Ман Юнайтед -Милан

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 50001
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Ман Юнайтед -Милан

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 фев 2010 20:14

Жалко за Милан.....докато бяха свежи......надиграваха напълно Юнайтед !
Възраста не е порок....но в случая, се оказа - решаващото слабо звено за "Росонерите".
След 60-та мин. .....откровено Милан окапа.....а опитен отбор като Юнайтед....нямаше как да пропусне това..... ;)
Закономерна победа.....за физически по силният тим......но футболно - италианците не отстъпваха въобще на съперниците си......даже в големи периоди ги надиграваха !
Ако повторят играта си, до 60-та мин. то реванша.....въобще не е решен !

П.П.
Роналдиньо ми напълни душата с играта си снощи....напомни ми, за най добрите му мигове в Барса !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Ман Юнайтед -Милан

Мнениеот acmilan » 17 фев 2010 20:43

THE G.A.M.E написа:Жалко за Милан.....докато бяха свежи......надиграваха напълно Юнайтед !
Възраста не е порок....но в случая, се оказа - решаващото слабо звено за "Росонерите".
След 60-та мин. .....откровено Милан окапа.....а опитен отбор като Юнайтед....нямаше как да пропусне това..... ;)
Закономерна победа.....за физически по силният тим......но футболно - италианците не отстъпваха въобще на съперниците си......даже в големи периоди ги надиграваха !
Ако повторят играта си, до 60-та мин. то реванша.....въобще не е решен !

П.П.
Роналдиньо ми напълни душата с играта си снощи....напомни ми, за най добрите му мигове в Барса !

Снощи футбол играеше само един отбор и това беше Милан.Цял свят видя колко чисто футболни неща бяха сътворени от росонерите.Така че няма как да говорим за равностойност на двата отбора в мача,определено Милан надигра Юнайтед.Друг е въпросът,че червените дяволи имаха Ван дер Сар.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Ман Юнайтед -Милан

Мнениеот Lord of memory » 17 фев 2010 20:53

И Уейн Рууни. ВДС направи 2 геройчни спасявания, не е като да е бил опълченец постоянно.
И да си бяхте вкарали положенията, не е само до късмет, както си мислиш.
И не Милан играл а само Роналдиньо, аз друг в атаката не видях, от части Пирло и от още по-малки части Пато.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34853
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Ман Юнайтед -Милан

Мнениеот MuFc1878 » 17 фев 2010 21:00

Гаучо игра като за последно.И аз друг не видях да се раздава в атака.

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Ман Юнайтед -Милан

Мнениеот deepblue1963 » 17 фев 2010 21:14

acmilan написа:
THE G.A.M.E написа:Жалко за Милан.....докато бяха свежи......надиграваха напълно Юнайтед !
Възраста не е порок....но в случая, се оказа - решаващото слабо звено за "Росонерите".
След 60-та мин. .....откровено Милан окапа.....а опитен отбор като Юнайтед....нямаше как да пропусне това..... ;)
Закономерна победа.....за физически по силният тим......но футболно - италианците не отстъпваха въобще на съперниците си......даже в големи периоди ги надиграваха !
Ако повторят играта си, до 60-та мин. то реванша.....въобще не е решен !

П.П.
Роналдиньо ми напълни душата с играта си снощи....напомни ми, за най добрите му мигове в Барса !

Снощи футбол играеше само един отбор и това беше Милан.Цял свят видя колко чисто футболни неща бяха сътворени от росонерите.Така че няма как да говорим за равностойност на двата отбора в мача,определено Милан надигра Юнайтед.Друг е въпросът,че червените дяволи имаха Ван дер Сар.

Айде по-полека.Ман Юн да не би да игра анти-футбол?Това,че този вид футбол,на някои не им харесва,нищо не значи.Няма понятие "красив" и "грозен" футбол.Има футбол,който печели мача и футбол,който не печели мача.Вчера Ман играха футбола,който печели.Това е!
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Ман Юнайтед -Милан

Мнениеот acmilan » 17 фев 2010 21:24

Юнайтед не са играли опълченски,не твърдя това.Просто ние създадохме повече положения и ги надиграхме.Това е,което имах предвид.Не че са се защитавали умишлено или нещо подобно.Лорде,прав си,не всичко опира до късмета,липсваше и умение пред гола.Дийпблу,не виждам какъв печеливш футбол са играли Манчестър,ако си бяхме вкарали положенията,победители и то убедителни щяхме да сме ние.Не са ни излъгали тактически или нещо подобно,просто съумяха да се възползват от нашите грешки,а ние от техните не.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Ман Юнайтед -Милан

Мнениеот Lord of memory » 17 фев 2010 21:33

тоя пичага по про като каза "и двата отбора имаха нещастието да срещнат Манчестър Юнайтед миналата година" и ме напуши смях. :lol:
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

ZARAA
Мнения: 829
Регистриран на: 17 авг 2008 18:55
Контакти:

Re: Ман Юнайтед -Милан

Мнениеот ZARAA » 17 фев 2010 21:55

acmilan написа:.Не са ни излъгали тактически или нещо подобно,просто съумяха да се възползват от нашите грешки,а ние от техните не.

A това не е ли тактическо надиграване? :)

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Ман Юнайтед -Милан

Мнениеот acmilan » 17 фев 2010 22:01

ZARAA написа:
acmilan написа:.Не са ни излъгали тактически или нещо подобно,просто съумяха да се възползват от нашите грешки,а ние от техните не.

A това не е ли тактическо надиграване? :)

Тактическо надиграване е твоят стил и начин на игра да ти помогне да победиш твоя съперник.Съдейки по головите положения,нашият стил и начин на игра доведе до надиграване.Липса на късмет и индивидуално неумение пред гола ни доведоха до загубата.Както казах 100 пъти вече,аз съм доволен и то много от моя любим отбор снощи.Но както казваше треньорът на Килноки на този на Рейнджърс във филма "Купата":"Предпочитам моето име да е на купата" ;)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Ман Юнайтед -Милан

Мнениеот Lord of memory » 17 фев 2010 22:41

Те и в Англия си имаме такива дето искат напоследък некви неща, така че към момента им правите компания. ;)
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта