Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 50036
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 яну 2011 10:54

Много ясно, че така ще говори Валдано !
Няма да тръгне да разправя за проблеми в разгара на сезона ...
Въпроса е, че търканията и разминаванията си ги има !
Не е нужно човек да е от кунхята на клуба за да го види това ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот Madridist » 21 яну 2011 13:17

Изключително интересно интервю на Моуриньо след снощния мач срещу Атлетико Мадрид:

Наставникът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо направи любопитно изказване, касаещо бъдещето му на "Сантиаго Бенабеу", след като снощи неговият тим спечели отново столичното дерби с Атлетико Мадрид от четвъртфиналите на Купата на Испания. Португалският специалист заяви, че единственият сигурен факт е, че остава в Реал до края на сезона, а след това нищо не се знае. По този начин Моу само засили слуховете, че иска да напусне през лятото заради неразбирателството му с "белите" шефове.

"В света е пълно с всевъзможни слухове и някои от тях са истина. Що се отнася до тези, свързани с моята оставка, то мога да кажа, че съм в Реал Мадрид до края на сезона, след това ще видим. Договорите не са най-важното нещо във футбола. Ако всички страни са щастливи след края на сезона, те остават заедно и след това. В противен случай - не", коментира Моуриньо.

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот sl321 » 21 яну 2011 13:51

А бе ясно е че нещата не са както трябва.Начина по който е съставена йерархията в клуба пречи за по ефективно функциониране и добри резулти.В момента, според мен, Мауриньо се опитва да вземе повече власт ( което одобравям) чрез натиск че може да напусне.И след като знае че феновете на Реал го подкрепят,ясно си дава сметка че може да окаже такъв натиск.Този,Валдано аз не мога да го понасям и не знам всъщност каква функция изпълнява.
Не знам колко трябва да са тъпи шефовете на Реал за да не оставят Мауриньо да кара влака.Перес може да прави бизнес,да строи сгради.Валдано не знам какво може,но знам че Мауриньо може да прави шампионски отбори.
Надявах се, незавсимо от резултатите този сезон,Мауриньо да остане поне за още една година.Но като гледам това едва ли ще стане.Жалко!
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот Madridist » 21 яну 2011 14:31

sl321 абсолютно точно. Аз съм го казвал неведнъж във форума- Флорентино Перес има огромен принос в изчиствнето на дълговете на клуба и превръщането на Реал Мадрид в най-богатото спортно дружество на планетата,но по отношение на спортно-техническата част,сеньор Перес е много далеч от истината. Той е бизнесмен, не е играл футбол никога и това донякъде може да послужи като негово оправдание. И затова е необходимо да изгради един екип от футболни специалисти около него,които да му помагат. Но за жалост,Перес много често назначава изключително неправилни хора- сигурно помниш предишният спортен-директор Миятович какви глупости вършеше, а сегашният генерален-директор Валдано е просто най-голямата му грешка . Това,което съм забелязъл е,че постът генерален-директор в Реал Мадрид се явява нещо като дясната ръка на президента(или с две думи вицепрезидент на клуба). Всички останали шефове-спортен диркетор, финансов диркетор, търговски директор и т.н. са подчинени на Валдано. За мен лично,това е един изключително слаб ръководител,за него бих казъл,че много говори и нищо не прави. Още първата седмица на декември започна да разправя,че Реал Мадрид търси усилено нападател . След една седмица на Моуриньо му се казва,че ще се оправя с наличните футболисти. За каква сигурност и стабилност,може да говорим в случая,след като най-важните ръковдни кадри всяка седмица си сменят на 180 градуса позицията. И не мога да разбера,какъв е този инат да се отпуснат 10-15 милиона евро за нов футболист или да се вземе някой под наем за 6 месеца докато се възстанови Игуаин . Говорим в случая не за липса на пари, а чисто и просто за инат.
Перес и Валдано,много ясно трябва да разберат,че ако Моуриньо си тръгне лятото,това ще бъде началото на края за тях по отношение бъдещето им в Реал Мадрид(не трябва да забравят,че и двамата са служители с делегирани права от Управителния съвет,а не собственици и клубът не е техен). Аз лично не си спомням след Дел Боске, да сме имали треньор който да е получавал подкрепа от абсолютно всички фенове на тима. При Капело, Шустер, Рамос и Пелегрини имаше доста противоречиви мнения - едни ги харесваха,други не толкова, но Моуриньо получава абсолютна подкрепа от всички фенове на Реал Мадрид. Показателно е,че още предстоящия кръг ще има плакати и бурни протести срещу Валдано на "Бернабеу". Дано обаче, бурята бързо отмине,защото от цялата работа,най-много ще страда Реал Мадрид,а в следващия месец имаме изключително важни мачове(полуфинал за Купата, мачове с Лион и т.н.) 8-)

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот bojkyy » 21 яну 2011 14:46

Валдано каза в едно интервю, че се работи по привличането на нов нападател. И, че се надява до края на седмицата всичко да приключи

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19123
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот TodorT » 21 яну 2011 15:13

Madridist написа:[offtopic]sl321 абсолютно точно. Аз съм го казвал неведнъж във форума- Флорентино Перес има огромен принос в изчиствнето на дълговете на клуба и превръщането на Реал Мадрид в най-богатото спортно дружество на планетата,но по отношение на спортно-техническата част,сеньор Перес е много далеч от истината. Той е бизнесмен, не е играл футбол никога и това донякъде може да послужи като негово оправдание. И затова е необходимо да изгради един екип от футболни специалисти около него,които да му помагат. Но за жалост,Перес много често назначава изключително неправилни хора- сигурно помниш предишният спортен-директор Миятович какви глупости вършеше, а сегашният генерален-директор Валдано е просто най-голямата му грешка . Това,което съм забелязъл е,че постът генерален-директор в Реал Мадрид се явява нещо като дясната ръка на президента(или с две думи вицепрезидент на клуба). Всички останали шефове-спортен диркетор, финансов диркетор, търговски директор и т.н. са подчинени на Валдано. За мен лично,това е един изключително слаб ръководител,за него бих казъл,че много говори и нищо не прави. Още първата седмица на декември започна да разправя,че Реал Мадрид търси усилено нападател . След една седмица на Моуриньо му се казва,че ще се оправя с наличните футболисти. За каква сигурност и стабилност,може да говорим в случая,след като най-важните ръковдни кадри всяка седмица си сменят на 180 градуса позицията. И не мога да разбера,какъв е този инат да се отпуснат 10-15 милиона евро за нов футболист или да се вземе някой под наем за 6 месеца докато се възстанови Игуаин . Говорим в случая не за липса на пари, а чисто и просто за инат.
Перес и Валдано,много ясно трябва да разберат,че ако Моуриньо си тръгне лятото,това ще бъде началото на края за тях по отношение бъдещето им в Реал Мадрид(не трябва да забравят,че и двамата са служители с делегирани права от Управителния съвет,а не собственици и клубът не е техен). Аз лично не си спомням след Дел Боске, да сме имали треньор който да е получавал подкрепа от абсолютно всички фенове на тима. При Капело, Шустер, Рамос и Пелегрини имаше доста противоречиви мнения - едни ги харесваха,други не толкова, но Моуриньо получава абсолютна подкрепа от всички фенове на Реал Мадрид. Показателно е,че още предстоящия кръг ще има плакати и бурни протести срещу Валдано на "Бернабеу". Дано обаче, бурята бурзо отмине,защото от цялата работа,най-много ще страда Реал Мадрид,а в следващия месец имаме изключително важни мачове(полуфинал за Купата, мачове с Лион и т.н.) 8-)[/offtopic]

Mного правилно! :idea:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот MORSKI » 21 яну 2011 16:02

за съжаление днес си го мислих и най=-вероятно е истина да не говоря, че щом ас го пишат е поне на 80% истина...
Лошо Седларов, лошо....
Ами така е като няма нападател той да не е глупав Жозе...
Зидан на мястото на Валдано и работата заспива...

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

!

Мнениеот durex » 21 яну 2011 18:50

Ако желанията на Моуриньо не се изпълнят,то той ще си замине лятото ;) Не го ли оставят да работи на спокойствие - също! В Интер така беше,човека каза искам този ,този и този и ме оставете да си върша работата на спокойстие и така и стана! Взехме Ето о ,Лусио, Милито,Мота и Снайдер и никой не го притесняваше,дори при първия му сезон в който спечели само шампионата на Италия,но така жадуваната ШЛ отново се изплъзна на 1/8 финала,но следващата година всичко си дойде на мястото! Но само при условията на Моу не и преди това!

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот Madridist » 21 яну 2011 20:56

durex а ти какво мислиш по отношение на тезата,че Моуриньо ако си тръгне лятото от Реал Мадрид ще се върне отново в Интер. Възможно ли е :roll: В смисъл, че с Леонардо поне за сега Интер се справя добре и излиза от дупката в която беше поставен от Бенитес. Мислиш ли,че Моуриньо още лятото може да се върне на "Сан Сиро" :roll:

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Моуриньо напуска Реал Мадрид през лятото ?

Мнениеот durex » 21 яну 2011 23:19

Честно казано не, по простата причина,че с нас няма какво повече да спечели...може би след време да,но сега е просто абсурд да се твърди,че ще ни поеме..някой беше споменал Манчестър Сити..там е напълно възможно,защото ще има солидна сума за трансфери които си пожелае и другия + е никой няма да му се бърка в работата.Но първо Моу ще си свърши работата в Мадрид и чак тогава ще се махне,освен ако не го изгонят ;) Така че Моу няма да си тръгне току така от Мадрид без да си е довършил нацяло работата ;)


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта