Хетафе - РЕАЛ МАДРИД, 03 януари (понеделник) 23 часа

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Хетафе - РЕАЛ МАДРИД, 03 януари (понеделник) 23 часа

Мнениеот megan fox » 04 яну 2011 00:59

Отново честита победа. Определено Реал не играха най-добрият си футбол, но с оглед "класата" на съперника нормално е.

Бтв не че нещо, ама в Примера ви стана традиция във всеки мач да получавате червен картон?! Това кой пореден мач с червен картон ви е? Броя само мачовете в Примера.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Хетафе - РЕАЛ МАДРИД, 03 януари (понеделник) 23 часа

Мнениеот RENAULT » 04 яну 2011 00:59

Като цяло най-хубавото беше,че Кака се завърна.Честита победи,важни са трите точки ;) ;)
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

nikiwm
Мнения: 562
Регистриран на: 15 юли 2009 17:37
Контакти:

Re: Хетафе - РЕАЛ МАДРИД, 03 януари (понеделник) 23 часа

Мнениеот nikiwm » 04 яну 2011 01:01

Аз се съмнявах Frankie ;) Хетафе е отбор, който трудно се отказва, особено когато играе домакински мачове :idea: Ако не беше вратарчето да подари топката при 3тия гол за Реал, можеше и по друг начин да се развият нещата.

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Хетафе - РЕАЛ МАДРИД, 03 януари (понеделник) 23 часа

Мнениеот UNBEATABLE » 04 яну 2011 01:01

Честита победа мадридисти, няма кой знае, какво за коментиране... Кака се завърна, аз лично му ръкоплясках дори и пред телевизора :roll:

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Хетафе - РЕАЛ МАДРИД, 03 януари (понеделник) 23 часа

Мнениеот UNBEATABLE » 04 яну 2011 01:02

Frankie Lampard написа:Някой съмнявал ли се е изобщо ? Аз мога да ви кажа какво ще стане до края на сезона :)

Ами, като гледах как играят Хетафе, и как Реал аз се съмнявах... очилата ти пречат да видиш това. Аз съм сигурен, че отвътре и ти си се осъмнил, но го криеш. :)

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Хетафе - РЕАЛ МАДРИД, 03 януари (понеделник) 23 часа

Мнениеот Madridist » 04 яну 2011 01:09

Мачът беше интересен като напрежение и драма,но чисто като футболни достойнства, определено не беше най-силния за Реал Мадрид. Хетафе играха добре през първите 45 минути,мотивирани и с желание за победа,но изразходваха доста физически сили и второто им свърши въздуха. След червения картон на Арбелоа, направиха някакъв натиск,който доведе единствено до почетно попадение(дошло след безумна грешка на Марсело). За Реал Мадрид искам да отлича Йозил, Роналдо и Ди Мария.Именно те направиха разликата в днешния мач. Ди Мария не ми хареса обаче с тези негови циркаджийски симулации накрая. Серхио Рамос ми допадна само във фаза защита,докато напред от десет центрирания направи девет грешни паса. Ласана Диара направи най-слабия си мач за Реал Мадрид от началото на сезона, а Бензема играта му е "тука има,тука нема"-единият мач играе добре и вкарва три гола, другият е като конникът без глава. Все пак, добре започнахме новата година,с победа на един негостопримен стадион и над отбор с пет поредни успеха(до днес) в Примера. Честита победа на всички. ;)

Hala Madrid Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Хетафе - РЕАЛ МАДРИД, 03 януари (понеделник) 23 часа

Мнениеот Madridist » 04 яну 2011 01:14

megan fox написа:
Бтв не че нещо, ама в Примера ви стана традиция във всеки мач да получавате червен картон?! Това кой пореден мач с червен картон ви е? Броя само мачовете в Примера.


Дам и аз това си го помислих за червените картони. Мисля,че трябва да се обърне внимание на това от Моуриньо. Една част от вдигнатите картони бяха доста пресилени(мачът със Севиля е най-точният пример). Също така,голяма част от тях не са за някакви груби фалове, а по-скоро за тактически нарушения(задържане за фланелката) или за игра с ръка и т.н. Днес, примерно,според статистиката, Хетафе са извършили повече нарушения от Реал Мадрид,но картоните-жълти и червени бяха повече за нас 8-)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Хетафе - РЕАЛ МАДРИД, 03 януари (понеделник) 23 часа

Мнениеот Frankie Lampard » 04 яну 2011 01:16

Не съм се усъмнил ни най-малко.Сезонът ще се развие,така че титлата да се реши в ''Ел класико'',като Барселона ще има леко предимство,все пак спечелиха първия мач.Ако Реал спечели ''Ел класико'' ще е шампион,равен или загуба означава титла за Барса,повече от ясно е.Ако има издънки на двата отбора то те ще са една след друга.Примерно Реал завършва Х и в същия кръг или следващият и Барса ще се издъни.Айде да видим дали ще позная ;) Също така съм сигурен,че Реал няма да загуби класикото ;)
Последна промяна от Frankie Lampard на 04 яну 2011 01:18, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Хетафе - РЕАЛ МАДРИД, 03 януари (понеделник) 23 часа

Мнениеот RENAULT » 04 яну 2011 01:18

Frankie Lampard написа:Не съм се усъмнил ни най-малко.Сезонът ще се развие,така че титлата да се реши в ''Ел класико'',като Барселона ще има леко предимство,все пак спечелиха първия мач.Ако Реал спечели ''Ел класико'' ще е шампион,равен или загуба означава титлата за Барса,повече от ясно е.Ако има издънки на двата отбора то те ще са една след друга.Примерно Реал завършва Х и в същия кръг или следващият и Барса ще се издъни.Айде да видим дали ще позная ;) Също така съм сигурен,че Реал няма да загуби класикото ;)

Ако се случи това ще имаш биричка от мен ;) ;)
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта