Трансферни спекулации - Лято 2024

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1108
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Scholesy93 » 31 май 2018 15:45

Най-добрият трансфер, който може да направим, току що остана без клуб.Бих бил готов да приема даже докарването на любимеца му Бензема само и само да видя Зизу като треньор на МЮ.Три поредни ШЛ, една титла на Испания, уважавано име, държи се класно, както подобава на един треньор на МЮ.Освен това:
-е един от малкото треньори в историята на Реал, който си тръгва по собствено желание, а не бива изгонен като мръсно коте от Перез
-един от малкото треньори в историята на Реал, който не слугува на имена и брой продадени тениски от футболист, а съди по качествата на футболиста.Закотви Хамес на скамейката, след това и Бейл.Не се притесняваше да даде повече минути на непознати имена като Каземиро и Лукас Васкес.
-един от малкото треньори на Реал, който развиваше играчи, вместо да търси готов продукт.Честно казано, срам ме е че се стигна до ситуация, при която треньорът на Реал разчита повече на юноши и недоказани имена отколкото треньорът на МЮ.
-след провалите със Санчез, Погба и Михтарян, най-вероятно качествени играчи като Кроос и Асенсио биха се отказали да играят под ръководството на "тактика" Моуриньо.Докато един Зидан доста би улеснил такива трансфери.
Знам че няма да стане подобно нещо, но се надявам, че някъде на някой плаж асистента на Уудуърд ще му занесе резултатите от проучванията на тема "Зизу versus Моуриньо"-кой треньор би бил по-добър маркетингов ход".И някоя сутрин ще се събудя и ще прочета, че Моуриньо е бил изритан като мръсно коте.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот MapTo_D » 31 май 2018 15:49

И аз сега прочетох за Зидан и идвам да пиша. Тааа, Мауринката защо не се насочи натам, ще си тренира идола Бейл, Роналдо, Варан, Асенсио и Модрич, няма да има нужда да прави трансфери. Много се моля, много. Идеално време негодника да напусне. :lol:

https://www.sportal.bg/news.php?news=727319
Ебати наглото парче. Не е истина. :shock:
Последна промяна от MapTo_D на 31 май 2018 16:29, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44173
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот rhaegar » 31 май 2018 15:51

tevez написа:
Manchester United are closing in on a move for Porto defender Diogo Dalot, according to reports

Този ми е непознат.


Бек, млад, обещаващ.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1108
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Scholesy93 » 31 май 2018 19:00

MapTo_D написа:И аз сега прочетох за Зидан и идвам да пиша. Тааа, Мауринката защо не се насочи натам, ще си тренира идола Бейл, Роналдо, Варан, Асенсио и Модрич, няма да има нужда да прави трансфери. Много се моля, много. Идеално време негодника да напусне. :lol:

https://www.sportal.bg/news.php?news=727319
Ебати наглото парче. Не е истина. :shock:

Асенсио не се връща в защита.Познай на какво ще го направи Моуриньо.
Ако дадем 200 милиона за Бейл, този клуб може да го закрием.На 29 години, редовно контузен, вкара една ножица и сега изведнъж пак стана голямата работа.Ще дойде при нас, ще изиграе един мач срещу Уест Хям или Нийл Уорнък и след това 3-4 години патерици като Оуен.Ливърпул за 100 милиона сглобиха най-опасното трио в света в момента, нашия лигльо иска 200 милиона за футболист направен от стъкло.Левандовски играе по 50 мача на сезон и бележи по 50 гола, а струва двойно по-малко.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1108
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Scholesy93 » 31 май 2018 19:16

Между другото, това момче Сесеньон от Фулъм кариерата му се развива едно към едно като на Бейл.Само че с 2-3 години по-бързо.
Много мразя различните британски дървари, които редовно биват хайпнати от английските медии.Барклита, Заха, Уелбек даже. Родуел е друг подобен.При тях се вижда, че като млади разчитат предимно на раздаване, тичане, блъскане на топката пред защитника и спринтьорско надбягване.Но всеки 4-5 години се появява и по някое англе, което държи топката залепена за крака и ако се работи с него правилно става нещо страхотно.Руни беше такъв като млад, Уилшър, Стърлинг.Първият направи страхотни 10 години с клуба и стана рекорден голмайстор, вторият го съсипаха контузиите и лошата работа на Венгер, третият може би в момента е най-техничният англичанин.Сесеньон върви натам и ми се иска някой в клуба да забележи това.Играл е като ляв бек и ще помага в защита, което на Моу ще се хареса.Същевременно напред сам износи Фулъм до класиране във Висшата Лига.Вече почна често да се пробва и да играе отдясно, с цел да навлиза навътре с по-силния си ляв крак.Определено се развива със забележителна скорост.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2011
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Jackxxx » 31 май 2018 21:35

Този Далот от Порто общо взето никой не го знае. Не е някакъв голям талант. Като за бек обаче изглежда доста добре. Играе и с двата крака, което важно. За наследник на Валенсия мисля, че става. Изглежда по-добър от Фосу-Менса.

Сигурен съм, че 90% от феновете на Юнайтед сега искат Зизу за треньор. Но няма как да стане. Моуринката си е вързал гащите за още един сезон. А и ПСЖ ще направят всичко възможно да вземат Зидан. Даже си мисля, че вече са го уговорили.

Това момче Сесеньон на мен ми напомня на Янузай. Дано не последва примера на белгиеца. Иначе от елита в Англия най-много Арсенал или Ливърпул да го вземат. Последните едва ли, като се има предвид, че чакат и Кейта лятото. Нашето португалско мекере никога няма да вземе играч като Сесеньон - млад, с недоказан потенциал, който ако има талант ще има нужда от много минути да играе. Все пак не ми изглежда по-добър от Рашфорд, а с нашият талант виждаме какво се случва.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот MapTo_D » 01 юни 2018 08:55

ПСЖ нали подписаха преди 2 седмици с Тухел? Или ще го уволнят набързо и ще назначат Зидан? Съмнително, ама пък, ако стане, Тухел ще направи яко пачка от неустойката, най-лесните няколко десетки милиона евро ще са това хаха. :)
Моля се Перес да се обади на Жозе и да му се примоли на пожар да бяга в Реал, не знам дали да не отида и на църква и една свещ да запаля!? :oops: :roll:

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5177
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот ogrizko » 01 юни 2018 11:52

Юнайтед взех да им симпатизирам откак Бербата заигра там. Харесваше ми как Фъргюсън без пари успяваше да се конкурира на Челси, Ман Сити и т.н. Обаче сега с тоя Моуриньо въпреки че се справя по-добре от Мойс и Ван Гаал, нещо взеха да ме дразнят яко! Толкова грозен и смешен футбол с толкова пари за трансфери не съм очаквал, че може да се играе! Огромните излишни финансови средства ми идват в повече, отвратителната грозна игра ми идва в повече и наглия Моуриньо ми идва в повече ...в същото време Пеп и Сити също ме дразнят и не са ми симпатични ...Челси и Конте същата работа ...Тотнъм и Почетино ....обаче стигнем ли до Клоп и Ливърпул - яко ме кефят! И като стил на игра, и като хвърлени финанси за нови играчи, и треньора е супер готин изрод! За съжаление не мога да подкрепям неща дето ме дразнят силно и да си затварям очите нещо като ме кефи толкова много... така че ще видим накъде ще идат нещата скоро време. Просто Ливърпул ми е удоволствие да ги гледам в момента, независимо дали ще успеят да спечелят нещо или няма! Не съм англичанин, за да ми пука чак толкова на кого в Англия ще симпатизирам и може би скоро време ще съм против Манчестър Юн. понеже ме вбесява толкова голямо харчене и толкова грозна игра! Ако ме питате, да се дават 20 млн. неустойка на Моуриньо да се маха и да се доведе тоя Сари или Зизу или нещо смислено и да почне да се играе футбол и да се правят смислени трасфери ...иначе въпреки 2-то място, а защо не и 1 място за Юнайтед, просто за мен отбора ще е пълна скръп! За много хора може да са важни титлите и купите на всяка цена и с всякакъв стил на игра, за мен е важно обаче емоцията и какво виждам на терена като игра, макар резултатите невинаги да са най-добрите :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2011
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот Jackxxx » 01 юни 2018 14:35

Верно, че ПСЖ подписаха с Тухел. Все пак си мисля, че Зизу няма да дойде при нас. Не и сега.

Иначе слуховете за Арнаутович ако са верни ще е голяма излагация. Арнаутович, Савич, Фред, Далот хич не ми звучат като звездна селекция с цел борба на 3 фронта. :lol:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38943
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2018

Мнениеот tevez » 01 юни 2018 19:00

"Manchester United are closing in on the signing of Porto's teenage defender Diogo Dalot. He will reportedly have a medical with Manchester United in the next few days." - [BBC Sport]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта