеот Real » 03 дек 2020 00:17

1914.1902 написа:
Furious_Monk написа:Аз предлагам, до края на сезона да викаме за всички противници, за да може и Перес да се махне...а след това, просто по навик, защото така е най-лесно. :twisted:


Ще викаме и затова, време е и той да си тръгне, ще вземе да докара още бразилци през януари.
Кажете ми наистина кой треньор е отпадал в групите на ШЛ с Реал Мадрид и кой треньор е започвал толкова слабо сезона? Не може да изброим загубите на Зидан през този сезон, те са изключително много, а да кажете кога е бил последния силен мач на този отбор? После ми се сърдите като го сравня с Верея, ами точно такъв тим сме в момента.

Я пак? Зидан ли докара бразилците, или Перес? Или кадърните ни скаути, дето от години не са докарали читав играч? (...бъркам, Менди не е лош. Ама него всъщност го докара... Зидан.)
Не мога да ти кажа кой треньор е отпадал в групите. Ама ще ти кажа кой няма да отпадне тази година. Бием Гладбах, печелим групата, после (след драматично отпадане за КК), закърпваме сезона с една ШЛ и те така...
Пък вие викайте за Севиля, Барса, Червено знаме (Павликени), Тотнъм, Генчлербирлиги или който ви кефи. Само не разбирам зверското плюене... Може би Марсело, Кроос, Бензо, Варан или Бейл никога не са ви носили радост? Или Начо, Лукас, па дори и Иско никога не са се раздавали за този отбор? Или "дървото" Асенсио трябваше след скъсаните връзки да се върне поне два пъти по-силен и три пъти по-бърз? Или Зидан никога и нищо не е печелил за този клуб? (...трябваше да са седем поредни, три са за леваците, нали?)
Много приказки се изписаха тук. А едно изречение е достатъчно:
"If you can't support us when we lose or draw..."
(...продължението го знаете, предполагам.)

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 03 дек 2020 00:27

Явно е, че според някои късметът се оказа освен адски безделник и голям мързеливец, та едва сега реши да се раздвижи малко в друга посока. :lol:
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33314
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Мнениеот 1914.1902 » 03 дек 2020 08:43

Real написа:
1914.1902 написа:
Furious_Monk написа:Аз предлагам, до края на сезона да викаме за всички противници, за да може и Перес да се махне...а след това, просто по навик, защото така е най-лесно. :twisted:


Ще викаме и затова, време е и той да си тръгне, ще вземе да докара още бразилци през януари.
Кажете ми наистина кой треньор е отпадал в групите на ШЛ с Реал Мадрид и кой треньор е започвал толкова слабо сезона? Не може да изброим загубите на Зидан през този сезон, те са изключително много, а да кажете кога е бил последния силен мач на този отбор? После ми се сърдите като го сравня с Верея, ами точно такъв тим сме в момента.

Я пак? Зидан ли докара бразилците, или Перес? Или кадърните ни скаути, дето от години не са докарали читав играч? (...бъркам, Менди не е лош. Ама него всъщност го докара... Зидан.)
Не мога да ти кажа кой треньор е отпадал в групите. Ама ще ти кажа кой няма да отпадне тази година. Бием Гладбах, печелим групата, после (след драматично отпадане за КК), закърпваме сезона с една ШЛ и те така...
Пък вие викайте за Севиля, Барса, Червено знаме (Павликени), Тотнъм, Генчлербирлиги или който ви кефи. Само не разбирам зверското плюене... Може би Марсело, Кроос, Бензо, Варан или Бейл никога не са ви носили радост? Или Начо, Лукас, па дори и Иско никога не са се раздавали за този отбор? Или "дървото" Асенсио трябваше след скъсаните връзки да се върне поне два пъти по-силен и три пъти по-бърз? Или Зидан никога и нищо не е печелил за този клуб? (...трябваше да са седем поредни, три са за леваците, нали?)
Много приказки се изписаха тук. А едно изречение е достатъчно:
"If you can't support us when we lose or draw..."
(...продължението го знаете, предполагам.)


Всеки мач е един провал, повечето фенове очакват загуба преди всеки мач (чета в туитър основно). Ръководството е подложено на масово критики, а най-вече Зидан. Нали казах, че Перес е докарал бразилците и затова трябва да си тръгне. Точно затова цитирах колегата. Денят, в който Перес и Зидан напуснат ще е най-добър за Реал Мадрид. Вчера пак го казах - Перес е съпричастен към това, което се случва в отбора и той също трябва да си тръгне. Това, което го виждаме като игра е много жалко, жалко е за хора, които са останали в историята на Реал Мадрид с три поредни ШЛ. Играчите единствено центрират безидейно топката и чакат нещо да се случи, а в защита грешките са изключително комични. Честно ли някой им плаща за тази продукция? И без изречения е достатъчно, когато станах за Реал Мадрид отбора беше с 9 ШЛ все още, отпадаше масово на 1/8 финалите, после три поредни пъти на полуфинал също отпадна, но не ме е било така яд от играта.
Аз си пожелавам единствено - ние да загубим от Гладбах, а Интер да победи Шахтьор.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11125
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Мнениеот Furious_Monk » 03 дек 2020 15:06

Нормално е, когато резултатите не са добри, да се търси някаква промяна. Цивилизованата раздяла с една от най-големите икони не само на Реал Мадрид е по-доброто решение от това да се пишат всякакви глупости по негов адрес.

Човекът даде много, постигна много, но към днешна дата не е актуален към създалата се ситуация. Ако не иска да напусне, вероятно ще трябва да се плати компенсация, но не трябва да има грам съмнение, за това че Зидан го прави не от инат или жажда за пари, а заради огромно желание, голяма вяра и силна воля... защото ако не притежаваше тези качества, нямаше да бъде това което е.

И това за качеството на играта пак е доста хиперболизирано... не е най-добрата възможна, очевидно, но не е и чак толкова слаба.

Две греди на Асенсио и едно от положенията на Мариано в мача с Алавес да бяха влезнали, щяхме да видим как биха протекли нещата.

Бразилските момчета са си много талантливи, просто Перес ги докара в грешен момент, може би и при грешен треньор, защото Зидан не е убеждавал, че може да развива младежи.
Тогава когато трябваше да купува класа, той привлече талант. Сега талантът е в процес на развитие и няма как да е безболезнено когато нямаш нужната класа да го подкрепи, особено имайки предвид колко рискована е тази задача да се занимаваш с развитието на млади футболисти.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Шахтьор (Донецк) - Реал (Мадрид) - 2:0 FT

Мнениеот Real » 03 дек 2020 23:22

1914.1902 написа: Нали казах, че Перес е докарал бразилците и затова трябва да си тръгне.

Да, извини ме! Съвсем ясно си го написал, ама явно сънен съм те чел... :oops:
Все пак не разбирам как фенове ще искат отбора да пада, за да си тръгне треньора? Това верно само във Верея го има сигурно. И в тоя смисъл - клубът едва ли, но феновете явно са на ниво А-група. Или в която там играе въпросният отбор.
(...имаше един тип в раздела на Пуул - плю, гони Клоп, пак плю и пак го гони. После година и половина не си показа носа/клавиатурата. Ама... трол, разбираемо е. Не изпадай в неговото положение, щото за теб съм сигурен, че си фен, не хейтърче. По-бодро, и през това ще минем. ;) )


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта