Ще успеем ли да се спасим??

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
pas
Мнения: 859
Регистриран на: 02 яну 2009 14:52
Контакти:

Re: Ще успеем ли да се спасим??

Мнениеот pas » 18 юли 2013 18:18

♥Nike♥ написа:Новия ви треньор ми е вуйчо :)


Недей, че ще го кръстим "вуйчо" и така ще си остане :)

Иначе, дано се справи добре! При нас треньорите са на почит и никой не се е оплакал от отношението на публиката.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Ще успеем ли да се спасим??

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 18 юли 2013 18:30

Ако общината ви помогне - имате шанс, ако не - футбол се прави с пари... ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: Ще успеем ли да се спасим??

Мнениеот angelofdeath » 18 юли 2013 18:34

При новата система на първенството ще е доста трудно. Въпроса е, ще се намерят ли пари за издръжката на отбора? Ще приеме ли БФС стадиона в Несебър за А група? Изобщо въпроси, които обеден съм тормозят феновете. За мен вашия отбор има много повече право да играе при майсторите от Черноморец. Казвам го, защото знам, че този отбор няма нищо общо със стария Черноморец Бургас, а създаден изкуствено. Единственото, на което се крепи е Херо, защото без него и играчите, които намира всяка година досега да са умрели.

Потребителски аватар
noi
Мнения: 993
Регистриран на: 06 юли 2009 23:57
Местоположение: Благоевград
Контакти:

Re: Ще успеем ли да се спасим??

Мнениеот noi » 18 юли 2013 18:36

Трудно! Все пак ви пожелавам успех!

Нефтохимик
Мнения: 291
Регистриран на: 16 юли 2013 08:06
Контакти:

Re: Ще успеем ли да се спасим??

Мнениеот Нефтохимик » 18 юли 2013 18:42

Лошото е ,че още първата година след завръщането отпадат 4 отбора(засега,защото ще има ново БФС и нищо не се знае,то и при сегашното всяко решение е предпоследно)Имаме един добър отбор от доста млади играчи,сега взехме и някои по-опитни повечето от които са излязли от нашият отбор преди време.Мисля,че началото на септември ако може да навлезем в оптимална форма ще е добре предвид неразбориите преди сезона ,закъсняла селекция ,подготовка и т.нС нашата вярна подкрепа ще се надяваме да се спасим.НО важното е играчите да си оставят сърцата на терена а резултатите каквото сабя покаже.Успех и САМО НАФТА!

Потребителски аватар
hd29
Мнения: 2480
Регистриран на: 26 мар 2013 17:56
Контакти:

Re: Ще успеем ли да се спасим??

Мнениеот hd29 » 18 юли 2013 18:47

При този формат на първенството и проблемите. около клуба,едва ли ще се спасите,но всеки си има шансовете


миле гърбавия
Мнения: 1494
Регистриран на: 13 дек 2009 14:12
Skype: 1G2472L

Re: Ще успеем ли да се спасим??

Мнениеот миле гърбавия » 18 юли 2013 18:53

shotgun blues написа:Не .....Нефтохимик,Любимец,Пирин Гоце Делчев и Локо СФ изпадат

Много бързаш като теле пред майка си! Първенството още не е започнало ти му знаеш края. Еми тия 4 отбора изобщо да не започват,а?

Потребителски аватар
molteni
Мнения: 1365
Регистриран на: 08 юни 2011 23:40
Контакти:

Re: Ще успеем ли да се спасим??

Мнениеот molteni » 18 юли 2013 19:01

shotgun blues написа:Не .....Нефтохимик,Любимец,Пирин Гоце Делчев и Локо СФ изпадат


Засега тези 4 отбора се очертават изпадащи.

terrorist
Мнения: 690
Регистриран на: 31 яну 2012 19:07
Контакти:

Re: Ще успеем ли да се спасим??

Мнениеот terrorist » 18 юли 2013 19:24

При положение че отпадат 4 отбора трудно, дори си мисля че и вашите съграждани и те си заминават. Какво стана със стадиона нали се бяхте разбрали, дано се оправят нещата при вас и успех


Върни се в “Нефтохимик”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост