ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот soad » 15 окт 2016 21:38

---------------------ДДХ-------------------------
Валенсия-----Баи----Смолинг--Блинд/Шоу
----------------------Карик---------------------
-----------Ерера--------------Погба------------
Рашфорд-----------Ибра------------Марсиал

Не мога да кажа, че на 100% ще си вземем мача, за разлика от ултра самоуверените ливърпулци, но при правилния подбор на стартов състав определено имаме немалки шансове. Определено те бяха в доста добра форма преди паузата, но след нея нищо не се знае.
Едва ли всички ще са съгласни, но за мен Карик е задължителен този мач. Задължително трябва да има човек, който да покрива пространствата пред и около наказателното поле. Отделно това ще даде доста по-голяма свобода на Погба и ще може активно да помага на Ибра в атака. Искам да видя Мхитарян, но му е рано да стартира, а и с доста бързите Марсиал и Рашфорд ще е по-добре по крилата - трябва непрекъснато да тормозят нестабилната им защита. Дано победим - 1:2.

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот Santiago Munezz » 16 окт 2016 09:12

Бреййй ,феновете на Пул как са полетели като пеперудки от нафталина пак,то не очаквания за разгром ,за погром,за титла ...На лошия чичко Моу ще му се наложи пак да ги укротява !
0-1 или 1-2 !
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот iliev72 » 16 окт 2016 11:01

Liverpool   v   Man Utd 6/5 9/4 13/5 - Това е според William Hill.Като гледам не разчитат много на Специланият , че ще се справи с Клопо. Ососбено след миналата година май точно след мач с Клопо и Ливърпул беше уволнен ;)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот suareshampion » 16 окт 2016 13:08

Страх ли ви е ? Знам ,знам ..не ми отговаряйте :lol: Ще има унижение !
Който и треньор да дойде при вас ,вече няма да ви помогне ,защото съдиите спряха да ви помагат . Колкото и пари да давате за играчи ,пак няма да ви помогнат ,защото съдиите спряха да ви помагат . Аз казах ,че след като спрат да ви помагат съдиите и титла няма да видите .И така и става ,както виждаме :) Даже в топ 4 не можете да влезете .
Клоп уволни миналата година Моуринката Автобусов . Утре отново ще му развали настроението :mrgreen: ,стойте и гледайте ...
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1165
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот redhooligan » 16 окт 2016 13:35

Доста труден мач за прогнозиране. Може да свърши по всякакъв начин. Не знам защо определени фенове на Лузърфул си мислят че мача едва ли не вече е решен със 3:1 или 3:о и т.н. Спечелен на 100% . Много странно нещо. В Англия сигурни мачове няма. Винаги може да стане изненада. Независимо от по доброто представяне на Ливърпул и те играят доста противоречиви мачове. Действително са в по добра форма от Юнайтед,но не един или два пъти са били в по добра форма и след това са падали. В гостуваноята обаче Юнайтед не се представят добре. Мисля че един Х ще е самоубихство и за двата отбора,но ще е по добър за Юнайтед отколкото за Ливърпул.

Прогноза: Х2
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15136
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот miro_rz » 16 окт 2016 15:22

4-1 !
Изображение

binevout
Мнения: 355
Регистриран на: 23 ное 2014 13:02
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот binevout » 16 окт 2016 16:17

suareshampion

:lol: :) :lol: :) :lol: :)
Повечето от вас ви гони някакъв комплекс,все си мислите че сте в центъра на вниманието .... ама вие не сте , разберете го от около 30 години вече не сте :lol:
Съдийската подкрепа която сме получавали ние , ви е засягала толкова колкото ги засяга и отбора на Рочдеил от първа лига :) :) - капиш?
Демек с нея и без нея , сте си все същите трътки пълзящи към топ 4!Ние 20 години стоим под номер 1 , и какво правим на върха , вас не ви грее,много сте далеко!
С добри чувства! ;)
Прогноза за утре 0-3!

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6147
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот KOPScousers » 16 окт 2016 20:53

binevout написа:
suareshampion

:lol: :) :lol: :) :lol: :)
Повечето от вас ви гони някакъв комплекс,все си мислите че сте в центъра на вниманието .... ама вие не сте , разберете го от около 30 години вече не сте :lol:
Съдийската подкрепа която сме получавали ние , ви е засягала толкова колкото ги засяга и отбора на Рочдеил от първа лига :) :) - капиш?
Демек с нея и без нея , сте си все същите трътки пълзящи към топ 4!Ние 20 години стоим под номер 1 , и какво правим на върха , вас не ви грее,много сте далеко!
С добри чувства! ;)
Прогноза за утре 0-3!

Мхм, 0-8 даже. Не, 8 са малко, може 10 да ни вкарате? Айде стига глупости, Ливърпул влиза в този мач като фаворит заради домакинския фактор и по-добрата форма, в която се намира, точно за това прогнозирах 3:1. Каквото е писано ще стане, кой бил номер 1, кой бил 2, 3, 4, в това дерби няма значение. Ливърпул е много силен вмомента, казвам ви го като човек, който не пропуска мач. Правете си изводите, "хегемончета".
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 17.10

Мнениеот suareshampion » 16 окт 2016 21:04

binevout написа:
suareshampion

:lol: :) :lol: :)
Повечето от вас ви гони някакъв комплекс,все си мислите че сте в центъра на вниманието .... ама вие не сте , разберете го от около 30 години вече не сте :lol:
Съдийската подкрепа която сме получавали ние , ви е засягала толкова колкото ги засяга и отбора на Рочдеил от първа лига :) :) - капиш?
Демек с нея и без нея , сте си все същите трътки пълзящи към топ 4!Ние 20 години стоим под номер 1 , и какво правим на върха , вас не ви грее,много сте далеко!
С добри чувства! ;)
Прогноза за утре 0-3!

Kъв комплекс ве заблуден ? Няма такова нещо .Всъщност ,не отговарям за нашите фенове ,повечето се развиват неправилно . Но аз винаги съм повтарял ,че Ливърпул няма титла ,заради некадърни ръководители през всичките тия 25 години . Чу ли добре ? И сега в кой са комплексите ? Аз коментирам вашия отбор ,ти тръгваш да коментираш нашия ? Що така ? Коментирай вашия . Признай си съдийските титли и им се зарадвай ,ако не те е срам .
Въпреки ,че съм бил свидетел на много тесли върху нас от съдиите . А вие стояхте под номер 1 точно заради съдиите . Всеки сезон имахте по едни 20 подарени точки . Без тия точки ,щяхте да сте там където сте в момента ,в посредственоста .
А утре ще имате среща с товарния влак . :mrgreen: Славния Ливърпул от едно време се завръща ! Особено в домакинските ни мачове на Анфийлд ,мирише на НЕПОБЕДИМОСТ ! Завиждайте и треперете ...
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта