Лудогорец вече има 25 спонсора

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец вече има 25 спонсора

Мнениеот tsonpen » 25 фев 2013 21:36

OOP написа:Виж от всичко написано само с едно не съм съгласен и то е, че не съм антифен. просто не ми харесва хора, които са фенове на Левски, ЦСКА или друг отбор и в един момент се появява Лудогорец и почват да се кълнат как цял живот ходили по нивя и паланки и сърцето им зелено, мразят София, не обичат големите отбори и така на татък да не те отегчавам, мисля че ме разбра........Виж само два поста по-нагоре Nikec1 какво е написал и сам се сещай нататък. Иначе за развитието на града ви и това което е направено на "аренката" е мн. добро и не си спомням да съм казал нещо лошо на тази тема. Просто не обичам комплексари и смятам, че човек трябва да бъде честен, а не да е фен на силния днес, което е напълно естествено, но вижда се, не за всеки


Аз за себе си мога да ти кажа, че не съм бил фен на друг отбор. Това като един вид хвалба :) Но пък не мога да се похваля, че съм следил достатъчно отблизо Лудогорец преди. И тук стигаме до това, че трябва да уважаваме правото на фенство на всеки и начина по който всеки вижда нещата. Ти сигурно не го разбираш, но когато в малкия град с който е свързано детството ти се пръкне такъв отбор, това е много силно. Когато някой иска да гледа футбол на ниво, той търси отбор на ниво, на който да симпатизира. Затова някои си имат няколко любими отбора - един в родния им град, един от силните в А група и един в Европа. Това при стандартна ситуация. Но какво става, когато малкият отбор от родното им място вземе, че започне да се мери с големите? Отборът минава в съвсем друга категория. И вече задоволява изискванията на фена за качество на игра. За мен е напълно разбираемо това, че хора от Разград, които са симпатизирали на "Левски" и ЦСКА, сега за загърбили пристрастията си и симпатизират на Лудогорец. Това може да става и заради качеството на Лудогорец и за това, че подкрепата за Лудогорец е един вид родолюбие. А Лудогорец вече пряко се конкурира с големите. Няма място нито за отстъпление, нито за неопределеност. По-скоро ми е непонятно да останеш фен на столичните развалини, когато в къщи имаш такъв отбор!
А аз съм живял достатъчно време в София и наполовина съм в София, но никога не съм се изкушавал да симпатизирал на столичен отбор. Още повече, че баща ми е славист. Естествено, бивш. Сега е от Лудогорец! :mrgreen:
[center]Изображение[/center]

nikec1
Мнения: 113
Регистриран на: 27 юли 2012 06:19
Контакти:

Re: Лудогорец вече има 25 спонсора

Мнениеот nikec1 » 26 фев 2013 14:12

OOP написа:Виж от всичко написано само с едно не съм съгласен и то е, че не съм антифен. просто не ми харесва хора, които са фенове на Левски, ЦСКА или друг отбор и в един момент се появява Лудогорец и почват да се кълнат как цял живот ходили по нивя и паланки и сърцето им зелено, мразят София, не обичат големите отбори и така на татък да не те отегчавам, мисля че ме разбра........Виж само два поста по-нагоре Nikec1 какво е написал и сам се сещай нататък. Иначе за развитието на града ви и това което е направено на "аренката" е мн. добро и не си спомням да съм казал нещо лошо на тази тема. Просто не обичам комплексари и смятам, че човек трябва да бъде честен, а не да е фен на силния днес, което е напълно естествено, но вижда се, не за всеки


Няма какво да се кълна точно на теб, ходил съм по села и паланки и не мразя никой футболен отбор.... освен това съм израснал с головете на Кайзера и Боримиров срещу Рейнджърс и по натам с тези на Пантелич срещу Галатасарай а в по новата история с головете на Гарра Дембеле, обичам Левски но няма как да не подкрепям отбора на града си, и за разлика от някой фенове които твърдят че неможе да симпатизираш на два футболни отбора моето мислене не е на чак толкова ниско ниво.
Силен Левски + силен ЦСКА е добре но и силни Лудогорец, Литекс, Славия, Локо ПД, Ботев ПД, Локо София... да ме извиняват феновете на отборите които не споменах значат много повече и спомагат за по голямо развитие на футбола ни!
Който не вярва да погледне Шотландия след изтеглянето на Рейнджърс в долните нива и нивото на Селтик падна драстично което значи че не трябва да има слаби отбори при нас а още по-малко да се радваме че са слаби!
Поздрави на всички фенове да сме живи и здрави а на терена да победи този който повече покаже че го заслужава.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта