Какво липсва на Лудогорец?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

4akala
Мнения: 506
Регистриран на: 05 авг 2010 22:55
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот 4akala » 24 сеп 2014 23:28

Левски София - 16 700 000 резултата (0,23 сек.)

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот MagicMoments » 24 сеп 2014 23:30

Emmanuel написа:Относно публиката и историята ще ви кажа няколко неща:
Лудогорец вече има изградени твърди фен структури в Разград, Варна(клуба расте с всеки мач), София, Русе, Попово, Сандански, Бургас(макар и фенклуба да не е официален) и дори Лондон! Интереса на хората към отбора в цяла северозападна България расте неимоверно и след едно, две десетилетия ще има фен структури и поддръжници навсякъде из България, а и извън нея! Пътя по-който Лудогорец е тръгнал ще му донесе достатъчно публика и стадиона, който сега се строи ще бъде неколкократно разширяван. Варна е достатъчно близо за голям град, който да е зад гърба на отбора, а тук футбол уви няма! Няма и в Бургас, Русе и всички малки и големи градове в региона, така че Лудогорец бавно и необратимо се превръща в отбора на северозапада! Бъдете сигурни в това. Що се касае до историята: "ЖИВОТА НЕ СЕ БРОИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ КОИТО СА ТИ СПИРАЛИ ДЪХА" Миговете в които отбора ме е оставял без дъх за последните няколко години надминават тези които феновете на грандовете изживяват за десетилетия, а на останалите отбори уви няма да изживеят никога! И какво като Славия е на сто години, нима техните фенове са преживели някога историческите мигове на Лудогорец? Не са, а силно им го пожелавам. Пожелавам на всеки фен да преживее НЕГОВИЯ отбор да направи мач като реванша ни със Стяуа! Като този с Лацио или и двата на ЮНА(беше страшно да си там повярвайте ми, страшно но уникално). Пожелавам на всеки фен да пее хилма на България след победи на ЮНА, стадио Олимпико, стадион Черноморец Одеса и т.н. Чувството е уникално и се нарича ТВОРЕНЕ НА ИСТОРИЯ! Победата над Пирин Гоце Делчев(респект за отбора им) не е история, тя не спира дъха. Така, че броейки историята ни с миговете които никога няма да забравим, а не с годините хронологическо време то ние изпреварваме с историята си мнооооооого отбори в България и света. А ако искате да гледаме хронологическото време само, то Лудогорец е създаден през 1945г., а ЦСКА 1948г. та питам, кой е отбора с по-дълга история! Така мерейки феновете ни, ще погледна в бъдещето и ще ви кажа... ИМАМЕ МНОГО! Мерейки историята си ще ви кажа... имаме много, много мигове спиращи дъха през своята история. И в заключение... нека спрем да си мерим отборите и да започнем да им се наслаждаваме искрено и от сърце. Желая на всеки от вас(искрено) да преживее това което аз преживях през последните години. А най-доброто.... за Лудогорец най-доброто предстои!

Боже Господи чупиш тъпомера,биеш Вълчото по дихонова тъпота на коментарите Ви.Турчо,като сте създадени 1945,защо отбора ви няма сезони в А група,ако това не е определящо защо до преди идването на Домусчиев а и дори след неговото нямате в Юношеска школа деца по-големи от 17 годишните,защо ли защото сте отборче еднодневка и не си знаеш историята сегашния Ви отбор е основан през 2001 с името Антибиотик.А иначе ми е интересно преди да се създаде тоя фен клуб от Варна,който да е на 3 години най-много на кой отбор си бил фен,защото като каза Варна се сетих за мача от онзи ден и агитката на Спартак,която беше 60 човека и след 4-5:1 напусна стадиона,така сте и вие помня срещу Базел и Валенсия колко бързо се изнасяхте.Пял химна на Юна и на Олимпико,Боже Господи на Юна се видяхте ясно що за стока сте 20 човека,сред които и платените на Дучето,а за Олимпико е тъжна картинка,когато Левски е играл с Ювентус,и синята агитка правеше десанти във Верона и Удине ехеее вие още бяхте сред аматьорите,където си бяхте в 8 от 13 годишната ви история.За пореден път се убеждавам какви болни хора има в тоя форум и особено феновете на Лудогорец колко са тъпи.Като каза фен клуб Варна да те питам ще ми отговориш ли защо билета ви за гостуването на Стяуа + пътуване и креНвирш струваше 10 лева,а за 6-те спонсора на фен клуба Лондонгорец,който скандираше Победа и пак победа,ние пеем само за победа на Анфийлд няма ли да споделиш.В събота ще ви видим пак на Герена колко ще сте 20 човека най-много.
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.
[wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/267/Rusev-champagneJPGm8YSXUt.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот BadBoy » 24 сеп 2014 23:32

Иначе дискусиите в този форум са уникални.
Питането е какво липсва на Лудогорец, а се дискутира, кой колко пъти е търсен в google :mrgreen:
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 24 сеп 2014 23:34

Някои хора в Лудогорец много се изхвърлят с лафовете. Първия, който ми направи впечатление беше Петричев, сега па Домусчиев... доколкото си спомням "убийствените" им лафове, декларации и изказвания започнаха още в началото на първия сезон в А група на Лудогорец. Освен пренебрежителното отношение към останалите на моменти дразнят с непрекъснатото тикане на името на Лудогорец едва ли не като нещо свято.
Това им липсва за да не дразнят толкова много нормалните и неутралните фенове.

В игрово отношение ... това не е адаптивен отбор. Започва мача по някакъв начин, но ако противника е подготвен за съответната тактика, играчи и т.н. те просто продължават по същата схема с надеждата опонента да сбърка нещо.
Затова и губят точки в мачове с отбори, които са класи под тях.

Ако приемем, че Лудогорец е отбора създаден през 1945 година то той история си има, просто не е някаква на успехи, велики победи и така нататък. Не може всички да мачкат през десетилетия история, ако за истински отбор приемахме само тия, които години наред са фактори... не трябва да признаваме стотици отбори по света. А ако приемем, че това е нов отбор (покрай сливания, пререгистриране и т.н.).. няма как един нов отбор да стартира с история зад гърба си.
Тук следва да отбележа, че така или иначе на ниво профи футбол Лудогорец и сега пише историята си. 7 трофея, 1/8 финал в ЛЕ, групи на ШЛ, победи над Партизан, Лацио и ПСВ и всичко това в рамките на 3 години. Ако се замислите те имат повече титли от Ботев, с още две мисля ще станат 4ти в класирането по титли в България.

И публиката.. имат публика.. толкова колкото може да се очаква от град като Разград. Това не е София с 2-3 милиона население, не е Пловдив с 2 отбора с фенска маса, че и един от най-големите градове в страната, това е едно градче с население 25-30 000 души. Реално погледнато истински фенове на Лудогорец никога няма да има много (като абсолютна стойност), защото те са местен отбор, който ще събере фенове предимно в Разград и региона.

Всичко това е най-общо казано, и е казвано не само от мен много пъти.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
KAT90
Мнения: 429
Регистриран на: 27 окт 2013 19:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот KAT90 » 24 сеп 2014 23:34

BadBoy написа:Иначе дискусиите в този форум са уникални.
Питането е какво липсва на Лудогорец, а се дискутира, кой колко пъти е търсен в google :mrgreen:

След малко ще има кой какви сексуални проблеми има, кой си търси работа в Сф.....
Любов към миналото, примирение с настоящето и страх от бъдещето = НАСТОЯЩ БЪЛГАРИН

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот BadBoy » 24 сеп 2014 23:36

Момци относно Петричев незабравяйте, че е журналист и като такъв има доста опит и похвати в играта на думи, знаейки кое, как ще рефлектира върху общественото мнение като цяло и въобще не го вълнува (не само него)мнението на 100-200 човека от крайните фракции на отборите.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Червени Воини
Мнения: 1283
Регистриран на: 12 юни 2013 18:13
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот Червени Воини » 24 сеп 2014 23:38

moreto vn написа:
KAT90 написа:
moreto vn написа:
KAT90 написа: Нямат Феърплей и уважение към останалите отбори.

На Левски и ЦСКА феновете да ми говорят за феърплей и уважение към останилите отбори?Огледайте себе си и тогава критикувайте другите,вие сте абсолютно същите. ;) :shock:

Ти различаваш ли фенове от ръководство и играчи? Или просто трябваше и ти да спамиш с неадекватен коментар, за да заспиш спокойно?

"Не ме въвличайте в такива работи. Разбира се, че ще застана на страната на нашите фенове. Живеем в демократична държава. И аз ще подкрепям "Ливърпул", когато дойде да играе срещу "Лудогорец". Никой не може да ме задължи да подкрепям "Лудогорец", "Хасково" или "Марек", заяви наставникът на ЦСКА.
Това ви е Тройчо Монтанския от негово изказване лъха от уважение към българските отбори.По скоро показва уважение към чужд отбор.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4271985


Показва уважение към червените фенове бе малумник, не към някво турско отборче!
"От огъня на чуждата омраза остана само пепелта. Нашата любов е вечна, винаги ще има ЦСКА!”

Какво е общото между левскарите и бежанците?
- Никой не ги иска на Запад!

kirogela
Мнения: 23
Регистриран на: 07 сеп 2014 14:48
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот kirogela » 24 сеп 2014 23:40

moreto vn написа:
KAT90 написа:
moreto vn написа:
KAT90 написа: Нямат Феърплей и уважение към останалите отбори.

На Левски и ЦСКА феновете да ми говорят за феърплей и уважение към останилите отбори?Огледайте себе си и тогава критикувайте другите,вие сте абсолютно същите. ;) :shock:

Ти различаваш ли фенове от ръководство и играчи? Или просто трябваше и ти да спамиш с неадекватен коментар, за да заспиш спокойно?

"Не ме въвличайте в такива работи. Разбира се, че ще застана на страната на нашите фенове. Живеем в демократична държава. И аз ще подкрепям "Ливърпул", когато дойде да играе срещу "Лудогорец". Никой не може да ме задължи да подкрепям "Лудогорец", "Хасково" или "Марек", заяви наставникът на ЦСКА.
Това ви е Тройчо Монтанския от негово изказване лъха от уважение към българските отбори.По скоро показва уважение към чужд отбор.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4271985

Това е неуважение към Лудогорец? Това, че подкрепям ЦСКА, значи ли автоматично, че не уважам който и да е отбор играещ срещу нас?
Фен на Левски на 24.09.2014г. :
N3-BUL написа:Мъките тепърва започват, ние набираме скорост а розовките тепърва ще търпят провал след провал

Потребителски аватар
KAT90
Мнения: 429
Регистриран на: 27 окт 2013 19:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот KAT90 » 24 сеп 2014 23:41

BadBoy написа:Момци относно Петричев незабравяйте, че е журналист и като такъв има доста опит и похвати в играта на думи, знаейки кое, как ще рефлектира върху общественото мнение като цяло и въобще не го вълнува (не само него)мнението на 100-200 човека от крайните фракции на отборите.

Като спомена това си спомних за Организационната култура в политиката, а нашия Лупи е политик и точките дадени в темата се спазват от-до от него! :lol:
Последна промяна от KAT90 на 24 сеп 2014 23:41, променено общо 1 път.
Любов към миналото, примирение с настоящето и страх от бъдещето = НАСТОЯЩ БЪЛГАРИН

Потребителски аватар
flo
Мнения: 1406
Регистриран на: 03 ное 2010 22:00
Местоположение: Toulouse,France
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот flo » 24 сеп 2014 23:41

Твърде много внимание се обръща на отбор еднодневка. Лудогорец е отбор като Анжи, Унирея, Васлуй, Оцелул ет. Отбори от дълбоката провинция, които направиха някакви моментни неща, но изведнъж чичко паричко врътна кранчето и отборите потънаха в забвение. Същото го очаква и лудоселец. Киро гелата един ден ще врътне кранчето и за този отбор повече никой няма да си спомня.
В събота ще имате привилегията да се изправите срещу отбора на народа за това си подмивайте от рано отверстията за ебането.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта