Най-накрая някой се застъпи за Бербатов.

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Colour
Мнения: 24
Регистриран на: 30 авг 2009 10:03
Skype: c0lour
Контакти:

Re: Най-накрая някой се застъпи за Бербатов.

Мнениеот Colour » 26 яну 2010 23:23

абе всички го мразят заради тоя Оуен , тези гадните журналистчета от Англия нарочно пишат такива глупости , нали Оуен трябва да ходи на Световно не го ли разбрахте хора ;)
Сашо Томов ПРЕЗИДЕНТ !

savatabs
Мнения: 104
Регистриран на: 12 апр 2009 22:22
Контакти:

Re: Най-накрая някой се застъпи за Бербатов.

Мнениеот savatabs » 26 яну 2010 23:55

grrrr написа:Ми то в общи линии само Руни и сър Алекс го защитават... чест прави на Тевес, че не се обажда и не им натрива носовете на тия усерковци след като им доказа, че са сгрешили!



абе айде стига вече вкара една дузпа и вкара от 2 метра в мелето в наказателното и вече големия натривач на носове

Потребителски аватар
ko6rata
Мнения: 323
Регистриран на: 13 юли 2009 12:38
Контакти:

Re: Най-накрая някой се застъпи за Бербатов.

Мнениеот ko6rata » 27 яну 2010 00:02

savatabs написа:
grrrr написа:Ми то в общи линии само Руни и сър Алекс го защитават... чест прави на Тевес, че не се обажда и не им натрива носовете на тия усерковци след като им доказа, че са сгрешили!



абе айде стига вече вкара една дузпа и вкара от 2 метра в мелето в наказателното и вече големия натривач на носове


И все пак... Нали ги вкара ? :roll:
От ЦСКА или от "Левски", ние сме преди всичко БЪЛГАРИ! Нека не позволяваме да ни разделят и насъскват едни срещу други!

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Най-накрая някой се застъпи за Бербатов.

Мнениеот k_oleto » 27 яну 2010 00:26

аз пък смятам, че Юнайтед играят за Рууни. Младежа гони рекорди от голове. Смятам, че ако трима са свободни в наказателното поле на притивника - Бербатов ще получи пас, само ако другите двама пращат въздушни целувки на мадамите по трибуните. Мисля, че Митко би подал на този, който е най-близо до вратата обаче. На мнение съм, че истерията около Берба е за това, че нашето момче счипи рекорда на Ман, Юнайтед за най-много отпуснати кинти за трансфер. Мисля, че жълтинките са, понеже той е Българин и на последно място........Бербатов е по-"лежерен" футболист, а на острова - това дразни

Потребителски аватар
ruashh
Мнения: 392
Регистриран на: 13 окт 2009 00:01
Skype: 3DWML4
Контакти:

Re: Най-накрая някой се застъпи за Бербатов.

Мнениеот ruashh » 27 яну 2010 00:29

Темата е безмислена,просто и бясно,за Бербо се казва,или хубаво или нищо,оставете човека,има бебе,има жена до себе си,футболист е на най-великия отбор,какво го коментирате постоянно,я по-добре нещо за Стоичков измислете,или минете на синьо-гонзо,кокала,мъри,наско,плешивия и сина му!

Потребителски аватар
ruashh
Мнения: 392
Регистриран на: 13 окт 2009 00:01
Skype: 3DWML4
Контакти:

Re: Най-накрая някой се застъпи за Бербатов.

Мнениеот ruashh » 27 яну 2010 00:41

Заклевам ви,нека това е последната тема за Бербо,просто гледайте мачовете с него и не го коментирайте,ако някой е по-добър като футболист от него,нека го докаже?!!!!! Валката Илиев се изказа неподготвен и обяви по една TV че манекена е заслужавал титлата НОМБЕР УАН,голем смех е всичкото ни българско!

Потребителски аватар
battlestar31
Мнения: 847
Регистриран на: 18 ное 2009 13:10
Skype: biser.milenov
Контакти:

Re: Най-накрая някой се застъпи за Бербатов.

Мнениеот battlestar31 » 27 яну 2010 01:28

Дано берба остане в мангалчестър :lol:

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Най-накрая някой се застъпи за Бербатов.

Мнениеот _RoKi_ » 27 яну 2010 01:45

blue avalanche написа:Всичко това е казано в лайфчат в сайта goal.com,където Руни отговаря на въпроси на фенове от цял свят.Като видях какви клишета са и въпросите и отговорите(може сайта и сам да си ги е писал),не бих им придал голяма тежест,освен ако не съм върл бербатовист,който гледа и за сламка да се хване.Все пак,на въпроса:
"Wayne, just how good is Dimitar Berbatov? Do you think he gets too much stick from fans and pundits for not scoring a lot and do you think his arrival at the club has helped you?"
Уейн,добър ли е Д.Бербатов?Смяташ ли,че е много критикуван от фенове и специалисти,че не вкарва много и смяташ ли,че идването му в отбора ти е помогнало?
какво да каже Руни:"Абе,мани го тоя.Отде го изровиха?"
Естествено,че ще избърбори 2-3 заучени фрази и това е.
И не е единствения,който се е застъпвал за Бербатов,ако това се смята за застъпване.

Съгласен съм с теб,това,което е казал Рууни е нормално...Все пак са колеги и няма как да го оплюе...Някой по-горе обясни за хваленето и защитата...Еми,човекът ви го каза точно 8-) И стига сте изкарвали Бербо най-критикуван,това са измислици,а и дори да е така,то това си има причина и то основателна

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Най-накрая някой се застъпи за Бербатов.

Мнениеот _RoKi_ » 27 яну 2010 01:47

battlestar31 написа:Дано берба остане в мангалчестър :lol:
Поредното мнение на умника батълстар...Каква ли си ливада,ама иначе много акъли даваш :lol: Гледай там АрсеАНАЛ и се кефи на загубите САМО с 3-1 :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Най-накрая някой се застъпи за Бербатов.

Мнениеот Vojdek » 27 яну 2010 01:51

battlestar31 написа:Дано берба остане в мангалчестър :lol:



[offtopic]Ти нямаш ли си посредствено отборче с една звездичка и прехвален треньор, който от пет години не е помирисвал купа? Ако Фабрегас не играе...все едно гледам Тотнъм. А това не е много силен отбор... :mrgreen:[/offtopic]
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Beloev и 5 госта