XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dickinson
Мнения: 485
Регистриран на: 30 ное 2012 22:16
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот dickinson » 11 мар 2013 11:19

Берое изтърва Лудогорец, но явно те не си вярваха че могат нещо повече от равен да направят
както и очаквах Владо Стоянов показа класа и заслужава да е титуляр на националната врата, но сме в България
Ники Михайлов увисва при центрирания а последно в Холандия от халите му вкарват

Първенството е интересно и дано победителя се реши в директния двубой между Левски и Лудогорец, така е най-честно

entwickler
Мнения: 873
Регистриран на: 02 дек 2011 09:44
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот entwickler » 11 мар 2013 12:26

dickinson написа:Берое изтърва Лудогорец, но явно те не си вярваха че могат нещо повече от равен да направят
както и очаквах Владо Стоянов показа класа и заслужава да е титуляр на националната врата, но сме в България
Ники Михайлов увисва при центрирания а последно в Холандия от халите му вкарват

Първенството е интересно и дано победителя се реши в директния двубой между Левски и Лудогорец, така е най-честно

Владо Стоянов наистина показа класа. ЗА титлата виждам следната ситуация относно отбори, които по една или друга причина са като дупе и гащи или нещо като сателити.
Лудогорец - може би Миньор Перник - миналата година би и ЦСКА и Левски през пролетта и падна от Лц

ЦСКА - Локо Сф и Черно Море до някаква степен - лесно си вземат ЦСКА мачове с ЧМ

Левски - Славия, Черноморец, Берое (ще видим как ще е тази пролет).

nikec1
Мнения: 113
Регистриран на: 27 юли 2012 06:19
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот nikec1 » 11 мар 2013 12:45

Левски или Смърт!!! написа:Стига глупости Берое не игра за Левски а за себе си! На тях и трябват точки на всяка цена без начение с кой играят като домакин, щото вече става притеснително и страшно както за тях така и за Локо Сф и Черно Море!

По-същият начин и Черно Море ще ни скочи на кило кръв и метър кожа и Локо Сф ще играят с Лудогорец по-същият начин! Прекалено много отбори се замесиха в борбата за оцеляване и всеки ще играе на кръв като домакин, без значение с кой играе! Все пак друго си е когато изпадат 4 а не 3 отбора!


харесва ми мнението ти, дано има повечко отбори да скачат така и да правят живота на лидерите труден.... ако има повече битка ще има и израстване, никой не иска мачове през седмица или две в което да гледа как 22 футболиста се разкарват по терена и отбиват номера.
Юни/юли месец си проличава всичко както знаем.

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот fen-fen » 11 мар 2013 12:59

daydreamer написа:
BadBoy написа:На мен ми е интересно, защо съдията не прекрати мача, при положение, че има наредба при явни расистки прояви от страна на феновете да правят същото, както и ще бъдат ли наказани Берое за същото?



Расистско ли е да наречеш група хора с дадена националност? В случая само част от агитката май скандира "турци" за кратко. За мен "турци" е също толкова расистско, колкото и "германци", "италианци", "шведи" и т.н. А и само малка част го скандираха- ако целия стадион реши да скандира нещо, то се чува из целия град.


Ако е имало други скандирания, то те са били толкова тихи, че не съм ги чул.


А как разбрахте, че тази група хора са от друга националност, че викаха "турци сте"? Кога веднъж завинаги ще разберете, че Разград не е Кържали и живеят българи? Колко от тези "измислени родолюбци" са прочели една историческа книга? Просто нямам думи! За мен това са елементарни хора!!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот balgarin » 11 мар 2013 13:31

fen-fen, защо го приемаш лично? От 5000 на мача снощи, 200 викали нещо си, което не означава, че това е всеобщо мнение. Те и вашите 42 фенове (един приятел си поигра да ги преброи :) ) викаха "Б група" ама не съм го приемал лично. Едно и също се скандира по мачовете - турци сте, селяни, цигани, говеда.
Ти нали си знаеш, че в Разград има и българи. Какво ти пука за мнение на някой, който дори не го знаеш как изглежда.
Прокрадват се интересни мнения, но да знаят, че Берое игра за себе си, за кой да играе!? В зоната на здрача сме, даже за победа си бяхме излязли. И не бяхме далеч от истината. То и срещу Левски на Герена ще излезем за победа, много искам да ни подценяват всеки мач.
Последна промяна от balgarin на 11 мар 2013 13:38, променено общо 1 път.

daydreamer
Мнения: 777
Регистриран на: 14 авг 2011 17:58
Местоположение: Стара Загора, БЕРОЕ!
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот daydreamer » 11 мар 2013 13:34

Пак ще изтъкна, че много малка част го скандираха. Но щом се връзвате на такива скандирания, жалко за вас. Опитайте се да се сприятелите с феновете от другите отбори, може би ще се оправят нещата в тази насока. А и на мача вие също имахте язвителни скандирания- като ни пращахте в Б група. Вашето не беше толкова просташко, но пък беше също толкова импулсивно и глупаво- целящо да засегне там където може да заболи.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот tsonpen » 11 мар 2013 13:53

balgarin написа:fen-fen, защо го приемаш лично? От 5000 на мача снощи, 200 викали нещо си, което не означава, че това е всеобщо мнение. Те и вашите 42 фенове (един приятел си поигра да ги преброи :) ) викаха "Б група" ама не съм го приемал лично. Едно и също се скандира по мачовете - турци сте, селяни, цигани, говеда.
Ти нали си знаеш, че в Разград има и българи. Какво ти пука за мнение на някой, който дори не го знаеш как изглежда.
Прокрадват се интересни мнения, но да знаят, че Берое игра за себе си, за кой да играе!? В зоната на здрача сме, даже за победа си бяхме излязли. И не бяхме далеч от истината. То и срещу Левски на Герена ще излезем за победа, много искам да ни подценяват всеки мач.


Прав е fen-fen. Обидно е. Защото подменя истината за родния град и място за живеене на голяма част от публиката на Лудогорец. Етническите българи в Разград са 70-80%. Ако някой иска точна бройка, да потърси, има информация за точния процент. Освен това е и заиграване с етническия проблем, какъвто все пак съществува. Хората не трябва да се делят на етноси! Етническите обиди и определения са нещо подобно на расовите, а това се преследва от закона. Не може да се сравнява със скандиранията "Б група", които също явно са ви обидили. Но там става дума за класирането и резултатите на отбора, не е обида пряко насочена към всеки един от публиката.
Мерси за точната информация колко са били феновете на Лудогорец. Често се спори по този въпрос. Явно освен двата буса с организирани фенове е имало и още.
А дали сте играли за себе си ще се види най-добре в следващите мачове. Дано сте прави и сте играли за вашето класиране и да продължавате да го правите.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот balgarin » 11 мар 2013 14:06

tsonpen написа:
Мерси за точната информация колко са били феновете на Лудогорец. Често се спори по този въпрос. Явно освен двата буса с организирани фенове е имало и още.
А дали сте играли за себе си ще се види най-добре в следващите мачове. Дано сте прави и сте играли за вашето класиране и да продължавате да го правите.

Ти сам се филмирваш. В зоната на изпадащите сме, но не играем за да трупаме точки, а сме излезли, за да играем за Левски. Вие за кои се мислите? Сами казвате, че не сте непобедими, че Берое е играл добре. Пък после ми дано скочите и на другите. Всеки мач си излизаме за победа, колкото и да е клиширано, пък в крайна сметка каквото сабя покаже. Не сме Барселона или Реал Мадрид, че да бием всеки и навсякъде. Не че не ни се иска :mrgreen: . Още ме е яд на това 0-0, защото имаше всички предпоставки да си тръгнете без точка от Стара Загора. Пропуснахме си малкото шансове, но майната му. Мача свърши, изводите от който трябва са направени, вече гледаме към мача за Купата в Сряда.
п.п.: Освен гостуващите, явно сте били подкрепени и от живеещи в Стара Загора разградчани. То и така трябва да бъде, а не да си гледкаш мачовете на топло вкъщи.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10919
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот ivan56 » 11 мар 2013 14:19

Лудогорец трябва да са доволни на Х.Ако Берое имаха нападател като хората мача си беше 1.Говоря за положението в продължението на Венци Христов.А че Берое си игра за себе си е ясно,ама еди им обесни на разбирачите.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот tsonpen » 11 мар 2013 14:22

balgarin написа:Ти сам се филмирваш. В зоната на изпадащите сме, но не играем за да трупаме точки, а сме излезли, за да играем за Левски. Вие за кои се мислите? Сами казвате, че не сте непобедими, че Берое е играл добре. Пък после ми дано скочите и на другите. Всеки мач си излизаме за победа, колкото и да е клиширано, пък в крайна сметка каквото сабя покаже. Не сме Барселона или Реал Мадрид, че да бием всеки и навсякъде. Не че не ни се иска :mrgreen: . Още ме е яд на това 0-0, защото имаше всички предпоставки да си тръгнете без точка от Стара Загора. Пропъснахме си малкото шансове, но майната му. Мача свърши, изводите от който трябва са направени, вече гледаме към мача за Купата в Сряда.
п.п.: Освен гостуващите, явно сте били подкрепени и от живеещи в Стара Загора разградчани. То и така трябва да бъде, а не да си гледкаш мачовете на топло вкъщи.


Кой знае. Може и да си прав. Аз затова казвам, че ще се види в другите мачове.
Няма какво да те е яд, защото гол можехте да вкарате през първото полувреме. А след това какво щеше да произтече няма как да знаем. Нас също може да ни е яд, че Гулдан не стреля 1 метър по-вляво в 8-мата минута.
Не е имало надмощие на единият отбор, така че съвсем закономерен резултат.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта