XVI кръг, Лудогорец - Черно море 2:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Ludogorski_Fen
Мнения: 111
Регистриран на: 27 авг 2012 19:08
Местоположение: Пазарджик / САЩ
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот Ludogorski_Fen » 07 мар 2013 00:42

terata написа:
Ludogorski_Fen написа:
terata написа:
Ludogorski_Fen написа:
+1

Това е самата истина! Браво за това мнение.
Аз по принцип рядко пиша в този форум, защото е пълен с много ограничени хора, които са ми доста под нивото.
Това са хора интриганти, които не ги интересува красивата игра на Лудогорец. Те са под контрола на злобата и завистта. Жалка картинка.


Абе пазарджишко/американския фен на Лудогорец... ти през възвишения си жовотец, колко пъти си бил на живо на мач на Лудогорец?
А иначе за истината....хахах истина е за вас, щот така ви изнася. Медийни конспирации и чудесии. Чудесно, успешно тръгвате по стъпките на едни други фенове. :mrgreen:


Май се припозна...
Всеки фен на Челси и гледал мач на живо, нали? :shock:

Иначе да, Лудогорец имат много хубав стил на игра. Всичко в този клуб е на Европейско ниво.
Гледай си там синия отбор, и не ни занимавай с глупости. Имаш късмет че не съм модератор.


Нерде Челси, нерде Лудогорец ;) Ма голям фен си викаш, никога обаче не си присъствал на техен мач на живо :mrgreen: Халал да си ви такива телевизионни фенове.


Няма такове животно като "ТВ фен", или си фен или не си.
forum.ludogorec.com

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12785
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот BRF » 07 мар 2013 16:08

snakebite написа:Terata i BRF...напълниха темата с излишен спам...

А доколото за фаула...някой бе споменал Голубович и фаула срещу него за 1;1 с Динамо Загреб. Класически фаул - нападателя му дръпна ръката и той изтърва топката.. Е и ? Съдията не свири, а и самия Голубович си е виновен, че не излезе решително и готов да отнесе нападателя ако трябва !!. Така беше и с Морето, докато Генчев веднага се засили към топката Сашко Александровсе чудеше какво да прави..да се наведе ли, да скочи ли ?..За мен са абсолютно аналогични ситуациите !!
Щом в МЕЖДУНАРОДЕН мач, считат че това не фаул..не виждам какво Джугански се праска !
Ако смятате че сега има фаул и е ОЩЕТЕН Черно море, следва че и Лудогорец е бил ощетен в мача с Динамо, ама не чух някой да го каже това , а се рИве..само ако е в полза на Лудогорец !!
То ние спам сами не можем да направим!Или които са от правилната страна,тях спам не ги лови!
Ти не чете ли,нали за спане говориш!Това е за зеленичкото!

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот mad forest » 07 мар 2013 18:52

Само да попитам, дали има нещо вярно в тази статия http://www.sportal.bg/news.php?news=414930
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12785
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот BRF » 07 мар 2013 19:46

mad forest написа:Само да попитам, дали има нещо вярно в тази статия http://www.sportal.bg/news.php?news=414930

Предполагам,че да!Горе-долу същото беше и при нас!

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот mad forest » 07 мар 2013 19:50

BRF написа:
mad forest написа:Само да попитам, дали има нещо вярно в тази статия http://www.sportal.bg/news.php?news=414930

Предполагам,че да!Горе-долу същото беше и при нас!


Жалко, че са се държали така, не мисля, че точно моряците са някаква заплаха. Виж червените фенове... заради червените фенове са такива мерките.
Време за нормалните публики да се ползва секторът зад вратата, а не клетката. Разбира се изключвам червената и синя агитка!
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12785
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот BRF » 07 мар 2013 20:30

mad forest написа:
BRF написа:
mad forest написа:Само да попитам, дали има нещо вярно в тази статия http://www.sportal.bg/news.php?news=414930

Предполагам,че да!Горе-долу същото беше и при нас!


Жалко, че са се държали така, не мисля, че точно моряците са някаква заплаха. Виж червените фенове... заради червените фенове са такива мерките.
Време за нормалните публики да се ползва секторът зад вратата, а не клетката. Разбира се изключвам червената и синя агитка!

Прочети какво са ти написали варналии!Разходи се около стадиона ви при гостуващия сектор!Никой не заслужава да стои без тоалетна и вода поне!Каква заплаха може да е някой при толкова полиция и КПП-та!

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот tsonpen » 07 мар 2013 20:36

mad forest написа:Жалко, че са се държали така, не мисля, че точно моряците са някаква заплаха. Виж червените фенове... заради червените фенове са такива мерките.
Време за нормалните публики да се ползва секторът зад вратата, а не клетката. Разбира се изключвам червената и синя агитка!


Имам основание да се съмнявам в статията заради това:

mursusaid написа:
snakebite написа:Пичове от Морето, да попитам имаше ли тоалетна във вашия гостуващ сектор ?


Да имаше,но какво целиш с тоя си въпрос?


В статията пише, че нямали тоалетна. Ако са имали от къде да си купят и вода - не виждам нарушение. А че е било гадно с мрежите - така е било, но знаем защо са.
Има и клетки без тоалетна, има и клетка само с мъжка тоалетна, но не са в Разград. Статии за тях не се пишат.
За това, че са ровили в списъци - добре. А че са проверявали деца с дрегер вече ми се струва доста разкрасено.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот tsonpen » 07 мар 2013 20:38

BRF написа:Прочети какво са ти написали варналии!Разходи се около стадиона ви при гостуващия сектор!Никой не заслужава да стои без тоалетна и вода поне!Каква заплаха може да е някой при толкова полиция и КПП-та!


И на този мач ли беше в клетката? :shock: Ако не си, ти виж какво са написали варненци. Много ясно, че 3 часа без тоалетна няма да ги оставят. И не са ги оставили. Пак се пишат врели-некипели.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
mad forest
Мнения: 1034
Регистриран на: 12 авг 2011 21:31
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот mad forest » 07 мар 2013 20:43

Виж , ако искаме да задълбаем ще намерим поне 100 причини клетката да остане, но си мисля, че има моменти, когато може да остане празна за сметка на готовия сектор зад северната врата. Съгласи се, че тази клетка е по-скоро за животни, отколкото за фенове. Влизал ли си вътре? Аз съм влизал за да погледна стадиона как изглежда от там и смея да твърдя, че не е много приятно. Време е от ръководството да се замислят и да довършат стадиона, защото сега изглежда недовършен. Не са и необходими кой знае какви усилия според мен. Да се изравнят секторите зад вратите на нивото на другите на първо време ще е идеално.
2012 - Шампион и носител на Купата на България!
2013 - Шампион на България!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12785
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно море 2:0

Мнениеот BRF » 07 мар 2013 20:44

tsonpen написа:
BRF написа:Прочети какво са ти написали варналии!Разходи се около стадиона ви при гостуващия сектор!Никой не заслужава да стои без тоалетна и вода поне!Каква заплаха може да е някой при толкова полиция и КПП-та!


И на този мач ли беше в клетката? :shock: Ако не си, ти виж какво са написали варненци. Много ясно, че 3 часа без тоалетна няма да ги оставят. И не са ги оставили. Пак се пишат врели-некипели.

Аз споделих моя опит!Като бях на гостуване в Разград,бяхме заключени,около 500 души и ни беше предоставена една химическа тоалетна!Това нормално ли е!Преди да отговориш,ще ти припомня едно твое оплакване за стадиона в Бургас,че тоалетните не били разделени на мъжки и женски :shock:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта