Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот fcb_bg » 05 дек 2010 09:00

hajitsu написа:
fcb_bg написа:Изобщо невпечатляващ Реал на фона на приказките на Моу, как чудовището вече не било в гардероба и играчите му нямали проблеми със заспиването. Съдията се изходи върху нарисувания Х със смешния червен. Да не говорим за съдийски решения е най-добре, но това 3-то подпиране на Реал във всякакъв аспект само в рамките на 6 дни боде очите!!! Играч на мача за Реал: Перес Ласа! Честита победа!!! :|

Абе ей, колко положения изпуснаха Кедира, Ди Мария и Роналдо сами срещу вратаря преди съдията да даде червения картон? Поне 3! И ако ги бяха вкарали щяха да водят с едно 3 на 0 поне... ;)


Тая игра не се играе на ако-та и изпуснати положения. По тях можеш да съдиш за други неща, но не и как щеше да се развие и какво щеше да се случи с мача.
По твоята логика трябваше мачът в понеделник да свърши 10+ на 2+ за Барселона, ама ако-тата не важат, май френд!!! ;)
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот daniel875 » 05 дек 2010 10:11

За първи път от доста време реших да ги гледам Реал толкова късно и видях това, което очаквах. Тук обаче искам да кажа и няколко думи за големия съперник. Значи и двата отбора в Испания се надпреварват, привържениците им се плюят едни други, но не виждат, че такова бутане просто няма. Чиста дузпа за Осасуна в началото на мача при 0:0, естествено избраниците не бяха съдени правилно. После е лесно, с тези играчи и при грешки на съдията в твоя полза как да е. Реал пък се скъсаха да пропускат наистина, но и Валенсия имаха немалко добри ситуации и направиха невъзможното да не вкарат. В тези ситуации броя и много добри атаки, при които последния пас беше под всякаква критика. Сякаш Валенсия не искаше да вкара гола. Играеха за 0:0. Червеният картон беше пък такава глупост, поредната простотия в полза на Моуриньо.
Определено Реал беше по - добрият отбор, но въпреки всичко не беше сигурно, че ще победи. Човек повече вече стана друго. Единият нападател излезе, съвсем се затвориха гостите от Валенсия, подаванията им станаха толкова еднообразни, предсказуеми.
Не знам, за мен този мач си беше равен. Просто мадридчани бяха толкова потиснати от загубата с 0:5, че нямаха идея как да уцелят вратата.
То това 0:5 не, че щеше да стане ако не беше реферската намеса при 2:0 за Барса и третият гол на Вийя от засада. Но и двата отбора прекалено много ги бутат, създава се някакъв фалшив ореол, че са богоизбрани, че са най - добрите испанските отбори, а не са нищо особено. В понеделник Реал ме изненада с поведението си, че не протестира при третия гол, бяха страшно апатични. Че дори при дузпата срещу манекена, настина имаше такава, общо взето пак нямаше вопли.
Всъщност ще завърша с това, че единственият мач този сезон, в който Реал Мадрид бяха ощетени, в който съдията свиреше в само една посока искам да кажа, беше този в понеделник. В другите нямат право изобщо да се оплакват.
Само "Реал" Сарагоса!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
TheBest007
Мнения: 2929
Регистриран на: 06 авг 2010 00:20
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот TheBest007 » 05 дек 2010 10:19

daniel875 написа:За първи път от доста време реших да ги гледам Реал толкова късно и видях това, което очаквах. Тук обаче искам да кажа и няколко думи за големия съперник. Значи и двата отбора в Испания се надпреварват, привържениците им се плюят едни други, но не виждат, че такова бутане просто няма. Чиста дузпа за Осасуна в началото на мача при 0:0, естествено избраниците не бяха съдени правилно. После е лесно, с тези играчи и при грешки на съдията в твоя полза как да е. Реал пък се скъсаха да пропускат наистина, но и Валенсия имаха немалко добри ситуации и направиха невъзможното да не вкарат. В тези ситуации броя и много добри атаки, при които последния пас беше под всякаква критика. Сякаш Валенсия не искаше да вкара гола. Играеха за 0:0. Червеният картон беше пък такава глупост, поредната простотия в полза на Моуриньо.
Определено Реал беше по - добрият отбор, но въпреки всичко не беше сигурно, че ще победи. Човек повече вече стана друго. Единият нападател излезе, съвсем се затвориха гостите от Валенсия, подаванията им станаха толкова еднообразни, предсказуеми.
Не знам, за мен този мач си беше равен. Просто мадридчани бяха толкова потиснати от загубата с 0:5, че нямаха идея как да уцелят вратата.
То това 0:5 не, че щеше да стане ако не беше реферската намеса при 2:0 за Барса и третият гол на Вийя от засада. Но и двата отбора прекалено много ги бутат, създава се някакъв фалшив ореол, че са богоизбрани, че са най - добрите испанските отбори, а не са нищо особено.
Всъщност ще завърша с това, че единственият мач този сезон, в който Реал Мадрид бяха ощетени, в който съдията свиреше в само една посока искам да кажа, беше този в понеделник. В другите нямат право изобщо да се оплакват.
Само "Реал" Сарагоса!


Абе ти кой мач си гледал?! Барселона унижи и надигра Реал по всички параграфи, дори феновете на Реал си го признаха! И ся се появяваш ти, и казваш, че Барса са били подпирани?!?! Това значи, че си такъв кон с капаци, че просто нямам думи!!! И кво- ако не беше признат гола на ВИЯ, кво щеше да бъде? 4:0... Топли ли ги това феновете и играчите на Мадрид- 1 гол по-малко?!?!?!?!?
Изображение
ImageImageImage
KРАЛ КАРЛЕС :!:

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15588
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот fcb_bg » 05 дек 2010 10:41

daniel875 написа: За първи път от доста време реших да ги гледам Реал толкова късно и видях това, което очаквах. Тук обаче искам да кажа и няколко думи за големия съперник. Значи и двата отбора в Испания се надпреварват, привържениците им се плюят едни други, но не виждат, че такова бутане просто няма. Чиста дузпа за Осасуна в началото на мача при 0:0, естествено избраниците не бяха съдени правилно. После е лесно, с тези играчи и при грешки на съдията в твоя полза как да е. Реал пък се скъсаха да пропускат наистина, но и Валенсия имаха немалко добри ситуации и направиха невъзможното да не вкарат. В тези ситуации броя и много добри атаки, при които последния пас беше под всякаква критика. Сякаш Валенсия не искаше да вкара гола. Играеха за 0:0. Червеният картон беше пък такава глупост, поредната простотия в полза на Моуриньо.
Определено Реал беше по - добрият отбор, но въпреки всичко не беше сигурно, че ще победи. Човек повече вече стана друго. Единият нападател излезе, съвсем се затвориха гостите от Валенсия, подаванията им станаха толкова еднообразни, предсказуеми.
Не знам, за мен този мач си беше равен. Просто мадридчани бяха толкова потиснати от загубата с 0:5, че нямаха идея как да уцелят вратата.
То това 0:5 не, че щеше да стане ако не беше реферската намеса при 2:0 за Барса и третият гол на Вийя от засада. Но и двата отбора прекалено много ги бутат, създава се някакъв фалшив ореол, че са богоизбрани, че са най - добрите испанските отбори, а не са нищо особено. В понеделник Реал ме изненада с поведението си, че не протестира при третия гол, бяха страшно апатични. Че дори при дузпата срещу манекена, настина имаше такава, общо взето пак нямаше вопли.
Всъщност ще завърша с това, че единственият мач този сезон, в който Реал Мадрид бяха ощетени, в който съдията свиреше в само една посока искам да кажа, беше този в понеделник. В другите нямат право изобщо да се оплакват.
Само "Реал" Сарагоса!


Тука как се посмях, стискам ти ръката. Я кажи знаеш ли защо наказаха Кике Санчес Флорес? Ъ?! Ще ти кажа - за почтиввъвсекикръгощетяване на Атлети. Не заради загубата от Еспаньол, а заради това. Напиши в Гугъл "Атлетико Мадрид, съдии, ощетяване" и почети малко. Искаш да кажеш, че слабите испански съдии са такива само в мачовете на Реал и Барселона, а във всички останали срещи без тяхно участие свирят на супервисоко ниво и без фрапантни грешки, така ли? В това ли се опитваш да ни убедиш?
Фактът, че медиите отразяват по-обстойно големите отбори, респективно и обратното, не означава, че само в техните мачове реферите бъркат! ;)

Обаче с това: "Всъщност ще завърша с това, че единственият мач този сезон, в който Реал Мадрид бяха ощетени, в който съдията свиреше в само една посока искам да кажа, беше този в понеделник", направо изби рибата, братче! Той, реферът, от съжаление не намали състава на балета. Карвальо съвсем спокойно получаваше червен, когато спря топката с ръка, а Педро беше набрал преднина и излизаше сам срещу Касияс. Но го пожали, оня - който според Моу, беше много удобен за каталунците.
И дано да не станеш никога рефер, че да свириш такива дузпи - олдтрафордки. Всъщност стани страничен и виж такава засада от порядъка на 7-9 стръка трева! ;)
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот daniel875 » 05 дек 2010 10:58

fcb_bg написа:
daniel875 написа: За първи път от доста време реших да ги гледам Реал толкова късно и видях това, което очаквах. Тук обаче искам да кажа и няколко думи за големия съперник. Значи и двата отбора в Испания се надпреварват, привържениците им се плюят едни други, но не виждат, че такова бутане просто няма. Чиста дузпа за Осасуна в началото на мача при 0:0, естествено избраниците не бяха съдени правилно. После е лесно, с тези играчи и при грешки на съдията в твоя полза как да е. Реал пък се скъсаха да пропускат наистина, но и Валенсия имаха немалко добри ситуации и направиха невъзможното да не вкарат. В тези ситуации броя и много добри атаки, при които последния пас беше под всякаква критика. Сякаш Валенсия не искаше да вкара гола. Играеха за 0:0. Червеният картон беше пък такава глупост, поредната простотия в полза на Моуриньо.
Определено Реал беше по - добрият отбор, но въпреки всичко не беше сигурно, че ще победи. Човек повече вече стана друго. Единият нападател излезе, съвсем се затвориха гостите от Валенсия, подаванията им станаха толкова еднообразни, предсказуеми.
Не знам, за мен този мач си беше равен. Просто мадридчани бяха толкова потиснати от загубата с 0:5, че нямаха идея как да уцелят вратата.
То това 0:5 не, че щеше да стане ако не беше реферската намеса при 2:0 за Барса и третият гол на Вийя от засада. Но и двата отбора прекалено много ги бутат, създава се някакъв фалшив ореол, че са богоизбрани, че са най - добрите испанските отбори, а не са нищо особено. В понеделник Реал ме изненада с поведението си, че не протестира при третия гол, бяха страшно апатични. Че дори при дузпата срещу манекена, настина имаше такава, общо взето пак нямаше вопли.
Всъщност ще завърша с това, че единственият мач този сезон, в който Реал Мадрид бяха ощетени, в който съдията свиреше в само една посока искам да кажа, беше този в понеделник. В другите нямат право изобщо да се оплакват.
Само "Реал" Сарагоса!


Тука как се посмях, стискам ти ръката. Я кажи знаеш ли защо наказаха Кике Санчес Флорес? Ъ?! Ще ти кажа - за почтиввъвсекикръгощетяване на Атлети. Не заради загубата от Еспаньол, а заради това. Напиши в Гугъл "Атлетико Мадрид, съдии, ощетяване" и почети малко. Искаш да кажеш, че слабите испански съдии са такива само в мачовете на Реал и Барселона, а във всички останали срещи без тяхно участие свирят на супервисоко ниво и без фрапантни грешки, така ли? В това ли се опитваш да ни убедиш?
Фактът, че медиите отразяват по-обстойно големите отбори, респективно и обратното, не означава, че само в техните мачове реферите бъркат! ;)

Обаче с това: "Всъщност ще завърша с това, че единственият мач този сезон, в който Реал Мадрид бяха ощетени, в който съдията свиреше в само една посока искам да кажа, беше този в понеделник", направо изби рибата, братче! Той, реферът, от съжаление не намали състава на балета. Карвальо съвсем спокойно получаваше червен, когато спря топката с ръка, а Педро беше набрал преднина и излизаше сам срещу Касияс. Но го пожали, оня - който според Моу, беше много удобен за каталунците.
И дано да не станеш никога рефер, че да свириш такива дузпи - олдтрафордки. Всъщност стани страничен и виж такава засада от порядъка на 7-9 стръка трева! ;)

Не знам какво ви дразни мнението на един неутрален към двата тима привърженик. Нито едните, нито другите харесвам. Не ги мразя, просто не са ми симпатични, но си изказвам мнението. Барселона, дето се правят на много важни, а всички помним как съдийски спечелиха последните си две КЕШ за разлика от Реал, който ги взе на терена, що искаха отлагане на мача с Осасуна. От такъв чеп? Защото балерината Меси и другите щели да се контузят ли? Може и така да е, но само вдигат парлами и толкова. В момента от двата отбора предпочитам Барселона заради Моуриньо. Истината боли, барселонци. Истината боли.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
Joro_Barca
Мнения: 3654
Регистриран на: 02 яну 2009 21:51
Местоположение: Шумен
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот Joro_Barca » 05 дек 2010 10:58

Честита ви победа ;) Незнам как щеше да се развие мача ако нямаше червен картон но факт е че нямаше никакъв червен картон ;)
Изображение

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот Madridist » 05 дек 2010 10:59

fcb_bg написа:Изобщо невпечатляващ Реал на фона на приказките на Моу, как чудовището вече не било в гардероба и играчите му нямали проблеми със заспиването. Съдията се изходи върху нарисувания Х със смешния червен. Да не говорим за съдийски решения е най-добре, но това 3-то подпиране на Реал във всякакъв аспект само в рамките на 6 дни боде очите!!! Играч на мача за Реал: Перес Ласа! Честита победа!!! :|


Специално във вчерашния мач беше важна главно победата. А относно играта, мисля,че Реал Мадрид беше отборът,който показа по-голямо желание за трите точки,владееше инициативата в по-голямата част от мача и създаде по-чистите положения. Все пак,да не забравяме,че не играхме срещу Леванте или Алмерия, а срещу отбор като Валенсия. Относно съдийството, това за играч на мача просто ме разби :shock: Несвирената дузпа срещу Ди Мария видя ли я :roll: А май, защитникът на "прилепите" беше и последен. Тогава какъв картон се вдига :?: Не знам къде ги видя трите подпирания за Реал в рамките на шест дни,които се набиват в очите. От съдийството в "Ел Класико" смятам,че ако някой може да има претенции за нещо, това беше Реал Мадрид. Естествено,след такава игра и резултат, е излишно да се коментира. Единственото, "грандиозно" подпиране в полза на Реал Мадрид е наказанието на Серхио Рамос. И това според теб, ще обърне хода на първенството,така ли :roll: Хайде да гледаме реално на нещата, Реал Мадрид играе една година вече без Кака, за три мача без Рамос мисля,че все някак си ще се справим.И накрая бих завършил,че просто е доста нелепо, някой от Реал или Барселона да говори за съдийски грешки за миналия кръг, след този червен картон за Валенсия и несвирената дузпа срещу Хуанфран ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот Madridist » 05 дек 2010 11:05

daniel875 написа:Не знам какво ви дразни мнението на един неутрален към двата тима привърженик. Нито едните, нито другите харесвам. Не ги мразя, просто не са ми симпатични, но си изказвам мнението. Барселона, дето се правят на много важни, а всички помним как съдийски спечелиха последните си две КЕШ за разлика от Реал, който ги взе на терена, що искаха отлагане на мача с Осасуна. От такъв чеп? Защото балерината Меси и другите щели да се контузят ли? Може и така да е, но само вдигат парлами и толкова. В момента от двата отбора предпочитам Барселона заради Моуриньо. Истината боли, барселонци. Истината боли.


Тази снежна приказка вчера ме разби от смях. И особено, вечните конспирации,че кралската фамилия помагала на Реал. Сигурно, от нея зависи дали ще вали сняг или не :lol: Също така, не можах да разбера, какво общо има Мадрид с факта,че Осасуна не желае мача да се отложи, хората от Памплона, обещаха да изчистят снега навреме. И вчера се видя,че си бяха свършили работата перфектно-теренът си беше годен за игра :roll:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][/center]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот daniel875 » 05 дек 2010 11:09

Madridist написа:
fcb_bg написа:Изобщо невпечатляващ Реал на фона на приказките на Моу, как чудовището вече не било в гардероба и играчите му нямали проблеми със заспиването. Съдията се изходи върху нарисувания Х със смешния червен. Да не говорим за съдийски решения е най-добре, но това 3-то подпиране на Реал във всякакъв аспект само в рамките на 6 дни боде очите!!! Играч на мача за Реал: Перес Ласа! Честита победа!!! :|


Специално във вчерашния мач беше важна главно победата. А относно играта, мисля,че Реал Мадрид беше отборът,който показа по-голямо желание за трите точки,владееше инициативата в по-голямата част от мача и създаде по-чистите положения. Все пак,да не забравяме,че не играхме срещу Леванте или Алмерия, а срещу отбор като Валенсия. Относно съдийството, това за играч на мача просто ме разби :shock: Несвирената дузпа срещу Ди Мария видя ли я :roll: А май, защитникът на "прилепите" беше и последен. Тогава какъв картон се вдига :?: Не знам къде ги видя трите подпирания за Реал в рамките на шест дни,които се набиват в очите. От съдийството в "Ел Класико" смятам,че ако някой може да има претенции за нещо, това беше Реал Мадрид. Естествено,след такава игра и резултат, е излишно да се коментира. Единственото, "грандиозно" подпиране в полза на Реал Мадрид е наказанието на Серхио Рамос. И това според теб, ще обърне хода на първенството,така ли :roll: Хайде да гледаме реално на нещата, Реал Мадрид играе една година вече без Кака, за три мача без Рамос мисля,че все някак си ще се справим.И накрая бих завършил,че просто е доста нелепо, някой от Реал или Барселона да говори за съдийски грешки за миналия кръг, след този червен картон за Валенсия и несвирената дузпа срещу Хуанфран ;)

И аз това казвам на привърженика на Барселона над мен, но той нещо не ме разбира. И двата отбора нямат право да се оплакват от съдиите. Имаше години, когато Реал Мадрид получаваха голове от съперника след игра с ръка, но нямаше последствия нали? Големите винаги ги подпират това е ясно, важното е много хората да не се заблуждават. А май не е така.
Конкретно за положението на Ди Мария мисля, че дузпата може да се даде, но и правилно се подмина. Зависи от тълкуванието. Сякаш се сблъска с вратаря впоследствие, а не преди да хване топката. Всичко е въпрос на трактовка на главния съдия.
И пак да кажа - нека Барселона спечели КЕШ с игра, а не със съдийски аванти и тогава да се сравнява с Реал. В миналото е имало моменти, когато ми е допадала играта и на двата отбора. Истина е, че повече "белите" са ми харесвали, но всъщност никога не съм искал да ставам постоянен техен привърженик и мисля, че съм направил добре.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
TheBest007
Мнения: 2929
Регистриран на: 06 авг 2010 00:20
Контакти:

Re: Реал Мадрид - Валенсия, 4 Дек (Съб) 23:00

Мнениеот TheBest007 » 05 дек 2010 11:15

daniel875 написа:
fcb_bg написа:
daniel875 написа: За първи път от доста време реших да ги гледам Реал толкова късно и видях това, което очаквах. Тук обаче искам да кажа и няколко думи за големия съперник. Значи и двата отбора в Испания се надпреварват, привържениците им се плюят едни други, но не виждат, че такова бутане просто няма. Чиста дузпа за Осасуна в началото на мача при 0:0, естествено избраниците не бяха съдени правилно. После е лесно, с тези играчи и при грешки на съдията в твоя полза как да е. Реал пък се скъсаха да пропускат наистина, но и Валенсия имаха немалко добри ситуации и направиха невъзможното да не вкарат. В тези ситуации броя и много добри атаки, при които последния пас беше под всякаква критика. Сякаш Валенсия не искаше да вкара гола. Играеха за 0:0. Червеният картон беше пък такава глупост, поредната простотия в полза на Моуриньо.
Определено Реал беше по - добрият отбор, но въпреки всичко не беше сигурно, че ще победи. Човек повече вече стана друго. Единият нападател излезе, съвсем се затвориха гостите от Валенсия, подаванията им станаха толкова еднообразни, предсказуеми.
Не знам, за мен този мач си беше равен. Просто мадридчани бяха толкова потиснати от загубата с 0:5, че нямаха идея как да уцелят вратата.
То това 0:5 не, че щеше да стане ако не беше реферската намеса при 2:0 за Барса и третият гол на Вийя от засада. Но и двата отбора прекалено много ги бутат, създава се някакъв фалшив ореол, че са богоизбрани, че са най - добрите испанските отбори, а не са нищо особено. В понеделник Реал ме изненада с поведението си, че не протестира при третия гол, бяха страшно апатични. Че дори при дузпата срещу манекена, настина имаше такава, общо взето пак нямаше вопли.
Всъщност ще завърша с това, че единственият мач този сезон, в който Реал Мадрид бяха ощетени, в който съдията свиреше в само една посока искам да кажа, беше този в понеделник. В другите нямат право изобщо да се оплакват.
Само "Реал" Сарагоса!


Тука как се посмях, стискам ти ръката. Я кажи знаеш ли защо наказаха Кике Санчес Флорес? Ъ?! Ще ти кажа - за почтиввъвсекикръгощетяване на Атлети. Не заради загубата от Еспаньол, а заради това. Напиши в Гугъл "Атлетико Мадрид, съдии, ощетяване" и почети малко. Искаш да кажеш, че слабите испански съдии са такива само в мачовете на Реал и Барселона, а във всички останали срещи без тяхно участие свирят на супервисоко ниво и без фрапантни грешки, така ли? В това ли се опитваш да ни убедиш?
Фактът, че медиите отразяват по-обстойно големите отбори, респективно и обратното, не означава, че само в техните мачове реферите бъркат! ;)

Обаче с това: "Всъщност ще завърша с това, че единственият мач този сезон, в който Реал Мадрид бяха ощетени, в който съдията свиреше в само една посока искам да кажа, беше този в понеделник", направо изби рибата, братче! Той, реферът, от съжаление не намали състава на балета. Карвальо съвсем спокойно получаваше червен, когато спря топката с ръка, а Педро беше набрал преднина и излизаше сам срещу Касияс. Но го пожали, оня - който според Моу, беше много удобен за каталунците.
И дано да не станеш никога рефер, че да свириш такива дузпи - олдтрафордки. Всъщност стани страничен и виж такава засада от порядъка на 7-9 стръка трева! ;)

Не знам какво ви дразни мнението на един неутрален към двата тима привърженик. Нито едните, нито другите харесвам. Не ги мразя, просто не са ми симпатични, но си изказвам мнението. Барселона, дето се правят на много важни, а всички помним как съдийски спечелиха последните си две КЕШ за разлика от Реал, който ги взе на терена, що искаха отлагане на мача с Осасуна. От такъв чеп? Защото балерината Меси и другите щели да се контузят ли? Може и така да е, но само вдигат парлами и толкова. В момента от двата отбора предпочитам Барселона заради Моуриньо. Истината боли, барселонци. Истината боли.


Aбе ей, Осасуна нарочно отказаха отменянето на мача, надявайки се Барса да закъснеят или да са уморени от пътуването,за да може да имат поне 1% шанс да измъкнат точка или да им присъдят служебна победа с 3:0, ако Барса не стигнат навреме за мача!!! И каква балерина МЕси бълнуваш?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? "Балерината" набута на тея селяни две парчета, нали?!
Изображение
ImageImageImage
KРАЛ КАРЛЕС :!:


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 9 госта