Ераносян е новият треньор на Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Ераносян е новият треньор на Лудогорец

Мнениеот batmanlevski » 14 авг 2015 23:25

на този изтече ли му наказанието дето беше раздавал на футболистите допинг, или сега ще продължи да раздава стероиди и в Разград
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Ераносян е новият треньор на Лудогорец

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 15 авг 2015 12:09

Рано е да се каже каква ще я свърши Ераносян. Не е лош треньор въпреки липсата на големи успехи, но в Разград целите ще са високи. Дали ще се приспособи и ще изгради отбор засега не може да се предвиди.

Все пак мисля, че дори да не смогне в Разград Ераносян едва ли ще е толкова зле като Рибейро. Ако не друго ще му стигне акъла да нареди някак футболистите, та и при минимални усилия нещичко да покажат на терена. Ако успее и малко поне да ги мотивира резултата ще бъде очебиен.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

vladu
Мнения: 370
Регистриран на: 14 дек 2011 00:45
Контакти:

Re: Ераносян е новият треньор на Лудогорец

Мнениеот vladu » 15 авг 2015 12:29

Betchualeng Arnaikem написа:Рано е да се каже каква ще я свърши Ераносян. Не е лош треньор въпреки липсата на големи успехи, но в Разград целите ще са високи. Дали ще се приспособи и ще изгради отбор засега не може да се предвиди.

Все пак мисля, че дори да не смогне в Разград Ераносян едва ли ще е толкова зле като Рибейро. Ако не друго ще му стигне акъла да нареди някак футболистите, та и при минимални усилия нещичко да покажат на терена. Ако успее и малко поне да ги мотивира резултата ще бъде очебиен.


И кой футболист не беше правилно нареден, той ли прави тази селекция, изтупкаха мъ 7 - 8, футболиста и давай за 1 месец, смятайте тука колко разбирате от футбол.Тука вината повече е на ръководители и спортно-техническия щаб.

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ераносян е новият треньор на Лудогорец

Мнениеот AnalBreaker » 15 авг 2015 22:26

Ераносян е много интелигенте и кадърен човек. Според мен е правилно решени от страна на Домуса
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

skunk
Мнения: 93
Регистриран на: 22 юли 2013 12:51
Контакти:

Re: Ераносян е новият треньор на Лудогорец

Мнениеот skunk » 05 окт 2015 16:51

Мисля, че този треньор ще ви довърши съвсем - " ...играчите да не пипали повече от 3 пъти топката.." ,няма помен от разиграващия стил на отбора.. Шампионска лига ще видите през крив макарон...


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта