XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот BadBoy » 10 мар 2013 23:33

На мен ми е интересно, защо съдията не прекрати мача, при положение, че има наредба при явни расистки прояви от страна на феновете да правят същото, както и ще бъдат ли наказани Берое за същото?
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

daydreamer
Мнения: 777
Регистриран на: 14 авг 2011 17:58
Местоположение: Стара Загора, БЕРОЕ!
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот daydreamer » 11 мар 2013 00:48

BadBoy написа:На мен ми е интересно, защо съдията не прекрати мача, при положение, че има наредба при явни расистки прояви от страна на феновете да правят същото, както и ще бъдат ли наказани Берое за същото?



Расистско ли е да наречеш група хора с дадена националност? В случая само част от агитката май скандира "турци" за кратко. За мен "турци" е също толкова расистско, колкото и "германци", "италианци", "шведи" и т.н. А и само малка част го скандираха- ако целия стадион реши да скандира нещо, то се чува из целия град.


Ако е имало други скандирания, то те са били толкова тихи, че не съм ги чул.

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот balgarin » 11 мар 2013 01:22

BadBoy написа:На мен ми е интересно, защо съдията не прекрати мача, при положение, че има наредба при явни расистки прояви от страна на феновете да правят същото, както и ще бъдат ли наказани Берое за същото?

Каква "явна" расистка проява е имало?

Потребителски аватар
balgarin
Мнения: 1104
Регистриран на: 10 окт 2008 22:39
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот balgarin » 11 мар 2013 01:27

tsonpen написа:
zuekaa написа:И само да напомня на господата с прогозите от рода на 0 - 3 .. 0 - 4 ....че БЕРОЕ не ви е някаква еднодневка И СЕГА РАЗБРАХТЕ ЛИ К ВО ВИ ГОВОРЯ , че , ако няма дузпичка или червен картон няма как да вземете 3 точки от БЕРОЕ


Вие се съсредоточете да не изпаднете, че тази точка не е кой знае какво нито за вашето оцеляване, нито за първото място на Лудогорец. Играта си е игра и мисля, че Лудогорец досега не е играл толкова слабо срещу вас, какъвто и отрязък от играта на който и да е мач да вземем. Така, че изказването ти може да се причисли като изказване на разбирач в кавички. Много ясно, че си се надявал на нещо в този мач за твоя отбор, както и ние на обратното.

Не се притеснявай за нас, най-вероятно няма да изпаднем. Лудогорец не игра слабо, Лудогорец игра толкова колкото можа. Все пак на терена имаше два отбора, а Берое във фаза защита бяхме почти перфектни.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот tsonpen » 11 мар 2013 06:18

daydreamer написа:
BadBoy написа:На мен ми е интересно, защо съдията не прекрати мача, при положение, че има наредба при явни расистки прояви от страна на феновете да правят същото, както и ще бъдат ли наказани Берое за същото?



Расистско ли е да наречеш група хора с дадена националност? В случая само част от агитката май скандира "турци" за кратко. За мен "турци" е също толкова расистско, колкото и "германци", "италианци", "шведи" и т.н. А и само малка част го скандираха- ако целия стадион реши да скандира нещо, то се чува из целия град.


Ако е имало други скандирания, то те са били толкова тихи, че не съм ги чул.


Става дума за етнос, не за раса. При това в голямата си част хората, към които е насочено скандирането не са от турския етнос. Ситуацията прилича на това да играят националните отбори на България и Македония. Те да ни викат "Турци се", а ние да им викаме "Албанци сте". Не знам колко са викали, но се чуваше отчетливо от прякото предаване.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот snakebite » 11 мар 2013 08:35

daydreamer написа:
BadBoy написа:На мен ми е интересно, защо съдията не прекрати мача, при положение, че има наредба при явни расистки прояви от страна на феновете да правят същото, както и ще бъдат ли наказани Берое за същото?



Расистско ли е да наречеш група хора с дадена националност? В случая само част от агитката май скандира "турци" за кратко. За мен "турци" е също толкова расистско, колкото и "германци", "италианци", "шведи" и т.н. А и само малка част го скандираха- ако целия стадион реши да скандира нещо, то се чува из целия град.


Ако е имало други скандирания, то те са били толкова тихи, че не съм ги чул.


Аз лично не съм се обидил от тия скандирания "Турци сте" защото ми е смешно някак си. В безсилието си да измислят нещо чуждите агитки ги избива на простотия.
Не мисля обаче че има нещо расистко като цяло. Виж скандиранията на армейските ни "приятели" - "Смърт за турците" на нашия стадион си е чист расизъм и фашизъм, ама мерки никой не взе !

А за мача - мисля че наполовина си беше подценяване от наша страна, наполовина много добра игра на Берое, и ето го резултата !
Мисля че никой от тук пишещите фенове на Лудогорец не е подценил Берое. На фона на отличната игра срещу Черно море си мислехме че ако покажем подобна игра няма как да не бием. За съжаление не показахме и 1/5 от тази игра !
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

entwickler
Мнения: 873
Регистриран на: 02 дек 2011 09:44
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот entwickler » 11 мар 2013 09:49

Берое (особено първото полувреме) направо ни разбиха. Първите по два паса поредни трудно правехме. Защитниците ни бяха горе долу на ниво и вратарят също. Иначе можеше да поведат Бероe - тогава пък мачът щеше да е доста интересен. Мисля, че по-рано в темата за мача го казах- трябваше да почнем с повечко резерви отначало още.
Последна промяна от entwickler на 11 мар 2013 11:03, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 10.03.2013

Мнениеот volf » 11 мар 2013 09:57

volf написа:
BRF написа:Прогноза 0:2


И ти ли с "зелени очила" бе бруте?
Моята прогноза: 1:1
+ две непредизвикани груби грешки на на съдията от Бургас и още толкова от страничните !
Искам да уточня, че за Ахмед това е допустимият минимум от грешки за среща.
-Корнери 1:11!
Успех!

Не съм изненадан от резултата, но съм много разочарован от играта на Лудогорец!
Предоверени в собствените си възможности, като че ли забравяме че срещу нас застават хора, които също вярват в своите и имат същите намерения като нашите.
Берое е финансово стабилен и няма вероятност да загуби мястото си в групата. В отбора е правена градивна селекция и е нелепо да се счита, че настоящото им място в класирането дава статут на възможностите им. Берое ще промени мястото си в класирането именно заради трупане на точков актив срещу силните отбори.
С изклюяение на Марселиньо в тази среща Лудогорец игра без халфове (Дяков и Генчев) или по скоро халфовете не играха за отбора си!
В моментите когато топката трябваше да се изнася бързо по удобния фланг следваше едно ненужно суетене, въртене с гръб на фронта на атаката, неточен пас към другия фланг или безмислен такъв към защитата. Имаше невероятна немощ при отиграване на топката. Съшевременно Берое методично налагаше натиск по десния фланг на атаката си, срещу който за цяло едно полувреме не се намери противодействие в нито един от случаите.
Според мен има обезличаване на границата между авторитета на старши треньор и някои от лидерите в отбора.
Положителният аспект за Лудогорец в този двубой е изцяло в актива на вратаря и Марселиньо, както и в головите неудачи за Берое.
Мога да "изпиша" клавиатурата в анализ на срещата, но това няма да промени фактите.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 10.03.2013

Мнениеот tsonpen » 11 мар 2013 10:31

volf написа: С изклюяение на Марселиньо в тази среща Лудогорец игра без халфове (Дяков и Генчев) или по скоро халфовете не играха за отбора си!

...............

Според мен има обезличаване на границата между авторитета на старши треньор и някои от лидерите в отбора.
Положителният аспект за Лудогорец в този двубой е изцяло в актива на вратаря и Марселиньо, както и в головите неудачи за Берое.
Мога да "изпиша" клавиатурата в анализ на срещата, но това няма да промени фактите.


А точно Дяков и Генчев нямат алтернативи на тяхното ниво. За други постове има в изобилие.

За авторитета на Петев пред играчите и на мен ми е хрумвало. След загуби всеки търси причините, а Петев не е достатъчно опитен и с респект треньор. Щом фенове го критикуват унищожително, възможно е да има и някакви настроения сред някои играчи. Особено сред такива, които имат себе си за незаменими. Но това е предположение, които може и да няма абсолютно нищо общо с истината.
На мен ми хареса Моци в някои моменти, както и Кейсара. Мисля, че те също помогнаха за опазването на резултата. Играч на Берое не бе оставен на чиста позиция в близост до вратата. Имаше няколко много успешни препречвания в момент на изстрел. Може би закъснели намеси, но ефективни.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Левски или Смърт!!!
Мнения: 132
Регистриран на: 25 апр 2012 16:13
Местоположение: Сектор Б
Контакти:

Re: XVII кръг, Берое - Лудогорец, 0:0

Мнениеот Левски или Смърт!!! » 11 мар 2013 10:43

Стига глупости Берое не игра за Левски а за себе си! На тях и трябват точки на всяка цена без начение с кой играят като домакин, щото вече става притеснително и страшно както за тях така и за Локо Сф и Черно Море!

По-същият начин и Черно Море ще ни скочи на кило кръв и метър кожа и Локо Сф ще играят с Лудогорец по-същият начин! Прекалено много отбори се замесиха в борбата за оцеляване и всеки ще играе на кръв като домакин, без значение с кой играе! Все пак друго си е когато изпадат 4 а не 3 отбора!
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/12/11baFJxAQ.gif[/wrapimg] [wrapimg=]http://prikachi.com/images/885/7454885i.gif[/wrapimg][/center]
[center]Дори живота си аз да прекарам, в мизерия и крайна нищета. Левскар завинаги оставам, Левскар дори и след смъртта!!![/center]
[center]Червения цвят ви издава, че курви сте вий по душа, че ЛЕВСКИ е символ на храброст, а вие сте турски чеда![/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта