Лудогорец пише история

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12784
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Лудогорец пише история

Мнениеот BRF » 16 дек 2013 10:48

actrus написа:
BRF написа:
snakebite написа:
BRF написа:
snakebite написа:Kакъв късмет бе пичове - в момента Слован и Динамо Загреб са водачи в техните първенства с по 6 точки разлика, Партизан е водач макар и с точка пред Цървена звезда, Черноморец Одеса е 5-ти но само на точка от второто място в едно от силните първенства в Европа, само ПСВ си бяха в някаква криза, но ПСВ и с втория си състав са голям отбор, гледам днес бият с 5;1 като гост, и явно и те ще гонят челни места !!
Издишате яко - ние сме третия отбор в цяла Лига ЕВРОПА по точки - след Тотнъм и Залцбург, и делим с Тотнъм рекорда за най -малко отбелязани гола - по два !!!

Добре!Въпреки,че нямахте никакъв късмет,постигнахте невероятни успехи!Само Тотнъм са ви конкурент в ЛЕ!Като изреждаш кой на кое място е и какво е направил,днес Тотнъм падна с 5:0 от Ливърпул!



Изреждам за да ти покажа че не са случайни отбори ! Не са някаква супер класа, но за нивото на Бг футбола са много силни !

Че аз гледам футбол цял живот!Какво ще ми обясняваш за ПСВ,Динамо или Партизан!Всъщност,зарежи и без това четеш през пръсти и си избираш върху какво да пишеш!

Ок.Ама какво им пречи Лудогорец на някои фенове,че бият в Европа и отборите с които играе са по-по-най-слаби.Или Лудите са силни.И за което най-много ме е яд-да имаше поне още един Бг отбор в ЛЕ пък бил той и Забий клечка(Варненско).Защо :?: Къде бъркат другите отбори,не казвам че нашите са велики(пък докъде я докараха).Ама а де ШАНС

Ми то е пределно ясно къде се бърка-липса на организация и пари!Какви групи на ЛЕ,ние се класирахме пък не успяхме дори да играем!Миналата година имахме 13 футболисти за мачовете с Мура!Кво да си говорим!
Когато за последно имахме адекватен треньор-Любо Пенев и съответна адекватно управление поне в началото,отборът ни се класира за групите с победа над Динамо Москва с 9-10 българи в състава!След това започнаха проблемите с титан и съответно уволнението на Любо!
За мене футбола означава ЦСКА!Поздравявам ви за успехите,но нито ви подкрепям ,нито ви желая лошото!
Като цяло не харесвам Лудогорец и то не самият отбор,а начина по който стана такъв!Комерса във футбола не ми харесва,а както обикновенно в България,този комерс не е насочен към футболните фенове,а към и аз не знам къде!Мачове по никое време на кофти терени,слаби съдии и така нататък!
Иначе вие тук ме дразните с много от мненията си,ама едва ли е нужно отново да ги споменавам!Изкарването на думите от контектста на нещата е едно от най-дразнещите!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта