Спряха правата на Моци

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

KellyB
Мнения: 1548
Регистриран на: 14 май 2008 20:32

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот KellyB » 07 апр 2015 19:02

alexveselinov написа:Доволен съм от решението на БФС и смятам, че е справедливо, но в нормална държава при такова грубо влизане наказанието е минимум за шест мача. Да видим при нас какво наказание ще му измислят, ако въобще решат да го накажат.


Ще се размине само с мача с Левски, докато се е разладвал случая. Няма да посмеят да го накажат за повече - все пак става въпрос за НАЦИОНЛНАТА КАУЗА!

Потребителски аватар
varanaDrago
Мнения: 244
Регистриран на: 20 дек 2011 19:22
Контакти:

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот varanaDrago » 07 апр 2015 19:21

2015 година , мача Лудогорец - ЦСКА :
Лудогорци казали:
- Абе, к'во ще играем с тия слабаци.
МОЦИ:
- Вие отидете да почивате, аз ще играя сам.
Лудогорците отиват да почиват, пускат телевизора 5 минута 1-0 за Лудогорец. Казали си, че МОЦИ ще ги разсипе. Пускат мача 89 минута 1-1. Връща се МОЦИ:
- Момчета простете ми надцених се. Аз съм виновен.
- Няма нищо все пак си срещу цял "отбор".
- Не наистина много съжалявам. Простете ми!
- Добре де! Какво толкова стана?
- Ами как какво! В 22-тата минутата съдията ми даде червен картон.
Живота не е броя вдишвания , а мигове спиращи дъха ти ,ЛУДОГОРЕЦ спира нашия дъх...

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот trokadero_ » 07 апр 2015 19:27

Този не трябва да играе поне 5 години ...

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот Готвача » 07 апр 2015 20:54

Моци си заслужаваше гоненето още на мача за това влизане.Даже си мисля,че за такова влизане,дори и без контакт,в Англия щеше да види картона,преди да е стъпил отново на земята.Но другото което не мога да разбера е,защо му спират правата,преди мача с Левски,при положение че не е минало събирането на комисията.Съвсем хипотетично,ако комисията реши случайно,или не,че Моци е невинен?Значи за мача с Левски/просто те са наред в случая,а не поради друга причина/излиза че лудите ще са ощетените,нали?Няма закони които да се спазват както следва и поради това се създават безброй прецеденти,които от своя страна омаловажават следващите подобни престъпни действия.Аз съм на мнение,че Моци трябва да бъде наказан за не по малко от 6 мача за това деяние.Дяков и той е един рецидивист,но незнайно защо/знайно е де/,го галят с перце всеки път.Той специално не трябва да завършва поне една трета от мачовете в които участва.И незнайно как се получава така,че отбор имащ подобни рендета в състава си,играе наистина впечатляващ на моменти футбол.Пълна лудница биха казали някои.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот Мистри » 07 апр 2015 21:12

Моци е ясен.
Чирпак, я обясни как се финансира морето и има ли това нещо общо с Финансовия феърплей ?
Как се дава лиценз години наред на нива наречена с гордото име стадион? :lol:
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот Готвача » 07 апр 2015 21:24

Мистри написа:Моци е ясен.
Чирпак, я обясни как се финансира морето и има ли това нещо общо с Финансовия феърплей ?
Как се дава лиценз години наред на нива наречена с гордото име стадион? :lol:

Веднага ти отговарям,също както ти ми отговори в другият пост-питай ТИМ.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Мистри
Мнения: 3620
Регистриран на: 19 май 2012 16:48

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот Мистри » 07 апр 2015 21:39

Готвача написа:
Мистри написа:Моци е ясен.
Чирпак, я обясни как се финансира морето и има ли това нещо общо с Финансовия феърплей ?
Как се дава лиценз години наред на нива наречена с гордото име стадион? :lol:

Веднага ти отговарям,също както ти ми отговори в другият пост-питай ТИМ.

Питах ги.
Казаха ,че ти отговаряш .
Заложил си 2 чинии, 1 бака и шапката си.
Ако готвиш така, както пишеш, доста хора са умрели от храната ти. :mrgreen:
Изображение


Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот Готвача » 07 апр 2015 22:03

Мистри написа:
Готвача написа:
Мистри написа:Моци е ясен.
Чирпак, я обясни как се финансира морето и има ли това нещо общо с Финансовия феърплей ?
Как се дава лиценз години наред на нива наречена с гордото име стадион? :lol:

Веднага ти отговарям,също както ти ми отговори в другият пост-питай ТИМ.

Питах ги.
Казаха ,че ти отговаряш .
Заложил си 2 чинии, 1 бака и шапката си.
Ако готвиш така, както пишеш, доста хора са умрели от храната ти. :mrgreen:

Значи всичко с финансите на Морето е ОК.Сега си мисли за Левски и се моли всичко да е наред.Защото Морето и с пари и без пари,все ни е имало.Но за вас не се знае,като свършат парите,дали ще ви има след това.Не че се притеснявам точно за вас,но пиша за да се чувствате все още живи.Пу-пу,все още никой не е умрял от храната ми,а питат за още. :mrgreen:
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот dreben23 » 08 апр 2015 00:26

На едни им спират правата, а други просто ги вадят от групата за преумора, само и само да вземе нещо Левскиньо и да си осмисли пропадналия сезон и шестица! :lol: :lol: Нищо чудно едно 0:2 утре да шокира нацията! :lol: :lol:

И никога промени и наказания преди мач с ЦСКА, приемаме го като комплимент. :)

Като чух новината, че Благодетелят има над милиард евро направо щях да умра от смях! :mrgreen: Милиард евро, хахаха, майтап да става! :) Че то тоя пич имал как да си основе собствена Шампионска лига и да дава наградния фонд на Барса и Реал! :)

Няма дори одобрен стадион за домакинство в Европа и се скитат немили-недраги из столицата, милиард имал той. :lol: Вашето момче паразита изобщо няма връзка с главния мозък, скастрете го малко да се спре, че оаква всичко постигнато от Лудогорец и дори нормалните фенове започват да ви вземат на подбив, а някои постижения са стойностни, в това число и рекордната победа над ЦСКА! :cry:
[offtopic]Съмнява ме дали не е повече левскарче, отколкото лудогорче.[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
actrus
Мнения: 428
Регистриран на: 02 май 2012 15:23
Skype: имам
Местоположение: Eвропа
Контакти:

Re: Спряха правата на Моци

Мнениеот actrus » 08 апр 2015 02:21

Поправете ме ако бъркам.Тоя Николич не е ли играл за Стяуа. Ако е играл, следващия път -Моцкаааа с двата крака в десятката.Даже лекарски екип не влезе да му помогне, а Безяк 10 минути не може да дойде на себе си.Айдеее театър "Сълза и сопол".Финал за купа Витоша и Средец(кви тия бе).Един управленец на БФС стана сервитьор(тогава),друг спечели Златни топки и обувки.По всички закони на спорта тия двата отбора(Витоша и Средец), трябваше да играят в окръжните групи.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта