XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот tsonpen » 12 мар 2013 11:09

zuekaa написа:Тази статистика белким ти разясни кой бил ****** в добрият смисъл на думата КОЙ ИГРА В ЗАЩИТЕН ПЛАН лудогорец или БЕРОЕ..Удари към вратата 19 наши 6 ваши ...Удари във вратата 9 наши 0 ваши

Берое - Лудогорец
0 (0) Голове 0 (0)
11 (8) Удари към вратата 5 (1)
5 (4) Удари във вратата 0 (0)
22 (8) Фаулове 18 (8)
4 (3) Корнери 6 (2)
3 (1) Засади 0 (0)
3 (0) Жълти картони 2 (0)
0 (0) Червени картони 0 (0)


Разбира се, изпускаш притежанието на топката - 40% Берое, 60% Лудогорец. Та, ще може ли да ни разясниш спрямо притежанието на топката кой играе защитно :) Защитата ви включваше и контри, а повечето ви реални опасности бяха от статични положения. Нека казваме цялата истина!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот balgarin » 12 мар 2013 11:40

nikec1 написа:Абе човек какво ми изкарваш статистика на мач който съм гледал?
Играхте отзад с вратаря Караджов, Пламен Крумов, Борислав Стойчев, Зафиров, Пенев дотук всичко е ОК двама централни защитници + бекове + вратар но да погледнем по-нататък....
Елиаш и Лоузейро (голям мач на това момче в дефанзивен план, нямаше умора и отне много, много топки) играха разбивачи, Дончо Атанасов по едно време го гледам играеше бек, Педро Еуженио също беше яко в дефанза.... и кво стана то, останаха един Венци Христо и Андонов е как ми кажи да се мине през тези 2 защитни вала при положение че тия които изброих направиха мача на живота си, айде ако не всички то поне 50 процента от тях а отсреща Дяков и Генчев бяха спукали гума, Иван Стоянов не става в момента и за мач от В група, Гъргоров и Марсело се мъчиха да направят нещо но 7 човека срещу двама нямаше как да се получи, Кейсара и Минев не изнасяха топката добре по крилата, Деко се покри за по-голяма част от мача..... е няма как да стане.
Имахте положение да ни биете но Владо Стоянов го извади и за мен това беше най чистото ви в мача, всички други удари които си показал като статистика си бяха именно за статистиката.
Аз драми от равенство и то в Стара Загора не правя понеже знам кви села са ни били през годините и критерият ми е леко занижен, за мен всяка победа е чудо дори в Разград срещу Черно Море както се случи миналата седмица, ние идваме от нищото и правим на мармалад Софийските грандове вече втора година.... затова и искам ако не да сме шампиони поне да държим топло на Левски до края пък видиш ли може да ги пречупим на Герена като излезнат да се надиграват с нас а не както беше в Неделя срещу вас.... вашето не си беше опит за надиграване а просто ни излъгахте с тактика в което няма нищо лошо и си го признавам а не като някой хора да го крия.
Ако не си съгласен с позицията на мнението което написах жив и здрав да си, всички сме хора и имаме право на мнение и право на различни виждания.

Това беше една от изненадите в тактиката на Хубчев. При изнасяне на топката от Лудогорец, двете крила посрещаха бековете на Лудогорец, а нашите бекове покриваха външните ви халфове. От там дойдоха проблемите за вас. Просто Хубчев си беше написал домашното, но по-важното е, че футболистите бяха разбрали задачите си и ги изпълниха. Но това за мен е нормално, шпалир ли да ви правят :) . От първите минути мача беше на надлъгване, всеки от двата отбора търсеше грешки в противника, за това и се получиха толкова малко удари във вратите. За съжаление на нас ни се откри възможност за повеждане в резултата и ако бяхме вкарали сигурно щяхме да гледаме друг мач :) .
Както по-горе колегата писа, това със зелените фенери беше наистина оригинално. На фона на светлините на града и тъмното небе, някак си даже беше романтично :) . Хайде живи и здрави, нека си подкрепяме отборите, те да ни радват, че ей го утре вече идва мача ни за Купата.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта