Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 27 май 2021 18:55

„Ръководството на Реал Мардид съобщава, че Зинедин Зидан взе решение да сложи край на настоящия си период като треньор на нашия клуб. Сега е моментът да уважим решението му и да покажем нашата признателност за неговия професионализъм, отдаденост и страст през всичките тези години. Зидан е една от големите легенди на Реал Мадрид и е много повече от треньор и играч на нашия клуб. Той знае, че е в основата на Реал и че Реал Мадрид винаги ще бъде негов дом”, написаха от „Сантяго Бернабеу”.

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11126
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Furious_Monk » 29 май 2021 21:23

Мъжът трябва да признае собствената си безпомощност в определена ситуация... Евала на Зидан, че поставя успеха на клуба пред егото си...
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 29 май 2021 21:29

Чудех се дали да я заключа и преместя в Архива или да я оставя отворена и тук в раздела, въпреки че с течение на времето ако няма мнения в темата ще мине назад.

Кажете какво е вашето мнение?

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11126
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Furious_Monk » 29 май 2021 21:38

Остави темата, брат... голям е като личност, може и би и способен да води още един успешен Реал, при определени условия...

Зидан е човек, който изключително рядко може да срещнеш в живота...



;[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Zkk-gXjo2KM[/youtube]
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Real » 30 май 2021 19:01

paceto написа:Чудех се дали да я заключа и преместя в Архива или да я оставя отворена и тук в раздела, въпреки че с течение на времето ако няма мнения в темата ще мине назад.

Кажете какво е вашето мнение?

Истинска Легенда! Няма значение, дали в момента е на щат в клуба или си подрязва розите на двора - за него винаги ще има какво да се каже.
(...не искам да звуча мрачно, ама с оглед на треньорите, които се задават през следващите години - мисля, че все по-често ще си спомняне Зизу. С добро.)

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот paceto » 30 май 2021 19:02

Аз го казах това съвсем наскоро, че ще го търсите Зидан. :)

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот Real » 30 май 2021 19:10

paceto написа:Аз го казах това съвсем наскоро, че ще го търсите Зидан. :)

Аз пък никога не съм го оспорвал. :lol:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33292
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот 1914.1902 » 31 май 2021 09:15

ОТВОРЕНО ПИСМО НА ЗИДАН ДО ФЕНОВЕТЕ

"Скъпи фенове на Реал,

Изминаха повече от 20 години от първия ден, когато пристигнах в Мадрид и облякох белия екип, и вие ми показахте любовта си. Винаги съм чувствал, че има нещо специално между нас. Имах огромната чест да бъда играч и треньор на най-великия клуб някога, но преди всичко съм просто още един фен на Реал Мадрид. Поради всички тези причини исках да напиша това писмо, за да се сбогувам с вас и да обясня решението си да напусна треньорския пост.

Когато през март 2019 г. приех предложението да се върна в Реал Мадрид след осеммесечна пауза го направих, защото президентът Флорентино Перес ме помоли, но и защото всички вие всеки ден ме молехте да го направя. Когато срещах някои от вас на улицата, чувствах подкрепата и желанието Ви да ме видите отново с отбора. Споделям ценностите на Реал Мадрид, а този клуб принадлежи на своите членове, феновете си и на целия свят. Опитах се да следвам тези ценности във всичко, което съм направил и се опитах да бъда пример. Да бъда в Мадрид в продължение на 20 години е най-красивото нещо, което се случило в живота ми и знам, че дължа това изцяло на факта, че Флорентино Перес ме подкрепи през 2001 г. Той се бори да ме привлече, да ме доведе тук, когато някои хора бяха против. Винаги ще съм благодарен на президента за това. Винаги.

Сега реших да напусна и искам да обясня причините. Тръгвам си, но не бягам, не ми е омръзнало да тренирам. През май 2018 г. напуснах, защото след две години и половина, с толкова много победи и толкова много трофеи, чувствах, че отборът се нуждае от нов подход, за да остане на най-високо ниво. В момента нещата са различни. Напускам, защото чувствам, че клубът вече няма вярата в мен, от която се нуждая, нито подкрепата за изграждане на нещо в средносрочен или дългосрочен план. Разбирам футбола и знам изискванията на клуб като Реал Мадрид. Знам, че когато не спечелите, трябва да си тръгнете. Но с това беше забравено нещо много важно. Всичко, което градих ежедневно беше забравено, това, което внесох в отношенията си с играчите, със 150-те души, които работят с и около отбора. Аз съм роден победител и бях тук, за да печеля трофеи, но още по-важно от това са хората, техните чувства, самият живот и имам усещането, че тези неща не бяха взети предвид. Нямаше разбиране за тези неща, които също поддържат динамиката на един страхотен клуб. До известна степен дори ме укориха за това.

Искам да има уважение към това, което сме постигнали заедно. Бих искал връзката ми с клуба и президента през последните няколко месеца да е малко по-различна от тази на другите треньори. Не исках привилегии, само малко повече спомени. В наши дни животът на треньор в голям клуб е два сезона или малко повече. За да продължи по-дълго човешките взаимоотношения са от съществено значение, те са по-важни от парите, по-важни от славата, по-важни от всичко. Те трябва да се възпитават. Ето защо ме нарани толкова много, когато прочетох в пресата след загуба, че ще да бъда уволнен, ако не спечеля следващата среща. Нараняваше мен и целия екип, тъй като тези умишлено изтекли съобщения в медиите повлияха негативно на отбора, създадоха съмнения и недоразумения. За щастие имах тези невероятни момчета, които бяха до смърт до мен. Когато нещата се объркаха, те ме спасяваха с великолепни победи. Защото те вярваха в мен и знаеха, че аз вярвам в тях. Разбира се, не съм най-добрият треньор в света, но мога да дам на всички, независимо дали е играч, член на треньорския щаб или някой служител, силата и увереността, от които се нуждаят в работата си. Знам отлично от какво се нуждае един отбор. През тези 20 години в Мадрид научих, че вие феновете, искате да победи, но преди всичко искате да дадем всичко от себе си: треньора, персонала, служителите и разбира се играчите. И мога да ви уверя, че сме дали 100% от себе си на този клуб.

Бих искал да използвам тази възможност, за да изпратя съобщение до журналистите. Дадох стотици пресконференции и за съжаление говорихме много малко за футбола, въпреки че знам, че обичате футбола, този спорт, който ни събира. Въпреки това и без никакво желание да критикувам или да изнасям лекции, бих искал въпросите да не бяха винаги за противоречия. Можеше да говорим по-често за играта и преди всичко за играчите, които са и винаги ще бъдат най-важните в този спорт. Да не забравяме за футбола, нека се грижим за него.

Скъпи фенове на Реал Мадрид, аз винаги ще бъда един от вас.

Hala Madrid!

Зинедин Зидан"

[As]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5485
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот insaneboy1 » 31 май 2021 13:08

Респект за Зидан, така хубаво ви оплю президента и клуба, че голямо шоу стана. Сега нищо чудно Мбапе, който е фен на Зидан да си остане в ПСЖ. А още по-добре ще е Зидан както каза, че иска да води клуб да отиде в ПСЖ, тъй като се носят слухове за Почетино обратно в Тотнъм. Така вие да вземете новия Артета - Раул. :mrgreen:

За всичкото си прейзване Перес деменцията не е кой знае колко по-добър от бартомеу, поне последните години откакто навърши 90.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9390
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Зинедин Зидан-Зизу - Фен тема

Мнениеот bubka » 31 май 2021 13:32

insaneboy1 написа:Респект за Зидан, така хубаво ви оплю президента и клуба, че голямо шоу стана. Сега нищо чудно Мбапе, който е фен на Зидан да си остане в ПСЖ. А още по-добре ще е Зидан както каза, че иска да води клуб да отиде в ПСЖ, тъй като се носят слухове за Почетино обратно в Тотнъм. Така вие да вземете новия Артета - Раул. :mrgreen:

За всичкото си прейзване Перес деменцията не е кой знае колко по-добър от бартомеу, поне последните години откакто навърши 90.


Пук, хемороидче :mrgreen: .
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта