Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ЛУДОГОРЕЦ
Мнения: 379
Регистриран на: 16 май 2012 12:56
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот ЛУДОГОРЕЦ » 04 фев 2013 21:18

Parmalat написа:Стадионът на Атлетико Паранензе е един от тези на който ще се играе Световното първенство през 2014.Тогава трябва да изглежда така :arrow:
Изображение

Не може да бъде....по-хубав от Армията и Герена...е не е истина :)

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот ralka_levskarka » 04 фев 2013 21:19

И от Лудогорец Арена.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12780
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот BRF » 04 фев 2013 21:19

snakebite написа:
BRF написа:
Ами за две години контроли със стойностни отбори вече си имате резил!При нас за 21 години си изкарал 5!Математически сте напред с материала! ;) Другия вариант е да продължим разговора след 18 години :lol: !Пожелавам ти да си жив и здрав поне до тогава!


Сигурно си прав..но кога български отбор е играл с първодивизионен бразилски ??...близките години..
За мен загуба от бразилски отбор не е резил...
Дори загуба от всички средняшки първодивизионни отбори от топ 10 първенствата с 4-5 гола не е резил, защото такава е и разликата в класите с българските !!
За съжаление ние сме най-малко СЛАБИЯ Бг отбор, тука сте прави - зложелателите !!

Тук си противоречиш,като си сложим Ханза,Хамбург,че и Барса като наши резили!Дали сте най-малко слабия отбор в България предстой да разберем!Аз мисля,че ЦСКА е този отбор!

Потребителски аватар
JimBeam
Мнения: 2998
Регистриран на: 02 сеп 2008 14:04
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот JimBeam » 04 фев 2013 21:22

snakebite написа:Ето няколко армейски подвизи последните 20 години...

1992 - турнир Хуан Гампер - Барселона 1:7
1995 - Хамбургер 0:7
1999 - Тенис Борусия 0:4
2004 - Ханза Рощок 1:4
2010 - Олимпиакос Никозия 2:5 ! (насред Българска армия)


Супер дай сега и вашите за последните 20 години ... упс вие нямате такива.

snakebite написа:Ще ти дам..след 18 години ;) .


Хахаххаааха баце я кажи от кой цирк те извадиха, че гледам непрекъснато пишеш комични неща :lol: :lol:
То след 18 години Домуса няма да го има и вие заминавате там от където дойдохте във В група :lol:

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот snakebite » 04 фев 2013 21:22

BRF написа:
По принцип избягвам да ти отговарям,ама след като имаш претенции фенове на други отбори да не коментират твоя,не ги намесвай с глупави,хипотетични ситуации!Според мен ако ЦСКА беше на ваше място,щеше да победи!



Дали щеше да биете точно тия бразилци, с тая им игра днес...съмнявам се..

Иначе сега ви чака мач с Олександрия ВТОРОДИВИЗИОНЕН украински отбор. не че украинските отбори са лоши, напротив !
Олександия са ТРЕТИ във ВТОРА дивизия. а Лудогорец ги би преди две години когато бе в Б Група..
Интересно ми е да ви видя резултата...втородивизионии отбори в Русия, аутсайдери в Австрия, някакви аърбайджанци..това са ви съперниците. Изиграйте една свястна контрола най накрая де... ;)
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
D.Georgiev
Мнения: 2025
Регистриран на: 05 авг 2011 17:20
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот D.Georgiev » 04 фев 2013 21:23

Айде стига сте се джафкали, нека ако някой има да каже нещо за мача да го направи. Не е тук мястото за глупави спорове, доколкото помня всички сме от една и съща страна и имаме еднакви интереси.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот snakebite » 04 фев 2013 21:26

JimBeam написа:[

Хахаххаааха баце я кажи от кой цирк те извадиха, че гледам непрекъснато пишеш комични неща :lol: :lol:
То след 18 години Домуса няма да го има и вие заминавате там от където дойдохте във В група :lol:


Пиша, щото ми се пише, баце..и защото е форума на моя отбор.
Дали е комично или не, не си ти човека който да ми каже

Иска ми се да пиша нещо за мача, ама налазиха, знайни и незнайни, и трябваше да се ровя из архивите и да вадя доказателства !
Извинявам се за леко спама по темата, на лудогорските фенове !
Последна промяна от snakebite на 04 фев 2013 21:29, променено общо 1 път.
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
subzero
Мнения: 6154
Регистриран на: 26 фев 2011 21:50
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот subzero » 04 фев 2013 21:27

D.Georgiev написа:Айде стига сте се джафкали, нека ако някой има да каже нещо за мача да го направи. Не е тук мястото за глупави спорове, доколкото помня всички сме от една и съща страна и имаме еднакви интереси.

Съгласен съм... с първото изречение. ;) И половината на второто. Изчезвам !!!
[center]Изображение[/center]
[center]ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС-вчера,днес,утре и завинаги !![/center]

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот Parmalat » 04 фев 2013 21:28

Убеждавам се,че българинът си заслужава съдбата.Всички се изказват за Лудогорец,а повечето съм сигурен,че не са гледали мача.Егати злобата егати нещото.Който и български отбор да бяха хванали резултата отиваше на 3+ за Паранензе.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

мим
Мнения: 164
Регистриран на: 01 юни 2012 23:24
Контакти:

Re: Лудогорец - Атлетико (Паранензе) – контрола - 2:6

Мнениеот мим » 04 фев 2013 21:33

BRF написа:
мим написа:Шшшшшшшшт алоооооо, недоброжелателните фенове на други отбори...по-спокойно...играли с Барса преди 30-40 години, от тогава до сега във футбола има такава еволюция, че е смешно да се прави съпоставка, играли с Челси, Вердер...паднали геройски - 17 мига от пролетта :) така,че...по същество...
Как сте, драги лудогорци ? :)
След като премина у мен еуфорията, реших да си сложа и аз моите мисли тук... ;)
Изключително полезен мач, след който не трябва да се унива... Направена равносметка - лош учител бг първенството. Аз отдавна говоря, че на нас ни липсва бързина и подвижност при подаванията на топката и кво стана... в този мач фрапиращо си пролича това. Докато бразилците са в постоянно движение от всички, независимо топката къде е, то при нас един - двама играят и се мъчат, а останалите наоколо стоят на местата си и чакат аха да ги намери съотборника им, в когото е топката и да им подаде, да ама не... и е за това бразилците ни ошашкаха, а от там ни накараха да мислим бързо и да подаваме бързо, но като не сме свикнали така, настава суматоха и грешни пасове. За техните голове почти изцяло лоша наша защита, бавна и не покриваща техните играчи.
От там нататък...въпреки всичко, момчетата ни не се предадоха, колкото могат се стремяха да заформят и те игра. И не случайно ще кажа браво на Кишада, браво най-вече на Ернандес при втория гол...изключително изпипани голове станаха, много добри, не случайни, и това ако не е запазване на самообладание, здраве му кажи. Истински се радвах на тези голове... Можем, можем, но трябва да играем със силни съперници, а това е невъзможно в нашето първенство. Не ги упреквам нашите момчета, да играеш с бразилци не е шега, та Бразилия е меката на футбола...къде отивате...мдаа...
Сега оплюванията от всички са с пълна сила, но никой не поглежда реално на нещата, ами как ли щяха да изглеждат нашите грандове ако бяха на наше място ? Щяха да паркират автобуса отзад и да се бранят колкото могат, а ние играхме открито. Има много още какво да се желае, но е и истина, че повечко играчи като Ернандес и ще успеем да вдигнем нивото, но това са пари...
Нищо пагубно не е станало, в никакъв случай, ама в никакъв не бих си плюла отбора, съвсем очаквано е това, което стана, та кога сме излизали срещу такъв съперник... Е да, ще кажат мнозина, та те са 17 ти отбор от задна група в Бразилия, но...да се разберем... Бразилия е голяма държава, имат много отбори, футбола им е в кръвта, децата ритат топка още като проходят сигурно, та това им е религия и ние искаме ей така, хоп... и да сме на тяхното ниво, излезли от българско първенство...къде сме ние...Така, че ни остава да си извлечем поуки, да се учим и да се стремим да се усъвършенстваме колкото може повече...
На 7 ми дано стоим по-добре, психически да не се отпускаме, да се борим до последно, пък...каквото стане :) Успех и най-вече изчистване на грешките в нашата игра, и смело напред, за това са тези контроли.
ВИНАГИ ВЕРНИ ! САМО ЛУДОГОРЕЦ !!! :)

По принцип избягвам да ти отговарям,ама след като имаш претенции фенове на други отбори да не коментират твоя,не ги намесвай с глупави,хипотетични ситуации!Според мен ако ЦСКА беше на ваше място,щеше да победи!


ще победи през марта в сряда... ухахахаааааа... смешник :) това да не ти е Мура :lol:


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта