Партизан - Лудогорец - 2:2 FT

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3753
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: Партизан - Лудогорец (реванш - 06.08.2014)

Мнениеот Jürgen » 07 авг 2014 00:22

Ако Лудогорец не се подобрят значително са дотук! Замалко да загубят спечелен мач! Прекалено рано си помислиха играчите, че са спечелили мача, разконцентрираха се и вместо тоя мач да стане един хубав празник за българския фен, той се превърна в "Опълченците на Шипка" и трябваше да треперим до самия край.

НЯМА КАК с двама нападатели да се атакува ШЛ. С Безяк не знам какво се случва, нямаше един свестен шут цял мач. Ако на него ще разчитате да ви печели мачовете по-добре се откажете. Много е непостоянен. А Кишада, той не е за ШЛ. За 3-ти нападател става, но иначе е слаб..... Трябва да КУПИТЕ класен нападател ( защото те струват пари ), и то ВЕДНАГА!!! А да видим дали Домусчиев ще развърже кесията :twisted: :? !

Също забелязах колко слаби бяхте при статичните положения и само късметът ви покри. Дано го оправите това, защото не ви виждам иначе. (особено в ШЛ)

Случваше се ваши играчи да бъдат намирани в добра позиция пред наказателното на сърбите, но така и не успяваха вашите да се възползват. По-класен отбор щеше да им набута поне още 2 гола, ако му се бяха предоставяли такива възможности.

Смените на Дерменджиев бяха за мен под всякаква критика. Първо, Марселиньо беше най-опасният играч на Лудогорец и точно него да смени, при положение, че ви трябва гол беше чиста глупост. И второ, трябваше най-късно до 60 минута да е сменил Безяк, защото просто него никакъв го нямаше. Беше длъжен да опита с Кишада, нищо нямаше да загуби.

Иначе честито класиране от мен :) . Успех по-нататък :) .

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12973
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Партизан - Лудогорец (реванш - 06.08.2014)

Мнениеот Eminem » 07 авг 2014 00:26

След 10-тата мин. през второто полувреме, не се разбра кой е с човек по-малко. Вместо да ги бият, те се лигавят.
Честита победа!

Потребителски аватар
Capitan Puyol
Мнения: 449
Регистриран на: 20 сеп 2013 16:42

Re: Партизан - Лудогорец - 2:2 FT

Мнениеот Capitan Puyol » 07 авг 2014 00:48

Глупости. Имаше само един лош период през второто полувреме някъде 60 до 70 минута, после сърбите окапаха физически и ако не бяха някои нескопосани прояви в завършващата фаза мача си отиваше на 2-4. Жалко и че не влезе оня пряк свободен удар на Мисиджан в началото на 2то полувреме, а после Безяк при добавката с безумен пропуск...мача още тогава можеше да бъде решен. А двата гола на Партизан си бяха чисто и просто подарени след нелепи грешки отзад, а не плод на някакъв кой знае какъв натиск или суперигра на Партизан.

ivo77 написа:
Capitan Puyol написа:Хванах линк да гледам мача по сръбската телевизия РТС и като видях колко много ни мразят си мисля че малко сме ги били във войните тия жалки сърби. :lol:


Защо, какво говореха..? :lol:

Ми те още от първия мач почнаха - Колко много "турака" имало в Разградско, някакви политически изказвания дето са неуместни за футболен мач, само дето не направиха дисекция на етническия състав на населението у нас (това първия мач).Малко им беше че загубиха Косово дееба мизерниците! :evil:
А сега отново някакви заядливи подхвърляния, че нямало българи в Лудогорец, че това бил отбор от наемници, докато техния Партизан почти изцяло били сърби закърмени с идеологията на клуба. Миналата година още ми направи впечатление, пак си бях пуснал сръбската РТС да ги слушам, бяха същите коментатори и говореха абсолютно същите глупости. :lol:

Потребителски аватар
Caligula furious 77
Мнения: 87
Регистриран на: 17 юли 2014 18:56

Re: Партизан - Лудогорец - 2:2 FT

Мнениеот Caligula furious 77 » 07 авг 2014 00:54

При 2:2 сърбите обърнаха мача ,и ако съдията не беше взел нещата в свои ръце с този червен картон,партизаните като нищо щяха да вкарат още 1 или 2 гола!
Второто полувреме имаше и вдигната несъщeствуваща засада на домакините,при което нападателят на гробарите излизаше сам срещу вратарят на Лудогорец!Освен това, през втората част не се забелязваше кой отбор е с 10 и кой с 11 човека на терена!Въобще,въпреки че бях за Лудогорец,като страничен зрител-разградчани не заслужаваха да продължат!
[rimg]http://www.mytinyphone.com/uploads/users/1980mercurytruck/493491.gif[/rimg]

Lead me not into TEMPTATION...Oh HELL...who am I kiding?
Follow me,I know a shortcut!!

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: Партизан - Лудогорец (реванш - 06.08.2014)

Мнениеот IvailoRz » 07 авг 2014 01:29

гарфилд написа:
AN71 написа:Айде честито на всички който стискаха палци за Лудогорец а за онези като ТЕО бебе да пият по една студена вода и да си лягат :) :) :) ;)

Бих добавил BRF,Batmanlevski,Iliyan и останалите разбирковци. :mrgreen: Да пият от мъка и по 2 ракии,ако искат. :mrgreen:


BRF не го слагай в това число , изглежда пич човека . Понякога има различно мнение , което не е лошо но не напада напразно и с глупави обиди . Останалите са изявени хейтъри които повечето им постове са да плюят Лудогорец ;)

Потребителски аватар
molteni
Мнения: 1365
Регистриран на: 08 юни 2011 23:40
Контакти:

Re: Партизан - Лудогорец (реванш - 06.08.2014)

Мнениеот molteni » 07 авг 2014 01:46

petko.h.markov написа:
MagicMoments написа:Чиста дузпа за Партизан не дадоха,сега нямаше засада и имаше играч сам срещу вратаря.Ясен е мача,ще има Господ и 98 минута.

Що за хора сте?


Не е ли ясно? :lol:

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Партизан - Лудогорец (реванш - 06.08.2014)

Мнениеот kartago » 07 авг 2014 03:24

злато1234 написа:
russia написа:[offtopic]Не знам коя е Руска, Златко, но е ясно,че си коментирал работата на модераторите, изял си хурката и затова сега от латиница си минал на кирилица :lol:[/offtopic]

[offtopic]Само, че нищо не съм изял нито оспорил... А и в неделя банчето изчезва.
Говорих с 3-ма модератори и тримата ми казаха, че за това което съм написал, не е за бан, но колегата им така е преценил. За мен не е проблем, до неделя... Ама тъпотата ти и пошлите ти опити за заяждане само показават колко тъпо пърче си всъщност Руске. :lol:[/offtopic]


[offtopic]А, според мен просто лъжеш! И то много яко!!!....Не може трима модератори да са ти казали това! Не ти прави чест, а иначе с този подпис, може и да не изкараш до неделя!!! (пък после пак лъжи, че си говорил с някого)[/offtopic]

BG-BateGoyko
Мнения: 58
Регистриран на: 09 авг 2010 10:58
Контакти:

Re: Партизан - Лудогорец - 2:2 FT

Мнениеот BG-BateGoyko » 07 авг 2014 06:54

Честито, лудогорци!!!
На мен пък мача си ми хареса и играта на Лудогорец също. Смяната на треньора подейства сякаш... Поведоха си с игра. Изравниха им заради разглезване и конкретни грешки, но лудогорец са си лудогорец и както и миналата година не се панираха особено. Не съм мъгласен че не си пролича че са с човек повече. Сърбите имаха едни 5-10 минути второто полувреме някъде 60-та - 70 - та дето се опитаха да наложат нещо, но до там. Лудогорец си подаваше без паника и ако Мисиджан спре да се лакомее някой ден, можеше и да бият с поне два гола разлика. А червения картон си е от глупостта на оня от Партизан, тъй че техен проблем. А гледам, че имало хора дето треперели дали Лудогорец ще удържи резултата. Аз пък треперех кога най-после ще вкарат третия гол...
Има какво още да се чисти в защитата. Ангуло се видя че още не е сработен и тия пасове в коридор между него и централния бранител направо ми скъсаха сърцето първото полувреме, а и често изоставаше момчето. Но иначе отиграванията му ми харесват втори мач от как го гледам. Има присъствие на духа и не е паникьор. Да свали още 5 кила и да тича още по - бързо и няма да има грешка. Притеснявам се за нападателя... Вярвам, че Безяк ще се отпуши. По традиция Лудогорец не е особено зависим от централния си нападател и доста хора си бележат голове, но ми се струва че Домусчиев трябва да мисли за още една опция...И то опция от милион евро на горе, тъй като не вярвам в подобен сглобен тим някой българин от А-група, да пасне и да заиграе друго яче освен като резерва.
Успех на жребия. Ще гледаме мачове до нова година. С кеф ще допълня "КАКТО ВИНАГИ"....

Потребителски аватар
criminal
Мнения: 365
Регистриран на: 07 мар 2014 08:50
Skype: polzvam
Контакти:

Re: Партизан - Лудогорец - 2:2 FT

Мнениеот criminal » 07 авг 2014 07:32

Тоя Вура само ръкомахаше и си просеше картон за реакциите си. Честита победа въпреки това. На мен не ми хареса , как Лудите проведоха мача, няма как да позволиш на този слаб отбор на Партизан да изравни и да се браниш с човек повече. Националчето Владко Стоянов е свалил формата си драстично, колкото и да беше колеблива играта в защита, не очаквах да е чак трагична. Пожелавам влизане в ШЛ, но трябва да се гледа реално и трезво, а този поглед не е от най-успокояващите, Лудогорец не е мръднал и милиметър в развитието си в сравнение с миналата година...просто трябва да се стегнат играчите, а сега вече и предизвикателството е голямо :idea:
Изображение

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Партизан - Лудогорец (реванш - 06.08.2014)

Мнениеот iliyan » 07 авг 2014 07:55

IvailoRz написа:
гарфилд написа:
AN71 написа:Айде честито на всички който стискаха палци за Лудогорец а за онези като ТЕО бебе да пият по една студена вода и да си лягат :) :) :) ;)

Бих добавил BRF,Batmanlevski,Iliyan и останалите разбирковци. :mrgreen: Да пият от мъка и по 2 ракии,ако искат. :mrgreen:

BRF не го слагай в това число , изглежда пич човека . Понякога има различно мнение , което не е лошо но не напада напразно и с глупави обиди . Останалите са изявени хейтъри които повечето им постове са да плюят Лудогорец ;)

За да те плюе някой явно си има причина и не е зле да се замислите защо и после да обявявате някой , че е хейтър.
Виж в отбора на Лудогорец колко българи има и в отбора на Партизан колко сърби. И сами ще се отговорите за хейтването , макар че за мен не е хейтване.
Относно мача - не може да играеш цяло полувреме с човек повече и да не може да вкараш , а точно обратното да трепеш да не ти вкарат.
Това със задържането на топката вече всички разбрахме , че няма значение. Важно колко гола си вкарал. А тренера ви - и този ли е завършил спортна психология :lol:
Следващите мачове едва ли ще се подобри защита , а относно Безяк в световният футбол като него колко искаш нападатели. Един сезон и след това пълна дупка.
За Безяк май изпуснахте момента да му вземете някое евро повече и сега ще трябва да си го търпите.
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост