XXIII Кръг, Миньор Пк - Лудогорец, 1:2

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Ивайло Лудогорец
Мнения: 1475
Регистриран на: 27 юни 2011 01:22
Контакти:

Re: XXIII Кръг, Миньор Пк - Лудогорец

Мнениеот Ивайло Лудогорец » 21 апр 2013 15:44

PFK_Levski написа:Как стана гола ,че не видях ?


С удар с крак ! :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: XXIII Кръг, Миньор Пк - Лудогорец

Мнениеот subzero » 21 апр 2013 15:48

mad forest написа:Нали Лудогорец са някои! Два отменени неправилно гола! Смешни сте просто!

Ай,стига рева,бе. Ми два недадени червени картона ?? Съдията е супер слаб. Едно е да не видиш дали има засада и друго да не дадеш картон на вече свирен фаул.
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: XXIII Кръг, Миньор Пк - Лудогорец

Мнениеот subzero » 21 апр 2013 15:48

Ивайло Лудогорец написа:
PFK_Levski написа:Как стана гола ,че не видях ?


С удар с крак ! :mrgreen: :mrgreen: :lol:

:mrgreen: и уцели вратата
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: XXIII Кръг, Миньор Пк - Лудогорец

Мнениеот mad forest » 21 апр 2013 15:50

subzero написа:
mad forest написа:Нали Лудогорец са някои! Два отменени неправилно гола! Смешни сте просто!

Ай,стига рева,бе. Ми два недадени червени картона ?? Съдията е супер слаб. Едно е да не видиш дали има засада и друго да не дадеш картон на вече свирен фаул.


Да но не свирил за нас! Ощети нас и не рева...! Поуспокй се ...
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: XXIII Кръг, Миньор Пк - Лудогорец

Мнениеот bilyaletdinov » 21 апр 2013 15:51

Същата утайка сте като нас. Язък за парите на Киро Домуса.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: XXIII Кръг, Миньор Пк - Лудогорец

Мнениеот shotgun blues » 21 апр 2013 15:51

Честита победа на феновете на Лудогорец.Отново слаба игра на шампионите и много слаб съдия,който си заминава !
Дано другата седмица да ви честитим титлата,след ваша победа и победа за ЦСКА срещу ЛЕВСКИ
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: XXIII Кръг, Миньор Пк - Лудогорец

Мнениеот tsonpen » 21 апр 2013 15:59

subzero написа:
mad forest написа:Нали Лудогорец са някои! Два отменени неправилно гола! Смешни сте просто!

Ай,стига рева,бе. Ми два недадени червени картона ?? Съдията е супер слаб. Едно е да не видиш дали има засада и друго да не дадеш картон на вече свирен фаул.


Два, ама единият за играч на Миньор, който задържаше откъсващия се Марселиньо.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: XXIII Кръг, Миньор Пк - Лудогорец

Мнениеот subzero » 21 апр 2013 16:07

tsonpen написа:
subzero написа:
mad forest написа:Нали Лудогорец са някои! Два отменени неправилно гола! Смешни сте просто!

Ай,стига рева,бе. Ми два недадени червени картона ?? Съдията е супер слаб. Едно е да не видиш дали има засада и друго да не дадеш картон на вече свирен фаул.


Два, ама единият за играч на Миньор, който задържаше откъсващия се Марселиньо.

Няма да споря тоя път. Съдията беше супер слаб и ощети и ДВАТА отбора. По важно за вас е ,че играете слабо. Срещу толкова слабия Миньор ви спаси единствено ранния гол. Иначе мъките от предните мачове щяха да се повторят.
Каквото и да си говорим и да се репчим и Лудогорец и Левски не показват футбол достоен за шампион. Мъка ще е пак в Европа. А мен ме топли това,че при това състояние на Лудогорец имаме шансове за нещо в Разград. ;) При много условности. :mrgreen:
Живи и здрави !!
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: XXIII Кръг, Миньор Пк - Лудогорец, 1:2

Мнениеот tsonpen » 21 апр 2013 16:11

Мина едно тежко гостуване. Предвид съдийството и напрежението върху играчите, не съм склонен да ги съдя за каквото и да е. Реално мачът беше 0:2 още първото полувреме и 0:4 още преди да вкараме втория зачетен гол. Пропуснатата дузпа върна надеждите на Миньор, а щастливото им попадение им даде още увереност.
Отвратен съм обаче от публиката, която се чуваше в ефир. Какъв беше този идиот, който неспирно декламираше някаква негова глупост и псуваше Петев? Само мога да се радвам, че нашият стадион е направо в друга галактика от гледна точка на цивилизованост.
За съдийството - тотално в ъщърб на Лудогорец. За удара при спряна игра, там виновни бяха и двамата играчи, които се закачаха, но единият реши да изкара картон на Моци като падна от повей на вятъра. Ако на Кишада е спестен втори жълт картон е спестен и на играч на Миньор, който наколко метра задържаше Марселиньо докато го свали. А Марселиньо пробиваше с топката. Това за мен е по-сериозното спестяване на картон. Отделно два отменени редовни гола и една недадена дузпа. Какво повече? На много отбори една такава съдийска преграда ще им е достатъчна да загубят мач като този. Дори и в прословутия мач на Армията нямаше такова безобразие. Това са отнети 3 гола, които няма как да бъдат върнати от съперника.
Така че, браво на момчетата, че се справиха и сега ще се радваме на победата и няма да обвиняваме съдията, който би трябвало да бъде отстранен, ако се мери със същия аршин, с който напоследък се мери съдийството.
На моменти нашите играеха наистина добре, на моменти се спичаха, особено в края, където трябваше да отнемат инициативата.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
nedko
Мнения: 465
Регистриран на: 05 мар 2012 18:22
Местоположение: Разград
Контакти:

Re: XXIII Кръг, Миньор Пк - Лудогорец, 1:2

Мнениеот nedko » 21 апр 2013 16:13

Логична победа за Лудогорец. Толкова ясно се виждаше разликата между двата отбора. Друг е въпроса, че нашите доста лежерно играха и вместо да си успокоят мача доста по-рано, дадоха някаква надежда в последните минути за Миньор. Отново много важна победа. Стига сте го дъвкали тоя съдия - както можеше да изгони Кишада, така можеше да изгони и Цветков, когато последния щеше да скъса фланелката на Марселиньо от дърпане.Така е решил, така е свирил, същата работа при двата отменени гола за Лудогорец.
Последна промяна от nedko на 21 апр 2013 16:14, променено общо 1 път.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта