Какво липсва на Лудогорец?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
za nas e toj religiq
Мнения: 3981
Регистриран на: 28 окт 2009 13:08
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот za nas e toj religiq » 24 сеп 2014 22:58

sandi74 написа:На гордоста на България Лудогорец Разград обичан и хулен до болка и гняв абсолютно нищо не им липсва.Факт.


Като изключим липсата на фенската маса която да им се радва. Всичко друго си им е наред.Факт. :)

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот BadBoy » 24 сеп 2014 23:00

blueboss написа:
BadBoy написа:Това с кренвирша се изтърка и вече не е оригинално, а повтарянето му е факт, че няма с какво друго да обориш опонента в момента. Той да те лупа като бръшнян чувал на зеления терен пък ти му се смей колкото искаш, че някой си ял кренвирш на трибуната.


Спомням си, че на Герена зелените човечета реваха, а на следващата седмица викаха Славия.... Това достатъчен аргумент ли е за теб да осъзнаеш къде е разликата в поведението на играчите им и ръководството? Впрочем не са много клубовете побеждавали ги в БГ, но този уикенд играят срещу единия от тях, а на стадиона ще е пълно с истински фенове, а не платени клакьорки като тебе.

Айде със здраве!

Много бързо свърши аргументите, хайде разберете се в този форум на кой ще ме изкарвате фен, щото на кой ли отбор не бях :lol:
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
KAT90
Мнения: 429
Регистриран на: 27 окт 2013 19:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот KAT90 » 24 сеп 2014 23:00

А аз да питам, няма ли фенове на л-ец да изкажат мнение? :|
Любов към миналото, примирение с настоящето и страх от бъдещето = НАСТОЯЩ БЪЛГАРИН

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот GOLEADOR » 24 сеп 2014 23:02

BadBoy написа:
GOLEADOR написа:На Лудогорец му липсва почтен собственик.Защото вкарат ли Домусчиев в затвора или го свитнат,край с тях.За публиката и историята е ясно и няма да дъвча тази тема отново.

Това винаги ми е била любимата фраза, хайде сега назови един, единствен отбор в България, който без чичко паричко може да бъде отбор от някакво елементарно средно европейско ниво, а не само за местна консумация и да подритва само в нашата Ъ група?

Темата е за това кое липсва на Лудогорец и аз го казах.Ако прибавим към темата и твоето изискване,отговора ми е IPO.Това е бъдещето на честният футбол в България.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
blueboss
Мнения: 241
Регистриран на: 05 ное 2013 09:11
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот blueboss » 24 сеп 2014 23:04

BadBoy написа:
blueboss написа:
BadBoy написа:Това с кренвирша се изтърка и вече не е оригинално, а повтарянето му е факт, че няма с какво друго да обориш опонента в момента. Той да те лупа като бръшнян чувал на зеления терен пък ти му се смей колкото искаш, че някой си ял кренвирш на трибуната.


Спомням си, че на Герена зелените човечета реваха, а на следващата седмица викаха Славия.... Това достатъчен аргумент ли е за теб да осъзнаеш къде е разликата в поведението на играчите им и ръководството? Впрочем не са много клубовете побеждавали ги в БГ, но този уикенд играят срещу единия от тях, а на стадиона ще е пълно с истински фенове, а не платени клакьорки като тебе.

Айде със здраве!

Много бързо свърши аргументите, хайде разберете се в този форум на кой ще ме изкарвате фен, щото на кой ли отбор не бях :lol:


Защо пък реши, че си ми интересен да се занимавам с тъпото ти заяждане?
Отдавна такива като тебе съм ги пуснал да си пасат.....

Потребителски аватар
parazit
Мнения: 1085
Регистриран на: 10 сеп 2014 12:36

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот parazit » 24 сеп 2014 23:04

Резултати в google search

Ludogorets Около 4 900 000 резултата (0,49 секунди)
Levski Около 962 000 резултата (0,35 секунди)
Botev Около 891 000 резултата (0,46 секунди)
Litex Около 725 000 резултата (0,47 секунди)
CSKA Sofia Около 417 000 резултата (0,48 секунди)

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот volf » 24 сеп 2014 23:05

Седем написа:
parazit написа:Не мислите ли,че е малко иронично да говорим за публика при положение,че националния стадион ще е пълен с участието на Лудогорец в 3 мача,а Левски и ЦСКА не са го пълнили до краен предел от 10 години?

Историята Лудогорец си я има вече 3 титли,2 купи и 2 суперкупи 1/8 финал в Лига Европа и влизане в групите на Шампионската Лига.

Я пак за националния стадион? Ще ти припомня само една дата - 23.05.2014 г. Един отбор в трагично състояние от всякакво естество - финансово, организационно, спортно и каквото още се сетиш напълни националния стадион и то не на мач срещу многомилионната селекция на Реал Мадрид в Шампионската, междуконтиненталната или космическата лига, а на един приятелски мач. Защото историята и величието на един отбор не се измерват с купи или титли, а с любовта на феновете. А истинската любов на на истинските фенове не можеш да си купиш дори за всички кренвирши на света!

Всъщност истината е че не напълнихте стадиона въпреки значимия повод, които се явява веднъж на 100 години! :oops:

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот BadBoy » 24 сеп 2014 23:06

При положение, че сме като песъчинка в морето ма световната футболна карта, а всички знаем в днешно време колко честна е тази игра футбол май си решил да ставаш Дон Кихот.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Emmanuel
Мнения: 172
Регистриран на: 03 юли 2014 22:29
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот Emmanuel » 24 сеп 2014 23:07

Относно публиката и историята ще ви кажа няколко неща:
Лудогорец вече има изградени твърди фен структури в Разград, Варна(клуба расте с всеки мач), София, Русе, Попово, Сандански, Бургас(макар и фенклуба да не е официален) и дори Лондон! Интереса на хората към отбора в цяла северозападна България расте неимоверно и след едно, две десетилетия ще има фен структури и поддръжници навсякъде из България, а и извън нея! Пътя по-който Лудогорец е тръгнал ще му донесе достатъчно публика и стадиона, който сега се строи ще бъде неколкократно разширяван. Варна е достатъчно близо за голям град, който да е зад гърба на отбора, а тук футбол уви няма! Няма и в Бургас, Русе и всички малки и големи градове в региона, така че Лудогорец бавно и необратимо се превръща в отбора на северозапада! Бъдете сигурни в това. Що се касае до историята: "ЖИВОТА НЕ СЕ БРОИ С БРОЯ ВДИШВАНИЯ, А С МОМЕНТИТЕ КОИТО СА ТИ СПИРАЛИ ДЪХА" Миговете в които отбора ме е оставял без дъх за последните няколко години надминават тези които феновете на грандовете изживяват за десетилетия, а на останалите отбори уви няма да изживеят никога! И какво като Славия е на сто години, нима техните фенове са преживели някога историческите мигове на Лудогорец? Не са, а силно им го пожелавам. Пожелавам на всеки фен да преживее НЕГОВИЯ отбор да направи мач като реванша ни със Стяуа! Като този с Лацио или и двата на ЮНА(беше страшно да си там повярвайте ми, страшно но уникално). Пожелавам на всеки фен да пее хилма на България след победи на ЮНА, стадио Олимпико, стадион Черноморец Одеса и т.н. Чувството е уникално и се нарича ТВОРЕНЕ НА ИСТОРИЯ! Победата над Пирин Гоце Делчев(респект за отбора им) не е история, тя не спира дъха. Така, че броейки историята ни с миговете които никога няма да забравим, а не с годините хронологическо време то ние изпреварваме с историята си мнооооооого отбори в България и света. А ако искате да гледаме хронологическото време само, то Лудогорец е създаден през 1945г., а ЦСКА 1948г. та питам, кой е отбора с по-дълга история! Така мерейки феновете ни, ще погледна в бъдещето и ще ви кажа... ИМАМЕ МНОГО! Мерейки историята си ще ви кажа... имаме много, много мигове спиращи дъха през своята история. И в заключение... нека спрем да си мерим отборите и да започнем да им се наслаждаваме искрено и от сърце. Желая на всеки от вас(искрено) да преживее това което аз преживях през последните години. А най-доброто.... за Лудогорец най-доброто предстои!

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот GOLEADOR » 24 сеп 2014 23:08

parazit написа:Резултати в google search

Ludogorets Около 4 900 000 резултата (0,49 секунди)
Levski Около 962 000 резултата (0,35 секунди)
Botev Около 891 000 резултата (0,46 секунди)
Litex Около 725 000 резултата (0,47 секунди)
CSKA Sofia Около 417 000 резултата (0,48 секунди)


ЦСКА СОФИЯ
Около 6 920 000 резултата (0,40 секунди)
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта