Какво липсва на Лудогорец?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
KAT90
Мнения: 429
Регистриран на: 27 окт 2013 19:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот KAT90 » 24 сеп 2014 23:58

Emmanuel написа:
KAT90 написа:
Emmanuel написа:
KAT90 написа:Пускам този въпрос/мнение....
Помня пролетта на тази година когато бях на РД и гледах първия мач с/у Валенсия на айфон и виках за тях! :lol:
Е сега пък за първи път в живота си ще подкрепям Левски в А група! :lol:

Иначе съм напълно съгласен с мнението ти! Ако визираш коментара на Влади... просто нямаме право на такова отношение. Затова съм напълно съгласен с теб и вярвам, че Домусчиев бързо ще ги свали на земята. Той може да има много кусури, но си е човек на честта и достойнството.

Доживях нормален коментар. Проблемът не е само във Влади, но и Петричев, Домусчиев в началото се държеше нормално, но сега и той постоянно пуска коментари и миналата седмица имаше пак високомерен такъв.Дерменджиев се изхвърли как е печелил всички и някак си не му прави впечатление вече(след суперкупата) има и други.
Просто не е нормално, даже и Батков не съм го чувал да говори така, Лупи може да е всякакъв, но и той е умерен, Ганчев също.А коментара на Стойчо...е имам си една теория, която е и на дргу ЦСКА-ри, но дано не е така!
Съгласен съм, но се надявам всичко това да е само временно явление. Иначе провала ще дойде неизбежно! Той е заложен в ДНК-то на високомерието, та се надявам Лудите да се усетят навреме. Пример: Стойчо Стоев... от нищото се доказа като голям треньор, успехите го повъзгордяха, имаше няколко коментара в които усетих, че приятната му скромност вече я няма и ... се върна в нищото. За мен той е уникален треньор, има бъдеще и още ме е яд че го уволнихме, но все пак съдбата му е факт доказващ теорията ми. Ако днес си на върха, то не се перчи много, защото не знаеш къде ще си утре. Та надявам се зелените човечета да свикнат с успехите и да изградят характер на истински победители - такива които печелят с достойнство(а не гордост). Що се касае до Петричев, то той винаги ми е правил впечатление на скромен човек. Поне аз не помня да съм го чувал да казва нещо надменно, а и в лични разговори винаги се е държал на ниво. Разбира се не твърдя да го познавам отблизо, това което съм видял, това коментирам. Засега лично според мен той винаги е запазвал добрия тон на уважение спрямо противниците! Реших да изкажа мнението си в темата ти, защото истинските фенове на футбола, тези които знаят как да уважават феновете на другите отбори останахме малко и смятам, че трябва да се подкрепяме, но понеже хейтърите покрай нас ще продължават да използват коментарите ни за да си мерят... няма да казвам кое, то аз смятам да се въздържа от по-нататъшни дискусии и да ти пожелая лека вечер! :)

Благодаря! За съжаление не стана нормална дискусия и аз в началото споменах, че да не си ги мерят, че на всички ще са къси, но уви.За Стоев и аз си спомних. Но това е заложено в ДНК-то на българина и не мисля, че ще се промени.Представям си, ако минете групите даже и 3.Това днес ще е х2.Феновете може да се закачаме и обиждаме, но хора като тях не трябва си го позволяват.
Любов към миналото, примирение с настоящето и страх от бъдещето = НАСТОЯЩ БЪЛГАРИН

Потребителски аватар
s.i.s
Мнения: 302
Регистриран на: 26 фев 2012 14:10
Контакти:

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот s.i.s » 25 сеп 2014 00:03

BadBoy написа:Ако приемем, че Лудогорец се е родил преди 4-5 години, то ми е много интересно Левски през 1919 година колко фена е имал?
Единственото нещо, което винаги ще липсва на Лудогорец е по-голям град като население зад гърба им.

така е :!: . а я да видим колко софиянци ходят да подкрепят отборите си в провинцията :?:

Потребителски аватар
suburban
Мнения: 252
Регистриран на: 24 мар 2009 21:19
Skype: skype,skype,skype
Местоположение: Варна

Re: Какво липсва на Лудогорец!

Мнениеот suburban » 25 сеп 2014 00:04

Общо гласове : 8


ПОЛОДИАХ :lol: :lol:

ПП: По темата - ОСНОВНО ХЕЙТЪРИ

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Какво според вас най-много липсва на Лудогорец? АНКЕТА

Мнениеот BadBoy » 25 сеп 2014 00:09

Просто казано, Левски и ЦСКА са натрупали фенската маса в една неконкурентна за другите отбори среда.
Ако всички отбори от както съществува футбола са били третирани по един и същ начин, то днес в България няма да има двуполюсен модел, модел който с всяка изминала година се разбива, но ще са нужни поне още 15 да изчезне.
Къде има двуполюсни модели, само в бившите соц, държави, защо, сами може да си отговорите. ;)

На Лудогорец вече споделих, липсва му единствено големия град зад гърба им и нищо повече, под голям визирам нещо от сорта на Бургас, тъй като в момента са лимитирани от бързо развитие във фенско естество.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Какво според вас най-много липсва на Лудогорец? АНКЕТА

Мнениеот GOLEADOR » 25 сеп 2014 00:13

BadBoy написа:Просто казано, Левски и ЦСКА са натрупали фенската маса в една неконкурентна за другите отбори среда.
Ако всички отбори от както съществува футбола са били третирани по един и същ начин, то днес в България няма да има двуполюсен модел, модел който с всяка изминала година се разбива, но ще са нужни поне още 15 да изчезне.
Къде има двуполюсни модели, само в бившите соц, държави, защо, сами може да си отговорите. ;)

На Лудогорец вече споделих, липсва му единствено големия град зад гърба им и нищо повече, под голям визирам нещо от сорта на Бургас, тъй като в момента са лимитирани от бързо развитие във фенско естество.

Това го кажи на Шотландците,те ще те разберат. :lol: :lol: :lol:
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Levski4Ever
Мнения: 1074
Регистриран на: 06 юни 2008 18:08
Контакти:

Re: Какво според вас най-много липсва на Лудогорец? АНКЕТА

Мнениеот Levski4Ever » 25 сеп 2014 00:15

BadBoy написа:Просто казано, Левски и ЦСКА са натрупали фенската маса в една неконкурентна за другите отбори среда.
Ако всички отбори от както съществува футбола са били третирани по един и същ начин, то днес в България няма да има двуполюсен модел, модел който с всяка изминала година се разбива, но ще са нужни поне още 15 да изчезне.
Къде има двуполюсни модели, само в бившите соц, държави, защо, сами може да си отговорите. ;)

На Лудогорец вече споделих, липсва му единствено големия град зад гърба им и нищо повече, под голям визирам нещо от сорта на Бургас, тъй като в момента са лимитирани от бързо развитие във фенско естество.

В Шотландия е социализъм, та дрънка.. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
KAT90
Мнения: 429
Регистриран на: 27 окт 2013 19:45
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво според вас най-много липсва на Лудогорец? АНКЕТА

Мнениеот KAT90 » 25 сеп 2014 00:16

Кой е пуснал гласуването? :lol:
Любов към миналото, примирение с настоящето и страх от бъдещето = НАСТОЯЩ БЪЛГАРИН

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Какво според вас най-много липсва на Лудогорец? АНКЕТА

Мнениеот BadBoy » 25 сеп 2014 00:20

Какво да им казвам?
Там изхвърлиха отбор в миманса нез да се съобразяват с името му
а тук им треперят опинците, но виж за такива като Пирин не.

В чисто футболно отношение там съревнованието е стартирало по едно и също време и отборите на Ренджърс и Селтик не са подпирани за сметка на Абърдийн и т.н. от политическия апарат
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
stefani
Мнения: 8101
Регистриран на: 01 юни 2008 15:37

Re: Какво според вас най-много липсва на Лудогорец? АНКЕТА

Мнениеот stefani » 25 сеп 2014 00:22

Всичко посочено много липсва на Лудогорец :lol:
Изчезнали са динозаврите и неандерталците, сега идва ред на комунистите, фашистите и расистите !

Потребителски аватар
Emmanuel
Мнения: 172
Регистриран на: 03 юли 2014 22:29
Контакти:

Re: Какво според вас най-много липсва на Лудогорец? АНКЕТА

Мнениеот Emmanuel » 25 сеп 2014 00:24

И един съвет насочен към хейтърите. Спрете да си мечтаете орела да се приземи, мечтайте вие да полетите като него. В противен случай ментално ще си останете завинаги в кочината, заринати със собствените си... знаете какво. А на орела ще продължи да не му пука за злобните ви коментари, защото ще се рее все така свободен във висините. Та... всичко е въпрос на личен избор и гледна точка. Дали ще гледате от кочината или от небесата... избора си е ваш и дефинира вашето ментално състояние. Не това на орела!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта