Реал дава Кака за Майкон

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

fakaliev
Мнения: 36
Регистриран на: 30 май 2010 19:07
Skype: fakaliev8861
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот fakaliev » 15 сеп 2010 20:14

Естествено че ще изрита след като вече не е с нужната форма и постоянство което изисква идеята Реал Мадрид.А чия е заслугата за титлатае спорен въпрос факт е чее заслужена и Кака е бел част оттази група още в крехка футболна възраст.Все неща така далечни на онези именити комични герои за местна консумация на които симпатизираш

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот Frankie Lampard » 15 сеп 2010 20:19

fakaliev написа:Естествено че ще изрита след като вече не е с нужната форма и постоянство което изисква идеята Реал Мадрид.А чия е заслугата за титлатае спорен въпрос факт е чее заслужена и Кака е бел част оттази група още в крехка футболна възраст.Все неща така далечни на онези именити комични герои за местна консумация на които симпатизираш


Да отбора ми няма титлите на Реал,Милан,Барса,Манчестьр,Ливьрпул,Арсенал,но аз не сьм фен заради броя на титлите на отбора както е при теб,но това как да го разбереш след като не обичаш истински отбора си :lol: :lol: :lol:

fakaliev
Мнения: 36
Регистриран на: 30 май 2010 19:07
Skype: fakaliev8861
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот fakaliev » 15 сеп 2010 20:25

Frankie Lampard написа:
fakaliev написа:Естествено че ще изрита след като вече не е с нужната форма и постоянство което изисква идеята Реал Мадрид.А чия е заслугата за титлатае спорен въпрос факт е чее заслужена и Кака е бел част оттази група още в крехка футболна възраст.Все неща така далечни на онези именити комични герои за местна консумация на които симпатизираш


Да отбора ми няма титлите на Реал,Милан,Барса,Манчестьр,Ливьрпул,Арсенал,но аз не сьм фен заради броя на титлите на отбора както е при теб,но това как да го разбереш след като не обичаш истински отбора си :lol: :lol: :lol:

Думата която търсиш е мазохизъм.Но все пак всички отбори трябва да имат фенове (дори изкуствените) за да можем когато им гостуваме да погледат и те качествен футболл Пропусна да кажеш и че отборът ти няма класа история самочуствие но откъде да се сетиш никога не сте идвали на Бернабеу

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот Frankie Lampard » 15 сеп 2010 20:40

fakaliev написа:
Frankie Lampard написа:
fakaliev написа:Естествено че ще изрита след като вече не е с нужната форма и постоянство което изисква идеята Реал Мадрид.А чия е заслугата за титлатае спорен въпрос факт е чее заслужена и Кака е бел част оттази група още в крехка футболна възраст.Все неща така далечни на онези именити комични герои за местна консумация на които симпатизираш


Да отбора ми няма титлите на Реал,Милан,Барса,Манчестьр,Ливьрпул,Арсенал,но аз не сьм фен заради броя на титлите на отбора както е при теб,но това как да го разбереш след като не обичаш истински отбора си :lol: :lol: :lol:

Думата която търсиш е мазохизъм.Но все пак всички отбори трябва да имат фенове (дори изкуствените) за да можем когато им гостуваме да погледат и те качествен футболл Пропусна да кажеш и че отборът ти няма класа история самочуствие но откъде да се сетиш никога не сте идвали на Бернабеу


Я ми дай дефиниця за отбор с история,a и през 1971 на финала за КНК Челси-Реал Мадрид 2:1.Още ли мислиш,че нямаме история ? Каква е вашата история ??? Най-големите ви успехи са по-времето на фашизма и са благодарение на Генерал Франко.300 милиона за селекция и падате от Лион и пак сте с калъфки на всякаде,падате с 0:4 от 3-то дивизионен отбор. :lol: :lol: :lol:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот MORSKI » 15 сеп 2010 20:57

Frankie Lampard написа:Я ми дай дефиниця за отбор с история,a и през 1971 на финала за КНК Челси-Реал Мадрид 2:1.Още ли мислиш,че нямаме история ? Каква е вашата история ??? Най-големите ви успехи са по-времето на фашизма и са благодарение на Генерал Франко.300 милиона за селекция и падате от Лион и пак сте с калъфки на всякаде,падате с 0:4 от 3-то дивизионен отбор. :lol: :lol: :lol:


Момче , видно е, че тази игра ти е непонятна, ама защо се излагаш?Какви били успехите ни ли ? 6 КЕШ!
В последните 20 години сме отбора с най-много спечелени ШЛ - 3! Имаме 2 суперкупи и междуконтинентална купа... Иозбщо къде се сравсняваш с нас????
От фашизма ни били- ти да не си 96, 97 набор?
То за фен на Челси се препдолага, че си такъв де, ама все пак да питам...

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот Frankie Lampard » 15 сеп 2010 21:04

MORSKI написа:
Frankie Lampard написа:Я ми дай дефиниця за отбор с история,a и през 1971 на финала за КНК Челси-Реал Мадрид 2:1.Още ли мислиш,че нямаме история ? Каква е вашата история ??? Най-големите ви успехи са по-времето на фашизма и са благодарение на Генерал Франко.300 милиона за селекция и падате от Лион и пак сте с калъфки на всякаде,падате с 0:4 от 3-то дивизионен отбор. :lol: :lol: :lol:


Момче , видно е, че тази игра ти е непонятна, ама защо се излагаш?Какви били успехите ни ли ? 6 КЕШ!
В последните 20 години сме отбора с най-много спечелени ШЛ - 3! Имаме 2 суперкупи и междуконтинентална купа... Иозбщо къде се сравсняваш с нас????
От фашизма ни били- ти да не си 96, 97 набор?
То за фен на Челси се препдолага, че си такъв де, ама все пак да питам...


Ами не,но може ти да си кой знае.То повечето фенове на Реал Мадрид са фенове защото отбора има много титли,В другата тема написах,че смятам,че Реал ще падне и веднага ми наскачаха-представи си те на колко са години.Смятат,че щом сте Реал Мадрид никога не падате.Както и да е аз ще си гледам мача ти си кисни тука и се чуди как да трупаш мнения ''Морския''

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот MORSKI » 15 сеп 2010 21:23

Не, не съм.... И това за тилтите откъде ти го измъдри главата? :shock: То повечето фенове на Челси казах кои са и защо са станали такива... Преди Абрамович този отбор почти никой не го броеше за жив.... Стана мноог актулано да си от Челси и Манчестър в последно време май! А за Реал- да си фен на този отбор е чест и в същото време е ужас! И не ми ги говори тези за тилтите, този отбор в последните години има само резили в ШЛ и купата на Испания, но верните фенове си остават такива! Ето това ни различава от феновете еднодневки, които днес са за Челси, утре стават от Манчестър, вдругиден от Барса и т.н!
Мен, не ме мисли, мненията ми също... Ти също гледам, че киснеш само в нашия форум и трупаш мнение, след мнение! А за мача, до него има още 20 минути!
Последна промяна от MORSKI на 15 сеп 2010 21:24, променено общо 1 път.

fakaliev
Мнения: 36
Регистриран на: 30 май 2010 19:07
Skype: fakaliev8861
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот fakaliev » 15 сеп 2010 21:24

един от наи- големите успехи на Реал е през 2002 когото спечелиха Кеш .2 години преди това отново мисля че имаха титла някаква важна бешее.. а да КЕШ(толкова са много че може ли да ги помни човек)И така години назад титли(не толкова престижни като FAcup) успехи и неуспехи велики мачове срещу велики съперници (без челси)Над 40% от най великите футболисти са играли в Реал Огромно маса от фенове през годините .Отбор инстуция с капацитета на средно голяма държава. През това време челси се борил с Уест Хем за титлата трети най-добър лондонски отбор и за класиране в интертото със Съндърланд.Реал продължава да е притегателна сила за наи класните футболисти дори след 6 1/8 финала а челси за надценени скъпоструващи играчи(примерно франк лампард)това означава история продължили дълго в годините успехи ане еднократна случка някякъде през 197...и коя .Няма лошо магаретата да се мерят с конете не че ще успеят но поне конете се забавляват Успех на магарешката купа срещу Портсмут (аа вие е взехте) ето още една титла('честито вече можете да напълните един не голям шкаф) след 197.... честно и коя беше .Така отавна е била и само една може ли човекда е запомни.Радвам се че челси ги има за да покзва на всички колко е велик Реал Мадрид

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот Madridist » 16 сеп 2010 01:19

Frankie Lampard написа:
Ами не,но може ти да си кой знае.То повечето фенове на Реал Мадрид са фенове защото отбора има много титли,В другата тема написах,че смятам,че Реал ще падне и веднага ми наскачаха-представи си те на колко са години.Смятат,че щом сте Реал Мадрид никога не падате.Както и да е аз ще си гледам мача ти си кисни тука и се чуди как да трупаш мнения ''Морския''


Повечето хора са фенове на Реал Мадрид защото този клуб е символ на класата, величието и красотата във футбола. Титлите са резултат и следствие. В Реал Мадрид, всичко винаги е подчинено само и единствено на победата,дошла след красива игра . Това е философията на отбора проповядвана от създаването на клуба, благодарение на която е спечелил милиони фенове по света. Гледам, че нашия форум ти е много по-интересен, от този на любимия Челси, но ти давам едно кратко и ясно жокерче - във форумът на Реал Мадрид, за хората тук, най-великия клуб на света е Реал Мадрид и завинаги ще си остане той, във форумът на Барселона си е Барса и т.н.
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот Madridist » 16 сеп 2010 01:41

Frankie Lampard написа:Я ми дай дефиниця за отбор с история,a и през 1971 на финала за КНК Челси-Реал Мадрид 2:1.Още ли мислиш,че нямаме история ? Каква е вашата история ??? Най-големите ви успехи са по-времето на фашизма и са благодарение на Генерал Франко.300 милиона за селекция и падате от Лион и пак сте с калъфки на всякаде,падате с 0:4 от 3-то дивизионен отбор. :lol: :lol: :lol:


Човече, вместо само да ровиш като кокошка в нашия форум, вземи прочети малко история. Реал Мадрид е спечелил по времето на Франко- 14 титли,а след него- 17 титли за приблизително еднакъв период(около 30 години). Тоест, след управлението на Франко сме спечелили повече титли :roll: . А би ли ми обяснил, как е помогнал за успехите в Европа, "фашистът" Франко. Армията ли е пращал, страни ли е окупирал, ядрено оръжие ли е хвърлял :lol: :lol: :lol: Реал Мадрид тогава е бил абсолютен доминант и хегемон, и се легитимира като първия голям европейски клуб. И ти страшно много си противоречиш, хем според теб за истинските фенове най-важно не трябва да са титлите, а в същото време говориш и обиждаш за калъфки Изображение Пак ти казвам, колкото и да пишеш някакви неща за фашизъм,трансфери, победи,загуби и т.н. за хората тук, Реал Мадрид си е, и винаги ще си бъде, най-великия клуб, с най-великата история . Всеки човек си има някакви лични предпочитания, за теб, най-добрия отбор е Челси, за мен е Реал Мадрид, всеки си хваща неговата пътека и да си върви по нея. Изображение


[offtopic]И фашизъм е имало само в Италия. Самата дума е италианска "фашо" - означава сноп пръчки. В Испания е имало фалангизъм, който има някои прилики с фашизма, но като цяло разликите са много повече, и затова, според много съвременни автори, фалангизмът, не влиза в категорията на тоталитарните режими(комунизъм, националсоциализъм, фашизъм), а по-скоро е един авторитарен режим.[/offtopic]
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта