XVIII кръг, Лудогорец - Пирин (Гоце Делчев) 1:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Asen4o59
Мнения: 87
Регистриран на: 18 дек 2009 00:04
Контакти:

Re: XVIII кръг, Лудогорец - Пирин (Гоце Делчев) 1:1

Мнениеот Asen4o59 » 17 мар 2013 20:37

tsonpen написа:
Dani Kiki написа:На този ден преди 37 години Левски победи Барселона с Кройф и Неескенс в редиците с 5:4! Кажете нещо за Лудогорец и Домусчиев от него време... :)


Ти кажи днес кого победи "Левски". Лудогорец поне излезе с експериментален състав без 5-има титуляри, с 5 резерви на терена при старта на мача. При Лудогорец беше подценяване, при "Левски" - немощ.


Всички знаем, че си суперкапацитет по много въпроси. Човека иска да ти каже, че историята е важно нещо (поне аз така го разбирам). Независимо от лошите игри и спадове във формата, Левски го е имало и ще го има още дълго време... Докато Лудогорец е зависим от капризите на един-единствен човек! Но това просто не искате да го проумеете.

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: XVIII кръг, Лудогорец - Пирин (Гоце Делчев) 1:1

Мнениеот tsonpen » 17 мар 2013 20:39

nikec1 написа:Единственото и най правилно нещо което можем да направим е да запазим спокойствие след този мач.
Мерките взети ден, два или три след мач ще се окажат грешни, ако ще се сменя Петев нека бъде след като загубим и на книга титлата.
За мача няма изобщо да говоря, както на играчите ни не им не им се играеше 70 минути снощи така и на мен не ми се критикува.
Слаба оценка за всички играчи, треньори както и ръководство.... в крайна сметка с високите цените на билетите, прякото предаване на мача, късният час и студеното време, постигнаха своето..... стадиона да бъде празен!


Напълно подкрепям! Петев не трябва да работи под натиск. В мачовете до края на сезана всичко ще стане ясно. Ако премине успешно, идват евротирнирите и ще видим още една проверка.
Абсурдно е да се сменя един фактически успешен треньор. Грешките ги виждаме, има ги, но прибързаните действия не водят до нищо добро. Защото един треньор не само трябва да се смени, а на негово място да дойде още по-добър. А не както става в "Левски" и ЦСКА, да се въртят едни и същи през половин полусезон (т.е. четвърт :) ), всеки да идва като спасител и да си тръгва като маскара.
Грешките на Петев и упорството му да налага Димо Бакалов и неопитността му в някои ситуации са налице. Вчера видяхме необмислено смел състав за мача (нещо, което доста фенове обаче искахме ;) ) Същият обаче може да се похвали и с няколко перфектно изиграни мачове, с няколко чужди футболисти, превърнали се в открития, с няколко възкръснали за футбола български футболисти и с организирането на една сложна и качествена като стил игра, която представлява напредък за актуалното състояние на елитния футбол в България. Също и с трудолюбие и лоялност към отбора.
Лудогорец не е като софийските "грандове". Тук не е болка за умиране, ако нямаме титла всяка година. Може да си позволим да пропуснем.
И още нещо - Петев е този, който води отбора от В група. Това е повод за гордост. Няма друг такъв отбор!
Също мисля, че най-важното е да се запази спокойствие. Много отбори стъпват накриво, но после се изправят.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: XVIII кръг, Лудогорец - Пирин (Гоце Делчев) 1:1

Мнениеот tsonpen » 17 мар 2013 20:50

Asen4o59 написа:
tsonpen написа:
Dani Kiki написа:На този ден преди 37 години Левски победи Барселона с Кройф и Неескенс в редиците с 5:4! Кажете нещо за Лудогорец и Домусчиев от него време... :)


Ти кажи днес кого победи "Левски". Лудогорец поне излезе с експериментален състав без 5-има титуляри, с 5 резерви на терена при старта на мача. При Лудогорец беше подценяване, при "Левски" - немощ.


Всички знаем, че си суперкапацитет по много въпроси. Човека иска да ти каже, че историята е важно нещо (поне аз така го разбирам). Независимо от лошите игри и спадове във формата, Левски го е имало и ще го има още дълго време... Докато Лудогорец е зависим от капризите на един-единствен човек! Но това просто не искате да го проумеете.


Моля да си спестяваш квалификациите по мой адрес, както аз не си позволявам да го правя към теб.
Хората са различни, аз винаги съм обичал да съм там, където се пише историята, не да живея в миналото. Още по-малко ме интересува, когато някой боклукчия или адвокат на изгонен бизнесмен, заедно с тълпа нискоинтелигентни индивиди веят знамето на някаква история, с която връзката им е доста спорна. Поводите им за гордост пък, в зависимост от ъгъла на гледане и мащаба, могат да изглеждат незначителни.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
zuekaa
Мнения: 1823
Регистриран на: 21 ное 2009 16:15
Контакти:

Re: XVIII кръг, Лудогорец - Пирин (Гоце Делчев), 16-ти март,18ч.

Мнениеот zuekaa » 17 мар 2013 20:58

miro_rz написа:
zuekaa написа:Не знам , ама да гледам полупразен стадона на шампиона на БЪЛГАРИЯ и даже в този момент е на първо място .. .... ТЪПО колкото да са ми неприятни лудогорец никой не заслужава толкова малка посещаемост ..


Не знам ама голям студ си беше на мача , друг е проблема за по-късния час и скъпите билети , не видях в Бургас повече от 1000 човека както и днес на Герена !
Колко са ви билетите в Стара Загора?



Няма ли желание има и оправдание .. ние какъв студ и вятър брахме в Сливен , ама отидохме около 700 души може и доста повече да сме били но няма да се изхвърлям
Лудогорец - NEWS!
По кренвирша ще ги познаете

Потребителски аватар
nedko
Мнения: 465
Регистриран на: 05 мар 2012 18:22
Местоположение: Разград
Контакти:

Re: XVIII кръг, Лудогорец - Пирин (Гоце Делчев), 16-ти март,18ч.

Мнениеот nedko » 17 мар 2013 21:39

zuekaa написа:
miro_rz написа:
zuekaa написа:Не знам , ама да гледам полупразен стадона на шампиона на БЪЛГАРИЯ и даже в този момент е на първо място .. .... ТЪПО колкото да са ми неприятни лудогорец никой не заслужава толкова малка посещаемост ..


Не знам ама голям студ си беше на мача , друг е проблема за по-късния час и скъпите билети , не видях в Бургас повече от 1000 човека както и днес на Герена !
Колко са ви билетите в Стара Загора?



Няма ли желание има и оправдание .. ние какъв студ и вятър брахме в Сливен , ама отидохме около 700 души може и доста повече да сме били но няма да се изхвърлям


Много пъти тук е ставало въпрос за цените на билетите в Разград. Моето мнение също беше и още е, че цената от 10 лв е висока. Според мен трябва или да се подхожда според съперника и конкретния мач, или просто не бива да се подминава границата от 7-8 лв. Това за билетите.
За играта на нашите вчера - до края на първенството ще има още поне 4-5 отбора, които ще играят като Пирин. Естествено, че има противодействие на подобна тактика и затова трябва да се погрижат Петев и Дерменджиев. Надявам се удоволствието да гледаш играта на Лудогорец отново да се върне, па ако ще да станем шампиони. Доста завързано става в предвид днешния резултат на Левски, в един момент разликата в точките пред 3-тия и 4-тия може да се стопи съвсем.

Потребителски аватар
volf
Мнения: 1643
Регистриран на: 24 сеп 2012 21:20
Контакти:

Re: XVIII кръг, Лудогорец - Пирин (Гоце Делчев) 1:1

Мнениеот volf » 17 мар 2013 21:59

KellyB написа:
volf написа:
Dani Kiki написа:На този ден преди 37 години Левски победи Барселона с Кройф и Неескенс в редиците с 5:4! Кажете нещо за Лудогорец и Домусчиев от него време... :)

Няма шест пет - явно не съм единствения демагог в този форум!
Измисли си и ти да свършиш нещо полезно за деня или бъдещето, вместо да се връщаш в избрани моменти от тъжното ни минало, ненужно запълвайки пространство в този форум.

И ти ли си на хранилката на Домусчиев, че се явяваш като Матросов в този форум? (Да ти обяснявам ли кой е А. Матросов?)

Не съм на "хранилка". На ракия съм! Писанията ми нямат стойност заслужаваща заплащане. Все пак оставам отворен ако има желаещи да платят.
При някого обаче писанията извират, като откровена глупост и то съвсем непринудено!
На какво си?
Последна промяна от volf на 17 мар 2013 23:37, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: XVIII кръг, Лудогорец - Пирин (Гоце Делчев) 1:1

Мнениеот snakebite » 17 мар 2013 22:58

tsonpen написа:И още нещо - Петев е този, който води отбора от В група. Това е повод за гордост. Няма друг такъв отбор!
Също мисля, че най-важното е да се запази спокойствие. Много отбори стъпват накриво, но после се изправят.



Мисля че Петев се изчерпа за нашия отбор, играчите също....
Нали искаха повечето от нас, централен нападател - ей го ви на , Безяк....срещу групирани защити не върви със забит таран...върви да играем с Бадема или Кишада , лек повратлив нападател
Видя се че Бадема колкото и да не е във форма ..раздвижи играта...груба грешка на Петев да не започне с него ! Пускаш го, правим 2:0 и тогава пускаш Безяк....ще играе хем единия , хем другия...
Другата грешка е Барт...твърде несигурен...покрай него и Мантула не бе убедителен ! Двойка Гулдан - Мантула бе оптимална този мач...Мантула е сигурен в единоборствата, Гулдан е силен в позиционирането и четенето на играта...Да имаш национал на СЛовакия и да го държиш на скамейката - безумство !
Плюли сме Иван Стоянов достатъчно заради пропуските му...но честно казано с него, играем по-добре, нито Бакалов, нито Милисавлевич не показаха нещо повече от него !. Просто Иван е сработен и с Бадема, Деко и Марселиньо...
Тоя мач бе тотален провал на Петев.....докато с Берое виновни бяха играчите които се мърдосваха и играха зле..тук вината е на Петев че не избра подходящия състав !
За мен трябва да си ходи...ако не сега, другия сезон....Мисля че Дерменджиев е доста удачен избор !! Много по го разбира футбола - помня какъв приятен отбор имаха Сливен като ги водеше..има и доста голям опит и с други отбори !
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
tsonpen
Мнения: 4642
Регистриран на: 20 ное 2011 13:36
Контакти:

Re: XVIII кръг, Лудогорец - Пирин (Гоце Делчев), 16-ти март,18ч.

Мнениеот tsonpen » 17 мар 2013 23:11

nedko написа:За играта на нашите вчера - до края на първенството ще има още поне 4-5 отбора, които ще играят като Пирин.


"Пирин" едва ли щяха да се противопоставят, ако съставът на Лудогорец бе по-близо до титулярния. Тук наистина става дума за грешка на Петев с подбора на състава, както каза и snakebite. Отслабени бяхме на всички линии, къде по принуда, къде съвсем без да има нужда. В същото време, играчите вярваха, че "Пирин" са беззъби, а то не беше съвсем така. Добавяме и мъничко късмет с удара в гредата и влязлата топка. Обаче да си спомним, че това беше първи удар на "Пирин" по посока на вратата ни, но вторият им пробив за мача.
[center]Изображение[/center]

мим
Мнения: 164
Регистриран на: 01 юни 2012 23:24
Контакти:

Re: XVIII кръг, Лудогорец - Пирин (Гоце Делчев) 1:1

Мнениеот мим » 18 мар 2013 11:48

volf написа:На Лудогорец вече им липсва рационалност?!
Какво означава това и в какво се състои разликата от преди?
Продължават разиграванията на топката с дълго владеене и многобройни пасове, което е характерно за футболисти с добра техника и напрактика привидно затвърждава стила наложен в отбора от самата му поява в елита. Целта на този вид разиграване е да изтощи противника, като наруши концентрацията му и използува прогресивно нарастващата му немощ, както и да разкрие невралгичните зони в отбраната и тактиката му.
Това винаги води еднопосочно до положителен резултат, ако тези подавания са точни и рационални :
- пасовете които не са замислени да дават переспектива в развитието на атаката да са насочени прецизно, с необходимата сила и точност за да попадат директно отработени до получателя и не изискват нехарактерни допълнителни усилия за овладяване и отиграване
- пасовете предназначени за развитие на атаката, трябва да са с достатъчно переспектива
.... абе май големи гупости пиша!
Започвам да се чувствам като идеолог-демагог-комунист-методист...
Някой свършил ли е нещо смислено днеска, да ми подхвърли идея?
И да знаете, така нема да я бъде!


Дяволски, за кой ли път, си прав, човече :) Възхищавам ти се на разсъжденията, честно ! Като си обсъждаме мачовете помежду си и аз това повтарям винаги, че стилът "барселона" е за много бързи и технични футболисти, както казвам топката им е залепена за краката. За това няма лошо да се практикува този стил, но Петев трябва да го пречупи така, че да е полезен предвид играчите, с които разполага и да е ефективен за нашите условия и съперници сега и тук. Не съм кой знае каква компетенция и не мога да навлизам в детайлите на играта за коментар, но имам усета като цяло играта къде куца и защо, постоянно обсъждам в мъжка компания мачовете и се вписвам много добре, не да си правя реклама де ;) Чета с удоволствие твоите писанки и съм съгласна с тях. Не е късно да се промени нещо в играта на Лудогорец, нищо не е загубено, но ако така се продължава ще гледаме безрезултатен футбол, колкото и да се стремим да е техничен, тактиката ни куца...

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4125
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: XVIII кръг, Лудогорец - Пирин (Гоце Делчев) 1:1

Мнениеот JACKO » 18 мар 2013 12:24

D.Georgiev написа:За мача какво да кажем - просто поредната слаба продукция на отбора, без никакви изненади, единственото различно е, че не взехме измислените 3 точки. Не се залъгвайте, нашите не играят слабо нито от Стара Загора, нито от подготовката - целият първи полусезон им беше такъв. Тука гледам някакви защитници на Петев продължават да драпат за него, но аз искам да ви попитам видяхте ли каквото и да било подобрение в този отбор за последните 6 месеца? Какво спокойствие да запазваме? Оставете глупавата титла, играта ни отиде подяволите. Изпуснахме времето за промяна на треньорския пост и ще страдаме заради това. Зимната подготовка беше моментът, в които хората с IQ под 80 в отбора трябваше да се махнат. Това включва както треньора, така и изпълнителния ни директор - господин ви Петричев.
Играчите - абсурдно и безхаберно поведение. Спечелиха всичко и вече не им се играе. Въпреки оплюването единствено новите имаха желание за игра вчера.

Плитиката на ръководството - 10 лева за билет срещу Гоце Делчев, както във В сектор, така и зад вратата, така и за гостите? Какво получваш срещу това? Премръзване и абсолютна апатия от футболистите. На хората футболът не им е омръзнал и съм сигурен, че при добра игра стадионът отново ще е пълен дори такива цени. Работата е там, че всички виждат, че играта не си струва и предпочитат да си гледат мачовете по телевизията.

Най точния коментар.
С тези безумни цени няма как да е пълен стадиона,но когато играта е красива знаем какво става.
Бил съм на един мач в Разград(срещу ЦСКА),невероятна атмосфера!
Гледах и във Варна и в Търново,феновете са различни!
Аз лично не искам да сме шампиони с такава игра,миналата година паднахме от славия но с каква игра!
Петев се изчерпа,Дерменджиев е добра опция за следващия сезон.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта