Лудогорец - Славия | ''А'' група - 7.кръг | 1:1 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Как ще завърши мача

Анкетата завърши на 29 авг 2015 06:40

С победа за Лудогорец
17
45%
Равен
13
34%
С победа за Славия
8
21%
 
Общо гласове: 38

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | ''А'' група - 7.кръг | 28.08, 20:00

Мнениеот JohnnieWalker » 28 авг 2015 23:16

Аматьори, къде са ви е разгромната победа :?:

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Лудогорец - Славия | ''А'' група - 7.кръг | 28.08, 20:00

Мнениеот PFC Litex » 28 авг 2015 23:23

ELFen написа:Ам и наще бомби си ги биваше, ама НЕ УЛЯЗА ! :)

Сякаш да бяхте поиграли малко, че е се тая с гредите, то и ние им удряхме греди, но мача завърши наравно.
Изображение

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | ''А'' група - 7.кръг | 28.08, 20:00

Мнениеот mozart » 28 авг 2015 23:43

JohnnieWalker написа:Аматьори, къде са ви е разгромната победа :?:


Щом и белите фенове почнаха да се дуят, явно днес са играли страхотно. Не че видях нещо различно от това да рушат играта на нашите, дето напоследък хич не им спори, но ьвно съм сляп. Не играхме така, както искаме всички, но и без усилия можехме да вземе този мач и с разлика. Положенията си ги имаше, като това на Препелица бие всичко в последно време! Точка спечелена с късмет от Славия и две загубени от нашия отбор, след малшанс пред гола!
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | ''А'' група - 7.кръг | 28.08, 20:00

Мнениеот Viktor4o_Rs » 29 авг 2015 00:38

PFC Litex написа:
ELFen написа:Ам и наще бомби си ги биваше, ама НЕ УЛЯЗА ! :)

Сякаш да бяхте поиграли малко, че е се тая с гредите, то и ние им удряхме греди, но мача завърши наравно.


Вие пък какво играхте толкова срещу нас ? Абсолютно посредствен отбор ми изглеждаше Литекс, имахте положения, но и ние имахме. Що се отнася до днешния мач, вярно е, че Лудогорец изпуснаха да решат мача, но това е футболът :lol: Да не забравяме, че ние нямаме милионите на Домуса и микренското джудже за скъпоплатени звезди, играем почти изцяло с юноши и местни момчета, плюс един наистина класен чужденец като Манзоро, който днес дори не беше на терена. Така че има от какво да сме доволни, Славия си е един от най-неудобните отбори за Лудогорец, особено в Разград. И на всеки отбор ще му е трудно да ни бие, просто Колев си треньор, не че сме някаква класа, в никакъв случай.
Изображение

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | ''А'' група - 7.кръг | 28.08, 20:00

Мнениеот greenpeak » 29 авг 2015 09:05

mozart написа:
JohnnieWalker написа:Аматьори, къде са ви е разгромната победа :?:


Щом и белите фенове почнаха да се дуят, явно днес са играли страхотно. Не че видях нещо различно от това да рушат играта на нашите, дето напоследък хич не им спори, но ьвно съм сляп. Не играхме така, както искаме всички, но и без усилия можехме да вземе този мач и с разлика. Положенията си ги имаше, като това на Препелица бие всичко в последно време!


Точно казано.

runnersa
Мнения: 5955
Регистриран на: 09 мар 2009 21:12
Skype: martinrealm
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | ''А'' група - 7.кръг | 28.08, 20:00

Мнениеот runnersa » 29 авг 2015 09:18

В този форум по план вчера трябваше да се коментира групата на Лудогорец в ЕКТ а то се коментира равния им със Славия - жалко!
Вече официално Азерите и Казахстан са пред България в ранклистата на Уефа!

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uef ... k2016.html
Вече няма да е сензация ако отпадаме а ако отстраняваме такива отбори!

Карамел Му
Мнения: 299
Регистриран на: 29 авг 2014 14:53
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | ''А'' група - 7.кръг | 28.08, 20:00

Мнениеот Карамел Му » 29 авг 2015 09:26

Тъп мач.Препелица-поредния Бижутер."Трибунала"Моооци и да изнасили страничния на тъча,главния ще му ръкопляска.Владо пак се успал :shock: .Тоя да не го хапала муха цеце :mrgreen:
30.05.2016г
Г.Иванов-Гонзо пред медиите:
"След като останахме сами в А група,момчетата си повярваха,заиграхме футбола който искахме и логично се класирахме за ЛЕ,завършвайки ВТОРИ!"

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | ''А'' група - 7.кръг | 28.08, 20:00

Мнениеот openminded » 29 авг 2015 09:30

Харесваше ми, докато Л-ц залагаха на слабо известни треньори, дори и Рибейро се вместваше в традицията.Сега докараха тоя надут пуяк Ераносян :x
Фактът, че дори с тази безобразна игра са почти без конкуренция говори много зле за шампионата.Пропадаме пичове.Казахстан ни задминава, а ние продължаваме да се самозалъгваме.Разбрахме, че Петричев и Томанов не са виновни, виновен е Рибейро.Аз пък чакам поне един от новите да си заслужи парите, дадени за него.И чакам Владо Стоянов най-после да си отвори устата, ама широко да я отвори

Потребителски аватар
fitore
Мнения: 169
Регистриран на: 25 ное 2013 09:44
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | ''А'' група - 7.кръг | 28.08, 20:00

Мнениеот fitore » 29 авг 2015 10:28

Феновете на Славия е нормално да са малко повече превъзбудени, все пак по това време на година вече са наредили по 3-4 поредни загуби предните сезони. Видно е, че работят добре и с гредите :) - и в Коматево 2, снощи пак толкова. Но все пак отборът им играе на максимума си и това им прави чест. Помагат и некадърници като Препелица, който от 3 метра вместо да скъса мрежата при резултат 1:1, прави удар който може да се оприличи на чистене на защитник в корнер. Мишо Александров също скандален - за 2-3 минути накрая направи колкото фала можа, за да нацели накрая точната позиция на Карачанаков. Никак няма да му е лесно на Ераносян, но времето е пред него, а и конкуренцията е мижава.

dream team
Мнения: 569
Регистриран на: 06 фев 2014 13:21
Контакти:

Re: Лудогорец - Славия | ''А'' група - 7.кръг | 28.08, 20:00

Мнениеот dream team » 29 авг 2015 11:11

openminded написа:Харесваше ми, докато Л-ц залагаха на слабо известни треньори, дори и Рибейро се вместваше в традицията.Сега докараха тоя надут пуяк Ераносян :x
Фактът, че дори с тази безобразна игра са почти без конкуренция говори много зле за шампионата.Пропадаме пичове.Казахстан ни задминава, а ние продължаваме да се самозалъгваме.Разбрахме, че Петричев и Томанов не са виновни, виновен е Рибейро.Аз пък чакам поне един от новите да си заслужи парите, дадени за него.И чакам Владо Стоянов най-после да си отвори устата, ама широко да я отвори


Е, кой е виновен, че Казахстан и Азербейджан ни задминаха? Лудогорец има 2 пробива в евротурнирите в последните години, а другите отбори какво са постигнали? Тяхният принос клони към нулата.

За мача, харесва ми, че се създават положения. Ще стане отбор.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта