Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот tsonpen » 28 дек 2012 10:23

volf написа:През отминалия полусезон се случиха и доста логични неща от които най-логично изглежда първото място на Лудогорец. Отборът игра слабо в два от двубоите - срещу Славия и особено срещу Черноморец - , но дори и в тях не беше надигран. В останалите двубои доминираше над своите съперници и само малшансът му попречи да е с още по- голям точков актив за сезона.
Аз съм фен както на българския, така и на приятния за окото футбол и това е напълно достатъчно да съм пристрастен към Лудогорец.
Няма как човек, който декларира, че изповядва подобни настроения, независимо от фенските си пристрастия да поставя, който и да е било друг Български тим над Разградския клуб. Останалото е някакво крайно фенство (мракобесие) или поне не малка доза неискреност.
Няма логични предпоставки в Лудогорец да разчитат на съдийска помощ или друго извън футболно лоби по простата причина че превъзхождат всички останали тимове имено с футболни аргументи.
Явно е, че Лудогорец ще продължи да съществува и ще бъде отново най-значимият фактор в Българския футбол и през следващия полусезон.
На недоброжелателите ще споделя, че ако Лудогорец прекрати съществуването си или загуби идентичноста си, може би Вашият клуб ще се премести с място напред, но Българският футбол ще загуби единственият си успешен модел за приятен за сетивата футбол, какъвто аз не бях гледал в продължение на 20 години (oт шампионската година на Етър и с малки изключения от Литекс в по-скорошен период).
" Всичко, което е мислимо е и възможно. Логиката се занимава с всяка възможност и всички възможности са нейни факти.Светът се състои от факти и се характеризира с това, че е всички факти."
Заслужилият шампион на българия отново ще бъде Лудогорец!
Весели празници!


Заради такива мнения си заслужава да се чете този форум!
Това е много по-ценно от нещо написано от нас, феновете на Лудогорец, защото е безпристрастно.
Текстът ме подсети, че има една особеност във фенската група на Лудогорец, която не е много известна. Много от нас ще подкрепяме отбора по начина по който го правим сега само ако той запази качеството, което се превърна в неразделна част от марката Лудогорец през последните година и половина - две. Лудогорец е поставен и в ситуацията да е ситуиран в град с малко население с това прави условията по-критични откъм публика. Но това е още една причина да трябва да се работи здраво в клуба. Дано продължават да го правят както досега и никога да не разчитат на стара слава или инерция.
[center]Изображение[/center]

plamen_ch
Мнения: 627
Регистриран на: 11 май 2008 14:48
Местоположение: гр.Гоце Делчев
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот plamen_ch » 28 дек 2012 15:07

"Безпристрастно" ли е мнението или просто съвпада с твоето?

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот tsonpen » 28 дек 2012 17:02

plamen_ch написа:"Безпристрастно" ли е мнението или просто съвпада с твоето?

В случая и двете. И това е най-радващото :)
Обосновано мнение на човек, който не е фен на Лудогорец е редно да се нарече безпристрастно. Имаме идея какви са треските за дялане в любимия ни отбор и едва ли ще се нахвърлим върху някой, който обоснове едно балансирано, критично мнение. Да не говоря, че някои от нас също често са сериозни критици на неща около клуба.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10929
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот ivan56 » 28 дек 2012 17:06

tsonpen написа:
plamen_ch написа:"Безпристрастно" ли е мнението или просто съвпада с твоето?

В случая и двете. И това е най-радващото :)
Обосновано мнение на човек, който не е фен на Лудогорец е редно да се нарече безпристрастно. Имаме идея какви са треските за дялане в любимия ни отбор и едва ли ще се нахвърлим върху някой, който обоснове едно балансирано, критично мнение. Да не говоря, че някои от нас също често са сериозни критици на неща около клуба.


Какво казваш за безпрестрасния фен:


Регистриран на:
24 Сеп 2012 21:20
Последно посещение:
28 Дек 2012 00:24
Общо мнения:
56 | Виж всички мнения на потребителя
(0.00% от всички мнения / 0.59 мнения на ден)
Най-активен във форум:
Лудогорец
(18 Мнения / 32.14% от всички потребителски мнения)
Най-активна тема:
Черноморец - Лудогорец FT. 1-0
(15 Мнения / 26.79% от всички потребителски мнения)
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
OOP
Мнения: 1359
Регистриран на: 19 юли 2012 14:01
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот OOP » 28 дек 2012 17:28

tsonpen написа:
OOP написа:Слаб полусезон за Лудогорец. Колкото и да се оплакват, че срещу тях умишлено се реве, щото грандовете са се притеснили от тях, всеки е видял къде е истината, а именно уреждане на съдии и мачове. Дори собствената им публика вече не ходят на стадиона и за разлика от миналия полусезон, сега на Арената ходеха не повече от 2 500 души на мач. Това е показателно. А драскачите тука (общо 4-ма) се оправдават, че билетите били скъпи, времето студено, градът бил малък и заплатите ниски и още един куп глупости, на които и те самите не вярват. Интересно ми е кой плаща разходите на стадиона и на базите?!? Колко фирми фалираха и колко хора останаха без работа, защото Домусчиев не им плати за свършената работа??? И сега човека излезе най-големия Българин, който си давал парите за Българския спорт. Айде няма нужда да продължавам останалото го знаят 100-те фена на Разград


Като махнем двата два софийски и двата пловдивски отбора, другите отбори в България само могат да мечтаят за бройката публика на Лудогорец. А замислял ли си се ако цените на билетите на ЦСКА, Левски, Локомотив и Ботев Пловдив бяха като тези на Лудогорец Арена, то колко щяха да са посетени мачовете им? Ами ако тези градове бяха 10 или 50 пъти по-малки? Ами ако стандартът в тях беше осезаемо надолу?
Сигурно и мен си ме включил в бройката четирима драскачи, но аз никога не съм се оплаквал от скъпи билети. Събирам си билетите и като правя една сметка, дал съм над 300 лева за билети на домакински мачове, откакто Лудогорец е в А група. И се гордея с това, макар и да е капка в морето тази сума. Тези пари са отишли за ДЮШ на клуба.

Драги ми......Пак четеш както ти е удобно. За да стане ясно написах, че дори собствената ви публика вече не идва на стадиона, защото ги е срам от начина по който печелите някои мачове!!! Я ми кажи защо през целия пролетен полусезон на стадиона ви винаги имаше над 5000 души, а този полусезон само по 2000 - 2 500 на мач?!? Е това имах впредвид, а не кой за каква публика мечтаел.....И накрая да повторя, за да ме разбереш правилно....."Феновете" на Лудогорец спряха да подкрепят отбора си защото ги е срам и това е показателно от посещаемостта на мачовете....... ;)
Ето ти едно обосновано безпристрастно мнение от човек, който не е фен на Лудогорец......но истината боли нали, колкото и да не искаш да си признаеш
От „Фен клуб Сектор Г”:
Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема.

Mitata написа:Ние за чест и морал не говорим

Потребителски аватар
nedko
Мнения: 465
Регистриран на: 05 мар 2012 18:22
Местоположение: Разград
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот nedko » 28 дек 2012 17:42

OOP написа:
tsonpen написа:
OOP написа:Слаб полусезон за Лудогорец. Колкото и да се оплакват, че срещу тях умишлено се реве, щото грандовете са се притеснили от тях, всеки е видял къде е истината, а именно уреждане на съдии и мачове. Дори собствената им публика вече не ходят на стадиона и за разлика от миналия полусезон, сега на Арената ходеха не повече от 2 500 души на мач. Това е показателно. А драскачите тука (общо 4-ма) се оправдават, че билетите били скъпи, времето студено, градът бил малък и заплатите ниски и още един куп глупости, на които и те самите не вярват. Интересно ми е кой плаща разходите на стадиона и на базите?!? Колко фирми фалираха и колко хора останаха без работа, защото Домусчиев не им плати за свършената работа??? И сега човека излезе най-големия Българин, който си давал парите за Българския спорт. Айде няма нужда да продължавам останалото го знаят 100-те фена на Разград


Като махнем двата два софийски и двата пловдивски отбора, другите отбори в България само могат да мечтаят за бройката публика на Лудогорец. А замислял ли си се ако цените на билетите на ЦСКА, Левски, Локомотив и Ботев Пловдив бяха като тези на Лудогорец Арена, то колко щяха да са посетени мачовете им? Ами ако тези градове бяха 10 или 50 пъти по-малки? Ами ако стандартът в тях беше осезаемо надолу?
Сигурно и мен си ме включил в бройката четирима драскачи, но аз никога не съм се оплаквал от скъпи билети. Събирам си билетите и като правя една сметка, дал съм над 300 лева за билети на домакински мачове, откакто Лудогорец е в А група. И се гордея с това, макар и да е капка в морето тази сума. Тези пари са отишли за ДЮШ на клуба.

Драги ми......Пак четеш както ти е удобно. За да стане ясно написах, че дори собствената ви публика вече не идва на стадиона, защото ги е срам от начина по който печелите някои мачове!!! Я ми кажи защо през целия пролетен полусезон на стадиона ви винаги имаше над 5000 души, а този полусезон само по 2000 - 2 500 на мач?!? Е това имах впредвид, а не кой за каква публика мечтаел.....И накрая да повторя, за да ме разбереш правилно....."Феновете" на Лудогорец спряха да подкрепят отбора си защото ги е срам и това е показателно от посещаемостта на мачовете....... ;)
Ето ти едно обосновано безпристрастно мнение от човек, който не е фен на Лудогорец......но истината боли нали, колкото и да не искаш да си признаеш


Абсолютни глупости пишеш, човече! Грам вярно няма в това, което отново си сътворил! Цапаш, много цапаш, грозно чак...

Потребителски аватар
OOP
Мнения: 1359
Регистриран на: 19 юли 2012 14:01
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот OOP » 28 дек 2012 17:43

nedko написа:Абсолютни глупости пишеш, човече! Грам вярно няма в това, което отново си сътворил! Цапаш, много цапаш, грозно чак...

А каква е причината за полупразните трибуни през есенния полусезон ?!?
От „Фен клуб Сектор Г”:
Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема.

Mitata написа:Ние за чест и морал не говорим

krasnii
Мнения: 38
Регистриран на: 25 ное 2012 13:18
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот krasnii » 28 дек 2012 17:48

браво бе разбирача .ти как разбра че публиката на разград е разочарована от играта на отбора.или съдиш по себе си и собсвеното ти отношение към отборчето ти.публиката спря да ходи на всички мачове ,защото някой от тях станаха безинтересни и не си заслужават цената на билета
.какво има интересно например в мач срещу отбори като пирин гд,мнонтана, етър,а напоследък и локо сф човека предпочита да си го гледа пред телевизора с бира в ръка .

Потребителски аватар
OOP
Мнения: 1359
Регистриран на: 19 юли 2012 14:01
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот OOP » 28 дек 2012 17:50

krasnii написа:браво бе разбирача .ти как разбра че публиката на разград е разочарована от играта на отбора.или съдиш по себе си и собсвеното ти отношение към отборчето ти.публиката спря да ходи на всички мачове ,защото някой от тях станаха безинтересни и не си заслужават цената на билета
.какво има интересно например в мач срещу отбори като пирин гд,мнонтана, етър,а напоследък и локо сф човека предпочита да си го гледа пред телевизора с бира в ръка .

Големи сте в оправданията.....До кой кръг не даваха мачове по ТВ, че не помня?!?! :) :) :) :)
От „Фен клуб Сектор Г”:
Всъщност няма „сливане”, няма и „обединение” – има единствено преименуване на Литекс, слагането на червени екипи на техните футболисти и използването на нашата емблема.

Mitata написа:Ние за чест и морал не говорим

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: Обзор на полусезона 2012 за Лудогорец Разград

Мнениеот tsonpen » 28 дек 2012 18:00

OOP написа: За да стане ясно написах, че дори собствената ви публика вече не идва на стадиона, защото ги е срам от начина по който печелите някои мачове!!! Я ми кажи защо през целия пролетен полусезон на стадиона ви винаги имаше над 5000 души, а този полусезон само по 2000 - 2 500 на мач?!?

Публиката и този сезон не е малко и с повече публика могат за се похвалят само отбори от София и Пловдив. Спад има и има причини за това. Но не ми е работа да ти ги анализирам, защото не ти достига умствен капацитет или информираност за да се сетиш сам. Но това, че някой го било срам и затова не ходел на стадиона е хумореска от класа :mrgreen:
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта