efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец 2:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

krumeto
Мнения: 3789
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот krumeto » 24 авг 2022 09:52

Трябва победа и срещу морето. Титулярите ще са уморени от Вилнюс, а с резервите ще ни е трудно. Два дена след това трябва да излезем и срещу Левски. Един от двата мача тябва да се жертва. Не зная кой мач ще реши ръководството.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15249
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот miro_rz » 24 авг 2022 09:59

Играе се мач за мач, че накрая сметки и с три загуби!
Изображение

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот Veso1913 » 24 авг 2022 10:50

krumeto написа:Трябва победа и срещу морето. Титулярите ще са уморени от Вилнюс, а с резервите ще ни е трудно. Два дена след това трябва да излезем и срещу Левски. Един от двата мача тябва да се жертва. Не зная кой мач ще реши ръководството.

Благодарение на едни 40 годишни приятелства и изключително топлите отношения Лудгорец-Левски показано в последните години по оста аз на теб... е повече от ясно кой мач точно ще "рискуват" лудите,както се видя и в последният ни мач в Разград миналият сезон.Не стига че всичко им бе наред на лудите,а се наложи да впрягат и съдиите ,че да не би Морето да обърка сметките на милките.Няма лошо в приятелствата,но когато са насочни срещу феърплеят ми идват в повече.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот Veso1913 » 24 авг 2022 10:55

miro_rz написа:
Veso1913 написа:
miro_rz написа:Как ще сложат мача в Понеделник!?

Ей сега ще го отложат,не се притеснявай.

На какво да се обазаложим, че няма?

Да нямаш информация,че "приятелят" на Насо и съдийската са обещали сериозна помощ и не се налага отлагане?
п.п. Като зная как Милките трябва да бъдат бутани отново и отново за сметка на Морето,очаквам поредното рязане на Тича за да се добута отборчето на властите до призовата тройка и полягане на лудите на полза роду в стил "вижте ни само колко сме готини".И накрая и първенството наредено и Милката цяла.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот ShooterMan » 24 авг 2022 11:40

Ако ще жертвате мач, то ще жертвате мача с несретниците на Мърлю. Знаете, той отлага мачове като гостуванията със Славия, Черно Море и вас, докато с охота НЕ отлага домакинствата на "колосите" Спартак Вн, Пирин и Хебър. Тоест, той яко се е насрал, знае добре, че смотаняците, които ги е събрал не струват нищо и той самия е един измислен треньор (видя се с Хамрун, малтийските келнери и вестникари) и ще му трябва мач за самочувствие, мач след който пияндето Томислав Русев да преразкаже историята и фактите по друг начин. 40 години приятелство има тука, така, че жертвате там, а БФС поръчково реферче идва да ви компенсира тук. Съвсем просто....ако не отложите мача, разбира се.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15249
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот miro_rz » 24 авг 2022 13:22

Ние проблеми нямаме, там това го обеснете на спартаклията (левскаря де)! :)
Изображение

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот mark1926 » 24 авг 2022 21:47

Kaто ви чета коментарите сякаш сме в 90- години, само главните действащи лица са променени...

Едно време съдийските отбори бяха Левски, ЦСКА и Локо сф. Днес са Лудогорец, ЦСКА и Левски. Точно в този ред на брутални съдийски тесли.

Надявам се на хикс да е мачът.Това е най- дорото за Пловдивския любимец...

krumeto
Мнения: 3789
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот krumeto » 25 авг 2022 09:30

mark1926 написа:Kaто ви чета коментарите сякаш сме в 90- години, само главните действащи лица са променени...

Едно време съдийските отбори бяха Левски, ЦСКА и Локо сф. Днес са Лудогорец, ЦСКА и Левски. Точно в този ред на брутални съдийски тесли.

Надявам се на хикс да е мачът.Това е най- дорото за Пловдивския любимец...

Тези ги разправяй там, в "оная' ваша махала.
Играли шест мача, загубили четири точки и си точи зъбите!
Няма да стане "твоята работа. От сега е омекнала.
Той не гледа отбора му да печели точки и да напредне, гледа другите да гъбят, че да ги настигне.
Тази година сте на 13/16 място!
Бием - 1 -3
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

mark1926
Мнения: 3155
Регистриран на: 19 ное 2012 13:21
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот mark1926 » 25 авг 2022 16:54

krumeto написа:
mark1926 написа:Kaто ви чета коментарите сякаш сме в 90- години, само главните действащи лица са променени...

Едно време съдийските отбори бяха Левски, ЦСКА и Локо сф. Днес са Лудогорец, ЦСКА и Левски. Точно в този ред на брутални съдийски тесли.

Надявам се на хикс да е мачът.Това е най- дорото за Пловдивския любимец...

Тези ги разправяй там, в "оная' ваша махала.
Играли шест мача, загубили четири точки и си точи зъбите!
Няма да стане "твоята работа. От сега е омекнала.
Той не гледа отбора му да печели точки и да напредне, гледа другите да гъбят, че да ги настигне.
Тази година сте на 13/16 място!
Бием - 1 -3


Круме, Лудогорец взе първата си титла докато стоеше и чакаше дали Славия ще препъне левски. Съвсем нормално е, когато се играят 8 мача на кръг, футболният фен да има предпочитания за резултати в тези мачове, съобразени с любимия отбор. За Локомотив е добре хикс във Варна, естествено , като второ предпочитание е двойка.

А за 13-16 място, мога да си заложа апартамента, че няма да се случи. Едва ли ти би заложил своето имущество с тази прогноза...

krumeto
Мнения: 3789
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: efbet Лига, 8-ми кръг, 29.08.2022, Черно море - Лудогорец

Мнениеот krumeto » 25 авг 2022 17:42

mark1926 написа:
krumeto написа:
mark1926 написа:Kaто ви чета коментарите сякаш сме в 90- години, само главните действащи лица са променени...

Едно време съдийските отбори бяха Левски, ЦСКА и Локо сф. Днес са Лудогорец, ЦСКА и Левски. Точно в този ред на брутални съдийски тесли.

Надявам се на хикс да е мачът.Това е най- дорото за Пловдивския любимец...

Тези ги разправяй там, в "оная' ваша махала.
Играли шест мача, загубили четири точки и си точи зъбите!
Няма да стане "твоята работа. От сега е омекнала.
Той не гледа отбора му да печели точки и да напредне, гледа другите да гъбят, че да ги настигне.
Тази година сте на 13/16 място!
Бием - 1 -3


Круме, Лудогорец взе първата си титла докато стоеше и чакаше дали Славия ще препъне левски. Съвсем нормално е, когато се играят 8 мача на кръг, футболният фен да има предпочитания за резултати в тези мачове, съобразени с любимия отбор. За Локомотив е добре хикс във Варна, естествено , като второ предпочитание е двойка.

А за 13-16 място, мога да си заложа апартамента, че няма да се случи. Едва ли ти би заложил своето имущество с тази прогноза...
Едно е прогноза, съвсем друго предпочитание. Аз например предпочитам 7 срещи в кръга да са хикс, а моят отбор да побеждава.
За ваша жалост, твоят отбор не може да се възползва от хиксовете на другите отбори.
Пречка за Лудогорец ще бъде умората от мача във Вилнюс и пътуването. Във Варна имаме 10 победи, срещу три на морето.
Няма да е края на света, ако изкараме и хикс. Маратона е дълъг! Напролет ще се навакса загубеното.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта