Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот 1982 » 07 дек 2017 23:49

Така е, фенче на Литекс, срамно е да направиш равен с резервите на Хофенхайм, друго си е да паднеш героично от славния тим на Йелгава Латвия ...... хайде, бий си едно успокоително и дано оцелееш до утре. :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот sin4ec » 07 дек 2017 23:51

stone написа:
Да дават мнение събличащи треньорите, е несериозно..... А колкото до Роси.............при най-малките провали ще поеме към Италия!

Педеrast4ето, пяло КЗЛ още десет пъти да дойде на Герена, 10 пъти ще го съблечем. А и се доказа, че е пишмантренерче. Колкото до Роси-ще видим кой и къде ще ходи!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
ЛУДОГОРЕЦ
Мнения: 379
Регистриран на: 16 май 2012 12:56
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот ЛУДОГОРЕЦ » 07 дек 2017 23:56

Betchualeng Arnaikem написа:
ЛУДОГОРЕЦ написа:Честито на Лудогорец!Напред!
Много разбирачи тук.
Но от футбол нищо не вдяват.Лудогорец си заслужи точката.Продължаваме .
Смях,ма швабите играли с трима юноши....ми да са играли с дърти бе.Видяхме ги в групата и дъртите.
То бива злоба и завист.....да се пукат душманите.

В този мач Лудогорец нищо не заслужи. Все пак.. направи и добри мачове в групата, но сами си направиха да треперят до края. Все пак - честито класиране и късмет с жребия.

Обясни ми на мен невежия,защо нищо не заслужи Лудогорец?

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 594
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот jembajemba » 08 дек 2017 00:01

Слабо и страхливо продължаване, даже бих казал незаслужено. С такава тактика заслужавахме да отпаднем. И много късмет, изразяявайки се най-вече в огромни грешки на съдиите. Погледнато стратегически, първото място в групата беше задължително и не толкова трудно постижимо. Между Милан и Цървена Звезда или Астана има огромна разлика. Ама - страх, страх, страх...

пс. Какво по дяволите правеше техния вратар в нашето наказателно поле накрая

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот PFC Litex » 08 дек 2017 00:03

Какво е това пораженческо поведение бре.
Дреме ви на чепа, как се е развил мача, целта е постигната, за останалите неща да му мислят треньорите и ръководството.
Изображение

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот CSKA 78 » 08 дек 2017 00:03

TNT написа:Фактите са,че Йеглава ли кви бяха ви чокаха брутално и без вазелин.Затова,че най-малко оранжеви фенчета може да се изказвате за играта на другите български отбори. ;) Издувай бузките и се потапяй. :lol:


Не че ме интересува, но се бяхте покрили в този подфорум и кой знае колко треперене и молитви сте му ударили до края на мача, но иначе сте голям отбор! Ха-ха! Да ви е честито класирането! Бяхте се потопили до главата и издули бузките...
С тази ваша игра, който и да ви се падне, ще пусне юношите, и пак ще може да продължи напред! :) ;)
ПП Йелгава са играли с друг отбор, а не с ЦСКА! ;) Но пък ние помним Милсалами! :lol:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
jembajemba
Мнения: 594
Регистриран на: 04 ное 2008 11:33
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот jembajemba » 08 дек 2017 00:04

ЛУДОГОРЕЦ написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
ЛУДОГОРЕЦ написа:Честито на Лудогорец!Напред!
Много разбирачи тук.
Но от футбол нищо не вдяват.Лудогорец си заслужи точката.Продължаваме .
Смях,ма швабите играли с трима юноши....ми да са играли с дърти бе.Видяхме ги в групата и дъртите.
То бива злоба и завист.....да се пукат душманите.

В този мач Лудогорец нищо не заслужи. Все пак.. направи и добри мачове в групата, но сами си направиха да треперят до края. Все пак - честито класиране и късмет с жребия.

Обясни ми на мен невежия,защо нищо не заслужи Лудогорец?


защото едно че игра за равен последните 3 ма4а, друго че това е грозно и не е истинския лудогорец и трето че да накраш бразилците да играят в защита е все едно мен да ме сложиш център нападател. Все пак честито продължаване, обаче мен най-ме издразни манталитета на губещи който Херо вкара в отбора - след първите 3 ма4а тая група трябваше да се спечели без проблеми, което ще се окаже решаващо на жребия.

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот Vura » 08 дек 2017 01:03

CSKA 78 написа:Не гледах мача, ама да направиш равен с юношите на Хофенхайм е явно геройство, според някои привълженици на Лц! :shock: Представям си какво би било, ако германците играха с титулярите! :)


Не си представяй, бе! Титулярите им ги бихме 2-1. ;)

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот matador1 » 08 дек 2017 01:26

Betchualeng Arnaikem написа:Много слаб мач на Лудогорец. Не заслужиха с нищо тази точка. Бяха надиграни и направени за смях. В атака нищо интересно. Редките възможности дойдоха с голяма доза късмет и дори тогава се изпускаха страшно глупаво. В защита пълна скръб, късмета и вратаря ги покриха, в центъра на терена не се знаеше има ли друг отбор освен Хофенхайм.

На всичкото отгоре Хофенхайм игра с меко казано нетрадиционен състав. Съгласен съм, че при тях младоците не са като младоците при нас, но един от влезлите май нямаше мач в първия отбор на Хофенхайм.

Лудогорец започна прекрасно кампанията с 7 точки от 3 мача, а после щеше да отпадне страшно глупаво: едно полувреме проспа срещу Брага, едно срещу Истанбул, когато се сети да играе при 0:2; накрая в "мача на годината" - пълна скръб и кръгла нула. Да продължат напред щеше да е колкото заслужено заради победите над Брага и Хофенхайм, толкова и незаслужено заради последните мачове, но късмета ги покри.


Не просто младоците им не са кат нашите младоци, май не са и като мъжете ни... по футболни качества база за сравнение няма, което и показва огромната и тъжна разлика в школите. Ще е чудесно в България да имаме отбор като Хофенхайм, който създава фътболисти на голямо ниво и им се доверява...

А спадът в статистиката в Лудогорец със сигурност е резултат от нещо, дано си дадат сметка и нанесат нужните корекции докато е време. Имат мач за купата и малко за шампионата, после идва пауза. Може би е грешка, че са напълнили отбора с чак толкова играчи от една националност. Това не прави никой сериозен отбор, освен ако не става дума за национаността на държавата им. Почти винаги има проблеми впоследствие.

От отборите, които остават ми е много интересно да ги видя срещу руски обор. Играли са само контроли с такива но като цяло българо-русо съперничество не е имало много в подобни турнири и ще ми е интересно да го видя. Пожелавам им да избеграт италианските и испанските отбори: Милан, Билбао, Виляреал... там не вярвам да оцелеят, дори да играят добре. Срещу Лайпциг също не ги виждам. Виктория Пилзен е много добър вариант.

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Хофенхайм - Лудогорец (ЛЕ, издание 17 / 18 , групова фаза)

Мнениеот Unforgiven_M » 08 дек 2017 02:25

[offtopic]
mark1926 написа:
Unforgiven_M написа:[offtopic]
mark1926 написа:На видеото ясно се вижда всичко! За хората без очи и съвест разяснявам- феновете на ЦСКА-- София нахлуват на пистата, срещу тях се вхърля сам срещу 50 човека Киро Балона, помлян е, след него и фенове от Русия, след тях идват феновете на Бесика.Големият въргал предстои, но полицията го спира!

За протокола има записи как феновете на ЦСКА- - София отказват бой с феновете на ЛОКОМОТИВ по равни бройки, защото не са в пълен състав на една поляна преди мача с ексцесиите. За да откажеш, предричаш загуба, но въпреки това нахлуваш на Лаута и търсиш БОЙ- той им бе даден и полицията предотврати развръзката!

А феновете на ЦСКА-СОФИЯ влезнаха и с палки ,нарушавайки КОДЕКСА... неща непонятни за вас , къде беше там, някъде в Североизтока НО...КОЙ КОй е решават юмруците! А скоро ще се реши , без видео, това повелява закона на ултрасите.

Погледни видеото още веднъж, постарай се да гледаш... НИКОЙ НЕ Е ОТСТЪПВАЛ ПРЕД АГРЕСОРИТЕ В ЧЕРВЕНО!!!


Въх мър майка... Кодекси, палки, бой по време и преди мачове... Закани за последващи такива - вие нормални ли сте бе! Че и гордост прозира през думите! Олигофрени с олигофрени! Тъпанари с тъпанари! Радвайте се, че сте в България, където няма държава, че иначе щяхте да търкате скамейките в поправителните заведения! А не да се правите на фенове![/offtopic]




Това че не разбираш нещо НИКОГА не е означавало ,че си прав! То е липса на дадени способности!

Нека разясним, никой не може да напада мирни хора, каквито са в сектор А на Лаута, има снимки как се бие 70 годишен ДЯДО.
Редно е да се реагира, реагира се и полицията дойде да спре законната самоотбрана на феновете на ЛОКОМОТИВ от агресора цска- София.


При теб явно има липса на някакви способности и по-точно умствени, щом боят, особено хулиганският такъв е нещо необходимо и допустимо за теб. Ама то тази липса е нещо нормално за феновете от Столипиново и Шекер махала.[/offtopic]

Честито на Лудогорец! С много късмет не изпуснаха 3-тия шанс да си осигурят класиране. Жалко че изпуснаха 1-вото място в групата, но с Херо толкова...


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта