Реал дава Кака за Майкон

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17781
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот pomiqrat » 14 сеп 2010 13:19

За какво им е на Реал като ще е играл в ШЛ и другата година ще е на 30 и кусур години
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

Потребителски аватар
vrajdebec
Мнения: 228
Регистриран на: 09 авг 2009 11:03
Местоположение: Spion Kop - Anfield
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот vrajdebec » 14 сеп 2010 13:36

На мен ми е по-странно това , че Кака се е ''смъкнал'' на 24млн......! :o

Потребителски аватар
bojkyy
Мнения: 3913
Регистриран на: 31 яну 2009 00:42
Местоположение: Под тепетата
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот bojkyy » 14 сеп 2010 13:51

vrajdebec написа:На мен ми е по-странно това , че Кака се е ''смъкнал'' на 24млн......! :o

Виш само колко игра през миналия сезон, този е аут до коледа. Ще пада и още
[wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/109/2985109G.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот Niksh0 » 14 сеп 2010 13:56

Enravota написа:Кака от феноменален играч, Реал го превърна в развалина...разменна монета за десен бек...

Това, че Реал са превърнали Кака в развалина е пълна глупост! Той просто има малшанса да получава контузии често. А Моуриньо иска Майкон още от началото на лятото, може би е свикнал много с него от престоя му в Интер, но аз лично искам много повече Кака да ис остане и като се възстанови Реал да заформи една прекрасна халфова линия.
ПП: Някой каза, че Кака трябва да отиде в Англия. Един въпрос - Кажи ми един именит бразилски футболист, който да се е застоял в Англия и да му е паснал стила им на игра?
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот Frankie Lampard » 14 сеп 2010 16:12

Niksh0 написа:
Enravota написа:Кака от феноменален играч, Реал го превърна в развалина...разменна монета за десен бек...

Това, че Реал са превърнали Кака в развалина е пълна глупост! Той просто има малшанса да получава контузии често. А Моуриньо иска Майкон още от началото на лятото, може би е свикнал много с него от престоя му в Интер, но аз лично искам много повече Кака да ис остане и като се възстанови Реал да заформи една прекрасна халфова линия.
ПП: Някой каза, че Кака трябва да отиде в Англия. Един въпрос - Кажи ми един именит бразилски футболист, който да се е застоял в Англия и да му е паснал стила им на игра?


Жилберто Силва,Фабио Аурелио,Еурелио Гомес тия се сещам на прима виста има и още доста...

fakaliev
Мнения: 36
Регистриран на: 30 май 2010 19:07
Skype: fakaliev8861
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот fakaliev » 14 сеп 2010 19:33

Frankie Lampard написа:
Niksh0 написа:
Enravota написа:Кака от феноменален играч, Реал го превърна в развалина...разменна монета за десен бек...

Това, че Реал са превърнали Кака в развалина е пълна глупост! Той просто има малшанса да получава контузии често. А Моуриньо иска Майкон още от началото на лятото, може би е свикнал много с него от престоя му в Интер, но аз лично искам много повече Кака да ис остане и като се възстанови Реал да заформи една прекрасна халфова линия.
ПП: Някой каза, че Кака трябва да отиде в Англия. Един въпрос - Кажи ми един именит бразилски футболист, който да се е застоял в Англия и да му е паснал стила им на игра?


Жилберто Силва,Фабио Аурелио,Еурелио Гомес тия се сещам на прима виста има и още доста...
o
Доста именити ама дърводелци

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот MORSKI » 15 сеп 2010 02:10

Гуу написа:Реал Мадрид е уникален клуб, уникален в това, че има невероятната способност да съсипва играчи. Колкото по-бързо Кака се разкара от там, толкова по-добре за него.


Кака юбеше хрончино контузен още преди да дойде тук... И не клуба е виновен, че играчите са алчни и като дойдат в Реал мислят само за пари, а играчоте... Айде спрете се вече феновете на Барса и на другите отбори с глупсотите си по адрес на Реал! Ако един играч е талантлив и не е алчен ще успее.... Примери: Зидан, Фиго, Роналдо(дебелия)... Всички те дойдоха в Реал като звезди и се развиха още повече и останаха звезди, а това че Ван дер Ваарт, Ван Нистелрой, Бекъм и други като дойдоха при нас мислеха за парите и не стана нищо от тях не е наша вина!
Последна промяна от MORSKI на 15 сеп 2010 02:14, променено общо 4 пъти.

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот MORSKI » 15 сеп 2010 02:12

Frankie Lampard написа:
Niksh0 написа:
Enravota написа:Кака от феноменален играч, Реал го превърна в развалина...разменна монета за десен бек...

Това, че Реал са превърнали Кака в развалина е пълна глупост! Той просто има малшанса да получава контузии често. А Моуриньо иска Майкон още от началото на лятото, може би е свикнал много с него от престоя му в Интер, но аз лично искам много повече Кака да ис остане и като се възстанови Реал да заформи една прекрасна халфова линия.
ПП: Някой каза, че Кака трябва да отиде в Англия. Един въпрос - Кажи ми един именит бразилски футболист, който да се е застоял в Англия и да му е паснал стила им на игра?


Жилберто Силва,Фабио Аурелио,Еурелио Гомес тия се сещам на прима виста има и още доста...


Страхотни имена наистина... Тотални зведзди на бразилския футбол :mrgreen:

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот Frankie Lampard » 15 сеп 2010 11:17

Жилберто Силва,Фабио Аурелио,Еурелио Гомес тия се сещам на прима виста има и още доста...[/quote]

Страхотни имена наистина... Тотални зведзди на бразилския футбол :mrgreen:[/quote]

Е ти какво искаш,все пак са Бразилски национали,явно за теб именит футболист е тоя който се снима по списанията и участва в рекламките на Найк и Адидас :roll: :roll: ,Кажи ми Жилберто Силва не е ли именит.10 години някаде е национал на Бразилия,Стана Световен Шампион през 2002-а има почти 100 участия за Бразилския национален отбор,участва в непобедимия сезон на Арсенал,игра финал в ШЛ,това ако не е именит футболист то кой е ?

fakaliev
Мнения: 36
Регистриран на: 30 май 2010 19:07
Skype: fakaliev8861
Контакти:

Re: Реал дава Кака за Майкон

Мнениеот fakaliev » 15 сеп 2010 13:06

Жилберто Силва можеш да си го сложиш до ботушари като Франк Лампард които цяла караиера са разчитали на колектива в който играят но в никакав случай не са изпъквали с нещо определено .Да му споменеш само името във форум за Кака предизвиква единствено смях


Върни се в “Реал Мадрид”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта